Очни проблеми вследствие на травма

  • 777
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,незнам дали това което имам като питане е за тази група,но съм длъжна да чуя вашето мнение.Синът ми си нарани окото.Направиха му операция,но ни казаха че ще трябва по-нататък още операции.Някой знае ли към кого да се обърна за по нататъшното му лечение къде да се извърши.В България или Турция? Незнам какво да предприемем.Ще ми е важно да изкажете вашето мнение.Благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 5 142
Има специализирана болница за лечение на очета в Берлин, много голяма с посетители от цяла Европа. Моят чичо имаше тумор зад едното око, тук му казаха, че ще го вадят, но от познати разбра за клиниката. Даже мисля, че успяха да минат поне част от процедурите по ЗК Simple Smile Там се свързаха с лекари без граници, които им бяха преводачи безплатно. Проучете, за съжаление не знам много повече от това.

# 2
  • Мнения: 9 438
Опитайте първо в Очна клиника Света Петка - Варна.

# 3
  • Мнения: 50
Здравейте,незнам дали това което имам като питане е за тази група,но съм длъжна да чуя вашето мнение.Синът ми си нарани окото.Направиха му операция,но ни казаха че ще трябва по-нататък още операции.Някой знае ли към кого да се обърна за по нататъшното му лечение къде да се извърши.В България или Турция? Незнам какво да предприемем.Ще ми е важно да изкажете вашето мнение.Благодаря на всички!
Здравейте! Бихте ли казали каква точно беше операцията. Моят съпруг си удари окото на 24 май и вследствие на удара е с разширена зеница и много го дразни светлината. Ходихме на 3 лекари. И продължаваме да се лутаме какво да предприемем и къде.

Общи условия

Активация на акаунт