Естетични процедури за лице и тяло – 47 тема

  • 54 748
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 116
Момичета, здравейте, пак съм аз и продължавам да чета и да се чудя. Освен Алена, има ли други доволни от PRF? А недоволни? Беше ми препоръчана от Михайлов преди година. Ще повдигне ли/запълни хлътването в слъзната долина и съответно назолабиалните, за да избегна поставяне на филър в тези зони?

# 691
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Наскоро някой пита отново и имаше мнения - може би няколко страници назад.

# 692
  • Мнения: 3 813
Аз, не че съм недоволна от ПРФ, но при мен не видях абсолютно никакъв ефект. За мен това бяха едни пари и време на вятъра и не бих го направила пак.

# 693
  • Мнения: 23 448
Не съм правила, но за мен би дръпнала кожата малко, надали да запълва чак.По логика тази процедура е за тонус на кожата, дълбоки бръчки надали ще изчезнат.Комбинирано с филър след това, ще има някакъв резултат.

# 694
  • Мнения: 1 278
При мен имаше ефект в комбинация със спираловидни конци

# 695
  • Мнения: 116
Ето за това става дума и се чудя какво да правя

# 696
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Аблативен фракционен лазер мисля, че ще ти се отрази много добре + PRF после. След година - ако е нужно Радиес, филъри, но малко.

# 697
  • Мнения: 412
Някой има ли наблюдение или опит с поставяне на скинбустер под очите ? На какъв принцип се поставя, като мезотерапия с няколко броя процедури или като филър с еднократно инжектиране ? Кой лекар бихте ми препоръчали за тази процедура в Пловдив или София ?

# 698
  • Мнения: 116
Аблативен фракционен лазер мисля, че ще ти се отрази много добре + PRF после. След година - ако е нужно Радиес, филъри, но малко.
Точно това ми препоръча Михайлов - CO2 лазер и PRF, и то преди година. Започнах да те следвам в Инстаграм и с интерес следях видеата от възстановяването от лазера, благодаря за труда, който полагаш и за статиите в блога. Стряскащи са коричките, сигурно ще плача, ако се видя така. Притеснявам се и от близките, ще полудеят. Аз имам и лунички, да не би да се умножат от тези "изгаряния"?

# 699
  • Мнения: 23 448
Не в страшно изгарянето след СО2.
На снимката вече се вижда, че това не са назолабилани, а бръчки покрай устата, така че Алена е дала точен съвет.

# 700
  • Мнения: 100
Някой има ли наблюдение или опит с поставяне на скинбустер под очите ? На какъв принцип се поставя, като мезотерапия с няколко броя процедури или като филър с еднократно инжектиране ? Кой лекар бихте ми препоръчали за тази процедура в Пловдив или София ?
Аз съм си слагала в Дерма Акт при Трендафилова. Поставя се еднократно , мисля че беше 380лв . Видим ефект има - при мен се задържа около 6 месеца.

# 701
  • Мнения: 23 448
Аз съм слагала скинбустър в слъзната долина, с канюла, като филър.Много време ми държа, над 2гз

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Аблативен фракционен лазер мисля, че ще ти се отрази много добре + PRF после. След година - ако е нужно Радиес, филъри, но малко.
Точно това ми препоръча Михайлов - CO2 лазер и PRF, и то преди година. Започнах да те следвам в Инстаграм и с интерес следях видеата от възстановяването от лазера, благодаря за труда, който полагаш и за статиите в блога. Стряскащи са коричките, сигурно ще плача, ако се видя така. Притеснявам се и от близките, ще полудеят. Аз имам и лунички, да не би да се умножат от тези "изгаряния"?

Аз съм снимала без никакви филтри и замазвания, а телефонът допълнително изостря снимките и видеото, за да стане по-изразително и става малко прекалено, като краен ефект. Заснетото изглежда по-страшно от реалното, но реших да не "украсявам" и да го правя приятно за окото, защото може да се премине границата. А и целта е да се види реалния резултат или близо до него, а не някакъв "преработен"

До третия ден се усеща някакъв дискомфорт или болезненост - ако изобщо можем да говорим така, но травма да кажем. С времето кожата и коричките потъмняват, а кожата реално "оздравява". Първите дни, докато кожата е по-светла и коричките не са толкова видими - тогава е по-неприятно, като усещане.

Аз бях  2 дни хоум офис, може да се слага грим, но реших да се мажа у дома с разни кремчета при изгаряне. После на третия ден - бяхме на вилата при моите родители и сестра ми. Никой не реагира - само сестра ми попита.

Малкият беше най-забавен - попита ме какво е станало - и аз обяснявам: "Да стана по хубава". И той: "Ама ти и преди беше по-хубава" Laughing Казах му, че бързо ще мине и нямаше повече въпроси Innocent



Близките ще са по-внимателни и грижовни няколко дни. Не е толкова страшно. Гледайки твоята снимка - след лазера и PRF не мисля, че ще имаш нужда от друго на първо време. Хубаво е да се използват изцяло ресурсите на организма, това с което разполагаме, преди да се премине към други външни решения. Събуди кожата, нека работи за теб ... Година по-късно - ако е нужно - може малко Радиес - да се продължи процеса и евентуално малко филър точково.

# 703
  • Мнения: 412
А какъв скинбустер поставяхте ? При него има ли опасност от поява на торбички ?

# 704
  • Мнения: 23 448
Рестилейн витал.Има.

Общи условия

Активация на акаунт