Голямото преследване

  • 37 176
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 910
Тези преследвачи са избрани от няколко поканени за прослушване. Останалите ще са участници/това е мое мнение, няма вътрешна информация/. Тук ще има тест за участие, не като в "Последният печели", макар че там пък има анкета.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 469
На мен ми звучи интересно предаването, само часа на излъчване ми идва раничко. Любопитно ми е кой ще пише въпросите, едва ли всички ще са копи пейс от чуждите предавания.

# 32
  • Мнения: 8 906
моя позната пишеше въпроси за "Стани богат" на хонорар.

# 33
  • София
  • Мнения: 488
моя позната пишеше въпроси за "Стани богат" на хонорар.

Да сподели къде и ние можем да кандидастваме, ха ха:smiles:

# 34
  • Мнения: 8 906
моя позната пишеше въпроси за "Стани богат" на хонорар.

Да сподели къде и ние можем да кандидастваме, ха ха:smiles:
Тя пишеше само в една област, в която е специалист. Не знам как се беше  уредила.

# 35
  • Мнения: 2 992
Записвам се да следя темата.
Очертава се да е интересно и определено по-сложно от Стани богат, където не се бориш с времето. Тук се иска и малко стратегия в отбора, което не е лесно при събиране на четирима непознати. Ще видим.

# 36
  • Мнения: 1 910
Нямам търпение да започне. Най - любопитно ми е представянето на преследвачите. Избрани са добре представили се в годините играчи, но няма човек без слаби страни, та да видим кой кой е в този формат.

# 37
  • Мнения: 8 906
въпросът е ще научат ли на нещо децата, зрителите? Или ще гледаме набиваща се компютърна анимация как някой нещо преследва? Както гледахме анимацията К19. Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 12 469
Гледате ли? Май започнах да схващам правилата.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 26 481
Гледам/слушам/,но не схващам 😁

# 40
  • гр. София
  • Мнения: 1 587
Нещо не го разбирам, като се изредят участниците какво става?

# 41
  • Мнения: 9 695
О, супер безинтересно ми е на мен. Само прехвърчат някакви въпроси за секунди, а преследвачите почти няма шанс да дадат грешен отговор. Май си се връщам на Стани Богат.

# 42
  • Мнения: 5 953
Засега разочарование.

# 43
  • Мнения: 9 207
С  голяма надежда се разположих пред ТВ
и съм дооста разочарована:
- най фрапантното нещо в цялото предаване е : Продукцията може да манипулира отговорите на Мъдреца - Преследвачите !
Виждам го до момента маркира участника , казва Кънчов видях какво маркира, а за Мъдреца се чува само дзън
Остава от мен убедеността , че тук точно се манипулира играта.
- Мъдреца на финала, знае предварително отговорите и съответно пак може да решава продукцията кога да печелят и кога не хората.

# 44
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 921
Доста зле засега.  Нищо общо с американския вариант. Студиото направено като през 98 година, елементарни въпроси като за петокласници, а водещия само заеква и губи време.  Можеха малко повече да се постараят.

Общи условия

Активация на акаунт