Очни проблеми вследствие на травма

  • 547
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,незнам дали това което имам като питане е за тази група,но съм длъжна да чуя вашето мнение.Синът ми си нарани окото.Направиха му операция,но ни казаха че ще трябва по-нататък още операции.Някой знае ли към кого да се обърна за по нататъшното му лечение къде да се извърши.В България или Турция? Незнам какво да предприемем.Ще ми е важно да изкажете вашето мнение.Благодаря на всички!

# 1
  • Мнения: 6
Здравейте,незнам дали това което имам като питане е за тази група,но съм длъжна да чуя вашето мнение.Синът ми си нарани окото.Направиха му операция,но ни казаха че ще трябва по-нататък още операции.Някой знае ли към кого да се обърна за по нататъшното му лечение къде да се извърши.В България или Турция? Незнам какво да предприемем.Ще ми е важно да изкажете вашето мнение.Благодаря на всички!

Здравейте! Съжалявам за случилото ви се! Мисля, че в Турция ще е по-добрия вариант. Аз бях оперирана от много добър хирург в България. Мисля, че се казваше доц. Шивачев, но не съм сигурна. Обаче незнам дали прави такъв тип операции. В Пирогов работи. Обаче май по-добрия вариант е в Турция. Там има страхотни специалисти. Имам роднини, които са били в Турция за операции и са много доволни, обаче операции за други неща. Друго не се сещам да кажа, освен много успех и всичко ще се оправи!🥰

# 2
  • Мнения: 5 142
Дублирането на теми е забранено https://www.bg-mamma.com/?topic=1475251

Общи условия

Активация на акаунт