💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 9/

  • 36 991
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 646
Привет! Grinning


Добре дошли в полската телевизия за втори път

https://twitter.com/kikakasia/status/1561664990406447105


Grinning




Мики,  надявам се, но човек предполага, а...Stuck Out Tongue Winking Eye
Иначе съм готова с 48-ми  еп., даже отпочнах 49-ти. Давам всичко от себе си. Grinning
/обожавам този "крилат" израз на нашите спортисти, особено когато са победени:
 "Беше 50:50. Дадохме всичко от себе си, но... Животът продължава, гледаме напред." /
Всъщност е много верен. Grinning


GSam, това е кадър от трейлъра за 2-рия сезон,  2021. Няма такава сцена в епизодите.  Sunglasses

Последна редакция: пн, 22 авг 2022, 15:51 от Dilemi

# 31
  • Мнения: 5 194
GSam, здравей! Flowers Hibiscus
Този момент е от трейлърът към втори сезон на сериала. Няма го в епизодите.

# 32
  • Мнения: 577
GSam, това е кадър от трейлъра за 2-рия сезон. 2021год.  Sunglasses

Dilemi, и го няма в никоя серия така ли? Аз изгледах сериала, втори сезон няколко пъти, но определено на тези моменти в никоя серия не съм попадала. Да не търся повече Simple Smile

# 33
  • Мнения: 435
Бабче, благодаря ти! Върна ме   пролетта, когато и аз бях на тези места, които сте посетили + парк Емирган:hugs:

[quote author=бабче-mp3 link=topic=1475526.msg45201527#msg45201527 date=1661159062]
Пиша, изчезва. Пак пиша и пак изчезва. Но аз съм упорита, да не кажа ината.Sunglasses  И докато успея да публикувам, станало за "добър ден", затова...
Добър да е денят ви,
прекрасни!
HeartFlowers HibiscusHeart
Слагам ви и кафенцето, което съм приготвила в ранни зори, но не успях да сервирам навреме.HeartSunglassesHeart

mikipoli,чудесна нова тема! Благодаря!
Само радости да има в нея!

Мили момичета, отново сте натворили красота, донесли сте актуалностите и сте направили темата уютен, ведър и спокоен оазис, изпълнен с разбирателство и толерантност. Flowers Hibiscus


Хубав да е денят ви, прекрасни!
Изпълнете го с радостни преживявания и го изживейте на макс!:heart:
Скрит текст:
Ние с внучката се разходихме до Истанбул. Ама такова ходене досега съм нямала. Аз наблягам на разходки, похапване на нещо ново, посещения на нови места, пийване на любимо турско кафенце в малки, екзотични кафененца и разбира се, нещо сладичко
А сега с тийнейджърката само молове, магазини - главата ми се завъртя.
Но поне тя е доволна.
Е, успях да я кача на корабче за разходка по Босфора. Разгледахме Долмабахче и новия комплекс Галата порт, повозих я на трамвай и финикуляра до площад Таксим и "размятахме крачоли" по Истиклял. За качване на кула Галата дори и не си помислих, защото опашката от чакащи беше огромна, затова само я изфотах и оставихме качването за другия път. Разходихме се по мост Галата, минахме през Египетския пазар и Капалъ чаршия. Организирано с групата, защото е в азиатската част на Истанбул и доста отдалечено,  посетихме  МОЛ Уотър гарден с пеещите фонтани и панорамната площадка, намираща се на хълм, между новата джамия Чамлъджа и телевизионната кула. От там се открива чудна гледка към европейската част на Истанбул.

В ляво е джамията, в дясно новата телевизионна кула, в средата, където е флага /най - голям в Истанбул, втори по големина в Турция; най - големият е в Анкара/ се намира панорамната площадка.






Вдясно, най- голямата джамия в Европа /за 60хил.души/, в ляво Босфорския мост, който в памет на убитите по време на преврата през 2016г. свети в червено.
И накрая една снимка от панорамната тераса на МОЛ Флория с изглед към Мраморно море.

[/quote]

# 34
  • София
  • Мнения: 13 723
В очакване сме на новата реклама на Атасай с Ханде!

# 35
  • Мнения: 385
Привет, момичета! Balloon
Късометражният филм Election с участието на İbrahim Selim и продуциран от Braveborn отива в Париж. 👏👏👏

„Нашият късометражен филм „Изборът“, който продуцирахме, беше избран да се състезава в категорията за най-добър късометражен филм на Парижките награди за изкуство и филми. Поздравяваме нашия режисьор Бахри Байкал и нашия екип и им желаем успех.“

# 36
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Привет, доста време ме нямаше, но сега като ми излезе в Инстаграм съобщението,че филм продуциран от Braveborn е с номинация за Paris Art and Movie Awards, реших да намина да ви видя.
Пожелавам успех на филма и продуцентката фирма на Керем, още повече че в него участват моя голяма слабост Ибрахим Селим.

Сега се връщам да ви почета малко

# 37
  • София
  • Мнения: 13 723
Алекс, много се радвам да те видя тук в темата. Липсваш ни определено.

Очакваме новите проекти на нашите любимци. Дано да са на ниво, за да им се радваме отново.
Току що изгледах едно видео. В него ни предупреждават, че се подготвя да се пускат фалшиви новини за нашите, които отново да предизвикат хаос. Новината е пусната зад кулисите. Предупреждават ни да не вярваме на всички тези новини. Въпрос на време е било да бъдат обявени новите проекти на Ханде и Керем. Точно затова преди да ги обявят щели да пускат фейк новини. Тъй като се смята, че така щяло да бъде по-ефективно да дойде новината. Ако  се пуснат негативни новини за Ханде и Керем да знаем, че не са истински и да не вярваме на тях.  

Аз се чудя докога ще се занимават с такива глупости. Не им ли омръзна от тази негативна кампания. Така ли се прави реклама, като пускаш лъжи и невярна информация. Дано да не е вярно това.


Последна редакция: пн, 22 авг 2022, 19:01 от БлагаВест

# 38
  • София
  • Мнения: 2 646
нови Heart







































Алекс Flowers Hibiscus

Последна редакция: пн, 22 авг 2022, 20:03 от Dilemi

# 39
  • Мнения: 10 512
Аутфитът на сестри Ерчел Wink Purple Heart

Sparkling Heart

# 40
  • Мнения: 5 194
Любимо дуо! Sparkling Heart



"Изгревът може да е нещото, което ми дава най-голяма надежда. Всеки път, когато гледам изгрева, се взирам за минути, сякаш е за първи път и си спомням как днес мога да започна от нулата."



"Será Que Es Amor заема позиция 6️⃣ в ТОП Най-популярните телевизионни програми в
HBO MAX."


Последна редакция: пн, 22 авг 2022, 21:13 от midnight__sun

# 41
# 42
  • Мнения: 4 834
Сани Hug , Алекс Hug
GSam , добре дошла, вече са ти отговорили момичетата. Тази сцена я няма в епизодите. От трейлъра на първи сезон също ги няма сцените т.е. има ги , но не са показани по този начин. Много хубави са и двата трейлъра, но този за втория сезон си е направо приказка. Жалко, че не включиха подобна сцена в епизодите.

Обзор на епизод 56
(В оригинал - част от 18ти)

Едно от разочарованията ми в сериала. Трябваше да надрусат Айдан, за да излезе навън. Де да се преодоляваха всички фобии така...


Серкан: Не знам как, но пак направи чудо Еда Йълдъз. Благодаря ти.



Селин: Къщата ми се наводни и ми казаха, че тази къща е празна. Не знаех, че си се нанесъл.
Айдан: Не сте ли чували за хотели? Странно.
Еда: Майка ти разсъждава най-трезво от всички нас.
😂
***
Еда: Донесъл си си чашата тук?
Серкан: Сейфи?
Сейфи: Взел съм я без да искам.
😅



Селин: Нямах представа, че си се нанесъл и мислех малко да поживея тук. Сега какво да правим?
Серкан: Разбирам. Ще се разберем. Има празни стаи.
(Брей, колко отзивчив станал Серкан. Уж не обичаше да споделя личното си пространство, сега изведнъж с бившата под един покрив 🤔 )
***
Еда: Ето проекта за озеленяването.
Серкан: Завърши го за 2 дни? Сигурен съм, че е хубав, даже няма да го гледам.
Еда: Недей тогава. Един път в живота си не контролирай. Ако ми вярваш, прати го на г-н Емре още сега. Това е доверие.
Серкан: Ще видим. 😅 Ще поканя Ефе на вечеря и ще го накарам да си признае.
Еда: Закъсня. Аз ще излизам на вечеря с него.


Серкан: Какво? Защо? По работа ли излизате или на среща? Защо ще излизате?
Еда: Ефе не би ти признал, но би споделил с мен. Казах ти, че ще намеря виновника и ще го направя.
Серкан: Ще приема при едно условие.
Еда: Има ли вариант да не приемеш?
Серкан: В моя свят нещата стават само ако ги приема.
Еда: Това цитат ли е , не съм го чувала? 😅
Серкан: Ще ми звъннеш по телефона и ще чуя всяка негова дума.
Еда: В кой свят си мислиш, че живея? Ще понесеш всичко, което чуеш.
😏


Сейфи: Да не забравяме помощта на Еда.
Айдан: Никога няма да го забравя. Тя е невероятна.
Сейфи: Ангел е.
Айдан: Ангел е.
🤍
***
Ефе: Днес беше тежък ден , нали?
Еда: Със Серкан Болат никога не е леко.
Ефе: Напоследък май не се разбирате ?
Еда: Знаеш ли, не се доверявам на хора, които не ми вярват.
Серкан: Вярвам ти.



Ефе: Защо се разделихте със Серкан?
Еда: За него работата е най-важна, аз пречех.
Ефе: Да се раздели с жена като теб, заради работата? Това е лудост.
Еда: Той твърди, че аз съм луда.
😅


Еда: Светът не се върти около теб, Серкан. Обсъждаме общите ни интереси. Сега, ако ме извиниш, се връщам при Ефе, имаме да говорим за още много неща.
Серкан: За какво?
Еда: Наслади се на вечерята.
Серкан: Чакай, Еда. Ще се върна на масата, ще повикам такси на Селин, ще изляза от ресторанта и ще вляза да те взема, става ли? Не поръчвай десерт, да си тръгнем заедно.
Еда: Карам го да ме чака.

**
Селин: Еда, какъв ти е проблемът с мен?
Еда: Просто не те разбирам Селин. Променяш се постоянно , не знам що за човек си ?
Селин: Заради Серкан , нали?
Еда: Винаги е заради Серкан, очевидно още си влюбена в него. Нещо лошо ли казах? Е, казах го. Връщам се при Ефе.
Селин: Радвам се , че спря да се занимаваш с мен и си намери друга цел.
Еда: Не съм се занимавала с теб. Зададох няколко въпроса, но ако се бях прицелила в теб, със сигурност щеше да го разбереш.
😏

Лека нощ и сладки сънища! Nature Dizzy

# 43
  • Мнения: 10 512
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви прекрасен ден, изпълнен с много хубави емоции и слънчево настроение Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 2 646
Добро утро! Heart Eyes Спокоен ден ви желая! Grinning

Мики, Миси, Flowers Hibiscus


Преди една година Grinning
23.08.2021 "I'm back" 🤍 "Lucky"

https://twitter.com/ElisabettaCari4/status/1561835808646119426


https://twitter.com/i/status/1561835808646119426  - видео

миналата година беше нещо друго  Disappointed
https://twitter.com/EdaSerkanBolat_/status/1561790597022744586









Последна редакция: вт, 23 авг 2022, 07:51 от Dilemi

Общи условия

Активация на акаунт