Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 15

  • 64 523
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 001
Моля да спрете да цитирате по този начин.

Хора и вкусове всякакви - моята спалня е 13 кв. и ми супер. Гаража ми ми идва малък сега Wink
Цените вече не желая да ги коментирам даже, преди 2 години 1500 евро/кв.м. до Винс ми се видяха много, вече и в Бриз  няма качествено ново на такава ( което си заслужава според мен )

Панели къде няма да се виждат, специално тази сграда на Комфорт мисля, че има "въздух" доста около нея - Морското, Оринджа и стадиона са от 3те и страни. Лично мен единствено локацията би ме привлякла с близостта до Морската градина ( и подлеза ) Но не ми се иска да живея в толкова голяма сграда.

# 31
  • Мнения: 481


Този комин ако не те притеснява като гледка поне провери дали е действащ за да не се окаже да не може да си отваряш прозорците. Иначе сградата изглежда като свежо соц общежитие.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 986
Тоя кумин не е ли към НАП-ът, винаги съм си представял там скъпите неподкупни, работни, мотивирани, ефективни, загрижени за малкият бизнес, способни да генерират полза държавни служители как горят документи като им потрябва?

# 33
  • Мнения: 840
Въпросният комин не е ли за парното на ВВМУ? Едно време като палнеха котела с корабен мазут и всичките пранета ставаха черни. Ама имаше оплаквания и мисля отдавна не го правят този мурафет.
Аз без да се напъвам се сетих за 5 домакинства които си правят кисело зеле в Чайка. Плюс едните и джибри в мазето. Киселото зеле си е традиция. Съответно те са едни от стотиците.
Иначе строителя е добър, сградата е интересна. Мен локацията точно на улицата не ми допада особено за нисък етаж. Сега панелка, ЕПК или стара тухла за 210000 Е не знам дали има. И да има е нечие безумие. Това на Феликс Каниц е с 3 спални плюс таван 20 кв. Ако е и хубава масовна сграда.

# 34
  • Мнения: 682
А видяхте ли какви грозни малки  открити  тераси имат на север К55?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 986
Кумина не е на територията на ВВМУ мисля. Иначе тая сграда хубаво ако гледаш към Морското, ама ако гледаш към улицата жална ти майка на ушите.

# 36
  • Мнения: 2 077
Не знам ако на тази сграда казвате общежитие, как бихте нарекли архитектурните творения на Явор АД ?!? И за Петия елемент имаше подобни изказвания в тази тема, ами че по-добре такива модерни сгради, с окачени фасади и приятни разпределения, отколкото мазилката и невзрачните цветове и кутийките по 9 квадрата, да кажем, че е въпрос на вкус... и много се извинявам, ама 2 пъти се пише кУмин, ами - кОмин е.

# 37
  • Мнения: 434
Кумина не е на територията на ВВМУ мисля. Иначе тая сграда хубаво ако гледаш към Морското, ама ако гледаш към улицата жална ти майка на ушите.
Точно на военоморскота са,  но вече не се използват.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 986
Да, това е така, обърках посоките, имах предвид ей тоя:
https://www.google.com/maps/@43.2150311,27.9296732,45m/data=!3m1!1e3

# 39
  • Мнения: 682
Някой има ли информация,какви са тези панаири с канализацията на ул.Орех?
Как са взели разрешение,това не е ли частен имот?
Питам,понеже много наши приятели имат закупени апартаменти и гаражи там,ние също проявявахме интерес,но  докато се наканим и те се изкупиха.

# 40
  • Мнения: 95
Здравейте има ли някой който живее или е запознат с вилните зони около Звездица. Как ви се струва като район?

# 41
  • Мнения: 79
Здравейте, бих искал да попитам, в случай че към жилището няма изба, но разполага с килерна ниша, може ли статутът му да бъде на апартамент?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 784
Здравейте, бих искал да попитам, в случай че към жилището няма изба, но разполага с килерна ниша, може ли статутът му да бъде на апартамент?
Може. Моят е такъв точно.
Даже от съседката знам, понеже е собственик на парцела, са я питали дали да има мази или килери, да избира кое иска. В крайна сметка е решила килер, като въобще не си е представяла килер ниша, а е мислела, че е килер като от едно време.
Ама като се замислих за мен е по - добре да няма маза, повечето в района имат големи проблеми с влага в мазите и са буквално неизползваеми.

# 43
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Какво мислите за наемите в момента? Актуализирате ли ги? Аз не смея, защото съм доволна от наемателя си. За 50, 100 лв. да не стане така да изчезне и да се чудя  какво да правя. Отдадох друг на височка цена, дано хората се задържат. Отне ми повече време от нормалното, но отбих всички украински атаки, дано е за добро.

# 44
  • Мнения: 434
Какво мислите за наемите в момента? Актуализирате ли ги? Аз не смея, защото съм доволна от наемателя си. За 50, 100 лв. да не стане така да изчезне и да се чудя  какво да правя. Отдадох друг на височка цена, дано хората се задържат. Отне ми повече време от нормалното, но отбих всички украински атаки, дано е за добро.
Аз лично не променям цената докато наемателят е същият. След всяко напускане правя освежаващ ремонт и загубените дни накрая не си заслужава вдигането. Ако сам напусне тогава за следващият вдигам цената.

Общи условия

Активация на акаунт