Голямото преследване

  • 37 121
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 075
Както казваше Петър Вучков на Стани богат с тези 4 възможни отговора
може и да налучваш и да стигнеш и до 100 000  лв
и всички да викат "Гледай го този колко е умен"
Да, да, то ако ставаше с налучкване, щяхме да имаме поне 5 с голямата награда.
Айде малко по-сериозно.

# 16
  • София
  • Мнения: 22 944
Не че не е възможно, ама какъв е шансът. 😃

# 17
  • Мнения: 1 902
Четирите възможни отговора са огромна възможност, ако имаш дори бегла представа по въпроса. Ако трябва да отговориш директно, се изискват доста сериозни познания, в широк диапазон. Голям стрес е да се бориш с времето, което в Стани богат не е ограничено.

# 18
  • Мнения: 2 063
Мартин кога е участвал в Стани богат? Търсих в инетернет, но не намерих видео или каквото и да било.

Ще следя новото предаване изглежда интересно.

# 19
  • Мнения: 1 534
2011 година е участвал Мартин в Стани богат
стига до 12 въпрос за 10 000 лв
но пада на 3000 лв

# 20
  • Мнения: 10 986
В момента гледам испанското, интересно е. Ще видя дали го дават по TVE internacional.
Първият въпрос за произхода на ястието "Мусáка" Grinning И при отговор "Гърция" му казаха correcto Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 486
В момента гледам испанското, интересно е. Ще видя дали го дават по TVE internacional.
Първият въпрос за произхода на ястието "Мусáка" Grinning И при отговор "Гърция" му казаха correcto Grinning

Има качени епизоди в RTVE

# 22
  • Мнения: 8 802
започвам да гледам испанския епизод, ами леснички въпроси като за такива пари

въпрос 1
Според науката защо се потим?
а/за привличане противоположния пол
б/за премахване на вредни мазнини
в/за охлаждане

въпрос 2
Кой е първият елемент на периодчната система?
а/сребро
б/водород
в/кислород

въпрос 3
Къде са вкусовите рецептори на мухите?
а/хоботчето
б/краката
в/крилата


въпрос 4
Коя Европейска държава няма излаз на море, както и никой от нейните съседи?
а Унгария
б Грузия
в Лихтенщайн

# 23
  • Мнения: 1 534
https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Niki-Kunchev-Kazaha-mi … t-v-sveta-1332017

Скрит текст:
И Дамата ни Пика или Миглена Драганова: три пъти победи в "Последният печели“, не се взима на сериозно, но е много интелигентна и умна.

Миглена има 3 участия в Последния печели , но само 2 победи

Нещо важно: ако аз ще водя и говоря, ако играчите ще играят за пари, истинският тест обаче ще е за Преследвачите - всяка вечер един от тях ще е подложен на истински изпит. Тяхното реноме ще бъде атакувано всяка вечер. Това са Преследвачите за първия ни сезон, после ще се решава дали ще са те или други нови герои.

# 24
  • София
  • Мнения: 486
Сега съм си пуснала един от епизодите на "Последният печели", където участва Миглена Драганова(един от преследвачите).

Линк, ако някой иска да си го припомни

https://youtu.be/Ja1bWRv3-_A

# 25
  • Мнения: 9 176
Соред мен това са адски много въпроси за едно предаване и ще трябва голям екип да ги създава ...смятам че след 50-то предаване въпросите ще почнат да се повтарят или пък ще са по лесни, защото ще се изчерпят писачите на въпроси Wink . Та ако някой реши да участва ще има по голям шанс да спечели , като се запише по нататък Simple Smile

# 26
  • Мнения: 10 986
Ще има и изцяло преводни въпроси от западните издания (тоест копи-пейст въпроси)

# 27
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 903
Записвам се при вас да следя. Гледах епизода от американското предаване и ми се стори много интересна играта.

Аз си признавам, че преди около месец се записах за участие в това предаване, но никой още не се е свързал с мен.

# 28
  • Мнения: 1 902
Трудно ще се печели в това преследване. Ще се пълни ефирно време и ще има доста спънки/подвеждащи въпроси и контри от преследвачите/. Трябва огромно самообладание и да знаеш отговорите, както знаеш името си. Не разбрах само преследвачите какво получават - хонорар или спечелената от участниците сума, при евентуално отпадане. Така или иначе ще гледам.

# 29
  • Мнения: 8 802
е на преследвачите може някой да им подшушне нещо в ушето в случай, че предаването ще загуби пари Simple Smile
Тази Миглена Драганова са я избрали, понеже що годе има някакъв вид, трябва им жена-преследвачка също. Според мен преследвачи трудно се намират, че да ги сменят.

Въпросите - ще минат първо общоприетите и преведени от вносните варианти, макар, че много от тях бяха някак местни въпроси, тях ги питат за американски президенти, наште - за български. Те са подготвили едни 1000 въпроса при стартиране на предаването  и ще се джуркат, дано да е по случаен начин. А след това авторите ще се напънат за нови 1000 въпроси  и тогава може вече да има и абсурдни, и много трудни, както и много лесни. Не може да се прогнозира.


Общи условия

Активация на акаунт