💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 9/

  • 37 020
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 540
"Златна кокошка" си е Ханде, само споменаване на името й носи трафик Wink

Sparkling Heart

# 16
  • София
  • Мнения: 13 726
Нека да обърнем малко гледната точка!    




Миси, изпреварила си ме, но от много глава не боли. 

# 17
  • Мнения: 4 841
Прекрасни снимки на момичетата Ерчел. Heart Exl
Да обновим колажа

# 18
  • Мнения: 1 844
Чудесна нова тема Flowers Hibiscus

Благодаря за труда и възможността да се радваме на подобно общуване Hug





# 19
  • София
  • Мнения: 13 726
Всяко нещо има своя край. Свърши и прекрасната ваканция на сестрите Ерчел. Е, с малко приключения! Телефонът на Гамзе се озова във водата. Дано спомените от красивите снимки не са загубени.

https://twitter.com/Diliana_G/status/1561441234568089600

Цитат
Baba gerçekten annemin telefonunu suya mı düşürdün.
(Татко, наистина ли изпусна телефона на майка ми във водата?)





# 20
  • Мнения: 4 685
Добър вечер!
Снимка от съвместната почивка на сестри Ерчел.

# 21
  • Мнения: 862
Flowers Herb Изпуснах асансьора, ... качих се по стълбите малко задъхана, но пак при Вас, пак в комфорта на споделеността! Ето ме, 9-ти етаж...
Мики, голямо гуш за усърдието! Hands Clap


Отново ще ни сюрпризират с фалшиви новини!


Дано гледката от 9-тия етаж е прекрасна!
Новините хубави за нашите любимци и за радостни споделяния тук в темата.

# 22
  • Мнения: 10 540
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с добро настроение и положителни емоции Wink

# 23
  • Мнения: 4 685
Добро утро момичета !
Спорна седмица ви пожелавам , нека бъде приятна и изпълнена с прекрасни моменти.

# 24
  • Мнения: 1 338
"По дяволите! Талантливи сте и това си е" каза Керем...

Колкото по-високо, толкова по-красива и наситена тема! Респект!

Аз се чувствам в панорамен асансьор - имате поглед навсякъде...

# 25
  • София
  • Мнения: 2 648
Привет! Heart Eyes Лек ден и спокойна седмица ви желая! Flowers Hibiscus

Като му тръгне на човек...  майстори, и още майстори Mask



днес ми смениха оборудването за  Net-а, кабели/няколко калибъра!/, рутери, кутии, TV-пакети, дистанционни, джаджи. Rolling Eyes

 

# 26
  • Мнения: 408
Пиша, изчезва. Пак пиша и пак изчезва. Но аз съм упорита, да не кажа ината.Sunglasses  И докато успея да публикувам, станало за "добър ден", затова...
Добър да е денят ви,
прекрасни!
HeartFlowers HibiscusHeart
Слагам ви и кафенцето, което съм приготвила в ранни зори, но не успях да сервирам навреме.HeartSunglassesHeart

mikipoli,чудесна нова тема! Благодаря!
Само радости да има в нея!

Мили момичета, отново сте натворили красота, донесли сте актуалностите и сте направили темата уютен, ведър и спокоен оазис, изпълнен с разбирателство и толерантност. Flowers Hibiscus


Хубав да е денят ви, прекрасни!
Изпълнете го с радостни преживявания и го изживейте на макс!:heart:
Скрит текст:
Ние с внучката се разходихме до Истанбул. Ама такова ходене досега съм нямала. Аз наблягам на разходки, похапване на нещо ново, посещения на нови места, пийване на любимо турско кафенце в малки, екзотични кафененца и разбира се, нещо сладичко
А сега с тийнейджърката само молове, магазини - главата ми се завъртя.
Но поне тя е доволна.
Е, успях да я кача на корабче за разходка по Босфора. Разгледахме Долмабахче и новия комплекс Галата порт, повозих я на трамвай и финикуляра до площад Таксим и "размятахме крачоли" по Истиклял. За качване на кула Галата дори и не си помислих, защото опашката от чакащи беше огромна, затова само я изфотах и оставихме качването за другия път. Разходихме се по мост Галата, минахме през Египетския пазар и Капалъ чаршия. Организирано с групата, защото е в азиатската част на Истанбул и доста отдалечено,  посетихме  МОЛ Уотър гарден с пеещите фонтани и панорамната площадка, намираща се на хълм, между новата джамия Чамлъджа и телевизионната кула. От там се открива чудна гледка към европейската част на Истанбул.

В ляво е джамията, в дясно новата телевизионна кула, в средата, където е флага /най - голям в Истанбул, втори по големина в Турция; най - големият е в Анкара/ се намира панорамната площадка.






Вдясно, най- голямата джамия в Европа /за 60хил.души/, в ляво Босфорския мост, който в памет на убитите по време на преврата през 2016г. свети в червено.
И накрая една снимка от панорамната тераса на МОЛ Флория с изглед към Мраморно море.

# 27
  • Мнения: 4 841
Здравейте Animal Bee

Дени Hug, Яси Hug, Гугутка Hug, Бабче Hug

Дилеми, вече си напълно обновена , компютърът ти живее втория си живот, интернета тече през нови кабели. Joy Да си надяваме, че тази сряда няма да има спънки и ще ходим на сватба. Stuck Out Tongue Winking Eye

Бабче, благодаря за разходката. Heart Exl
Знам за какво говориш , понякога без да искаш кликваш, страницата се рефрешва и всичко изчезва...поздравления за упоритостта. Blush

Нося ви красиви мисли..

Скрит текст:
И красиви хора...

# 28
  • Мнения: 2 047
Пдравейте хубава седмица ви пожелавам Purple Heart
Мики прекрасни теми правиш Flowers Cherry Blossom

Керем е споделил тези сторита на английски и турски ,и е написал :Няма нищо по добро в този живот от това да помагаш на другите !!!  и има линк за помагане на това детенце

Последна редакция: пн, 22 авг 2022, 13:48 от sani1212

# 29
  • Мнения: 577
Здравейте, момичета
Може ли да ми кажете този момент от коя серия е? Дотук го намирам само като трейлър на втори сезон в ютуб. Оставам с впечатление, че не е излъчвано в която и да е серия. Вие срещали ли сте този момент някъде във втори сезон? Еда и Серкан на някакво награждаване, накрая се появява и Кираз.

Общи условия

Активация на акаунт