💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 9/

  • 37 019
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 588
Добро утро! Лек и успешен ден!

Мики, благодаря ти за новата тема. Пак си се постарала много и това си личи.

Тези дни се загледах в друг турски сериал. Мисля, че се казв Черно-бяла любов. Не знам дали сте го гледали. Аз нали сега ги откривам :you:
В първи епизод отиват в "чифлика" където има ранен и какво виждам? Имението на сем. Болат, че даже и в хола на Серкан го бяха разположили. С все коне и веранди. Много ми стана забавно. Е, верно, че имаше трактори и бали със сено, но разпознаваем обект.
Не знам кой обивнява Ханде, че имала много пластични операции, но актрисата в този сериал е направо страшна за гледане. То устни, нос, скули, челото гипсирано от ботокс, като говори устата й едвам се движи. Иначе ми хареса много сериала, де. Обаче тя....
Та Ханде да има най-много лек филър в устните и малко в скулите. Наистина не виждам някакви драматични корекции по нея. Красива е.

Благодаря ви момичета за всичко, което споделяте от личните си преживявания!

# 46
  • Мнения: 3 366
Добро да е🙃
Няма такава къща или сграда от Почукай на вратата ми, които до този момент да съм ги виждала в друг сериал от тези, които съм изгледала. Подобни прилики винаги се набиват на очи 🙃
Хоп-Троп, за Ханде аз се колебая има ли, няма ли хирургическа намеса, но факт е, че е красива и да е прибегнала до такава направено е с вкус и мярка.

В Черно- бяла любов ако главните роли се  изпълняват от Ибрахим Челликол (колега на Керем от Великолепният тандем) и Бирдже Акалай се сещам, че съм гледала няколко откъса с тях...  Тя не разбирам защо си го е причинила и изглежда по този начин, 🙄но вероятно е талантлива затова и се радва на главни роли.

GSam, както вече са ти отговорили сцените от трейлърите не са показани в този вид в самите епизоди, но пък идеята е запазена.🙃
Еда си тръгна с Кираз на ръце, а Серкан остана да гледа след тях

После пък Кираз му остави обувката си😉

# 47
  • София
  • Мнения: 13 726
Момичета, знае ли някоя от вас, за какво става дума в този късометражен филм продуциран от Керем. Ибрахим Селим го харесвам и като артист и като водещ на неговото шоу. Наистина ми е интересно, какъв жанр е този филм. Пожелавам им да са сред наградените.


# 48
  • Мнения: 5 203
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Линде, нося ти информация.

"Преди месеци видяхме снимка на Ибрахим Селим с Кемал и той участва в проект, продуциран от Brave Born.
Този проект се появи днес на сайта с трейлър. Филмът ще е късометражен."


 http://bravebornfilms.com/project/the-choice/

Атай, мъж на средна възраст, се явява на прослушване за ролята на наемен убиец, докато много други млади кандидати се явяват на прослушване за същата роля. Въпреки че Atay се представя много професионално, той не може да впечатли никого. Много по-млад кандидат със слабо преувеличено представяне получава ролята. Когато Атай научава за отхвърлянето му, той трябва да направи избор.

# 49
  • София
  • Мнения: 13 726
Слънчице, благодаря ти за разяснението. Впечатли ме сценария. Струва ми се доста интересен. Каква ли ще бъде реакцията и съответно изборът на отхвърленият кандидат? Дано имаме възможност да го видим и ние.

Вчера Керем сподели едно негово младежко творчество. Казва, че това лого го е измислил, когато е бил на 18 години. Талантливо си ни е момчето.



# 50
  • Мнения: 4 841
Здравейте Animal Bee


Хоп-Троп Hug , гледала съм "Черно-бяла любов" преди години, хареса ми. И на мен в началото Бирдже ми беше странна , но свикнах.Grinning
Между другото Бирдже и Ханде са в една агенция, следват се в инстаграм и Бирдже често коментира снимките на Ханде със сърчица.Stuck Out Tongue Winking Eye Доколкото знам не са участвали в общ проект.

Слънце, Линде, по повод сценария на късометражния филм , още като го прочетох първият път ми хрумна, че отхвърленият актьор ще се превърне в истински убиец, за да докаже, че е достоен. И в трейлъра загатват за нещо такова. 😏

# 51
  • София
  • Мнения: 13 726
Поли за такова развитие не се сетих, но е много интересно. Представям си го Ибрахим в ролята на убиец. Сигурно ще си набележи точно тези, които са го отхвърлили.

Цитат
Слънце, Линде, по повод сценария на късометражния филм , още като го прочетох първият път ми хрумна, че отхвърленият актьор ще се превърне в истински убиец, за да докаже, че е достоен. И в трейлъра загатват за нещо такова

# 52
  • Кърджали
  • Мнения: 10 383
За късометражния филм наистина ще се радвам ако се появи от някъде възможност да го гледам . Описанието звучи интересно, а Ибрахим Селим на мен ми е ужасно голяма слабост и като актьор (колкото съм имала възможност да го гледам) и като водещ (особено като водещ за мен равен няма по отношение на контакт с гости и публика). Та ще ми е много интересно да видя филма. Такъв добър човек като него в ролята на убиец, хммм, ще ми е интересно да го гледам. Особено като имам "наблюдения" каква душичка е всъщност.

Относно имението от "Почукай на вратата ми", виждала съм го поне в 3 сериала май. Ако не и повече. Явно е популярна и доста използвана сграда. Офиса на фирмата също съм го виждала в други сериали.

Едит; Видях трейлъра. Ох, надявам се наистина да може да се гледа някъде.

Последна редакция: вт, 23 авг 2022, 13:43 от Aлекcандрa

# 53
  • София
  • Мнения: 13 726
Вижте го Керем, за какво Лего си мечтае!    
Феновете се шегуват...




Татко Памир не се отказва и продължава да следва Хандемий в инстаграма.



На въпроси на фенове в Туитър към  Tv Kuşu за това дали знае нещо за нови проекти на Ханде и Керем, отговорът е:

# 54
  • Мнения: 1 842
Добро да е🙃
Няма такава къща или сграда от Почукай на вратата ми, които до този момент да съм ги виждала в друг сериал от тези, които съм изгледала. Подобни прилики винаги се набиват на очи 🙃
Хоп-Троп, за Ханде аз се колебая има ли, няма ли хирургическа намеса, но факт е, че е красива и да е прибегнала до такава направено е с вкус и мярка.


В момента гледам двете лица на Истанбул!
В този филм е използвана къщата на Айдан!
Дори и в новия "По-красива от теб" приятелката на Ефсун живее в този чифлик!
Доста експлоатирана сграда!

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 383
То има сгради, които се отдават под наем точно с цел да се снима в тях.  Все пак няма да идат в някоя къща и да кажат - може ли да снимаме у вас. Сградите едва ли са безкрайно много и при такъв порой от сериали нормално да ги виждаме често .
Имам си един любим апартамент, например, ако го видя в още някой сериал, сигурно ще мога да начертая вътрешният му план и обзавеждане със затворени очи. 🤣

# 56
  • Мнения: 4 685
В "По-красива от теб"  използват къщата на Серкан мисля.

# 57
  • Мнения: 2 047
Здравейте 💜
Мама Чийдем въпреки.,че хакнаха и изтри стария и инстаграм тя си направи нов и пак последва Ханде и все още я следва

# 58
  • Мнения: 4 841
От Блу тв - платформата , по която дават Aynen Aynen

😅

# 59
  • София
  • Мнения: 13 726
Според изследване турската социологическа агенция "Celebsrevealed.com" е направила класация за материалното състояние на турските звезди. Най-богат според тях е Къванч Татлату с 15 милиона долара. На второ място са Мирием Узерли и Джан Яман с по 10 милиона долара. Четвърта по богатство се нарежда Ханде Ерчел с 8 милиона долара. На пето място е Серенай Саръкая с 6 милиона долара. И на шесто място с 5 милиона долара е поставена Демет Йоздемир.

Как са се добрали до тази информация. Банковите сметки на тези артисти не са ли защитени. Или всеки, който иска може да ги разглежда и да знае, кой колко има на влог по сметката.

Общи условия

Активация на акаунт