Естетични процедури за лице и тяло – 47 тема

  • 54 747
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 076
Кой е ИС на Алена?

# 706
  • Мнения: 429
Здравейте! Някой поставял ли си е Pluryal beauty pack? Моля за отзиви, боли ли ,резултата след процедурата? Обещава да свали 7 години, но рекламата е ясна, моля ако някой си е правил, да сподели. Благодаря!

# 707
  • Мнения: 116
Много благодаря, Алена, за изчерпателното обяснение - определено ми вдъхва кураж Heart Четейки още за лазера се убеждавам, че вероятно наистина е подходящият старт за мен, защото не съм правила нищо до момента, с изключение на 1мл филър в устните, който ми постави Ванеска и се получи много добре! Затова имам въпрос - има ли вероятност лазерът да повлияе на филъра, заради близостта на бръчките около устата? Много от фините бръчки, които ме дразнеха, се запълниха от филъра в контура на устните и ако спихне, ще съм разочарована. Благодаря и на ДХЗ за потвърждението накъде да се насоча! Лутам се и вашата помощ ми е много ценна!

# 708
  • Мнения: 379
За челото ботокс, канюла, и PRF или филър.
Благодаря за отговора!

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Много благодаря, Алена, за изчерпателното обяснение - определено ми вдъхва кураж Heart Четейки още за лазера се убеждавам, че вероятно наистина е подходящият старт за мен, защото не съм правила нищо до момента, с изключение на 1мл филър в устните, който ми постави Ванеска и се получи много добре! Затова имам въпрос - има ли вероятност лазерът да повлияе на филъра, заради близостта на бръчките около устата? Много от фините бръчки, които ме дразнеха, се запълниха от филъра в контура на устните и ако спихне, ще съм разочарована. Благодаря и на ДХЗ за потвърждението накъде да се насоча! Лутам се и вашата помощ ми е много ценна!

При мен нямаше повлияване на устните - не би следвало и при теб да се резорбира. Ще изговорите това с лекаря, за да го има предвид. И двата вида лазерни процедури, които съм правила - неаблативен фракционен (ResurFx) и аблативен фракционен (CO2 по-повърхностно) не са повлиявали филърите. Ако се направят дълбоко ще ги резорбират, но това се предвижда - изговаря се Simple Smile. А за устните - няма страшно - няма да спихнат - те се заобикалят.

# 710
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Кой е ИС на Алена и аз съм с това питане Flushed

# 711
  • Мнения: 412
Здравейте отново, насочих се към Дерма акт, д-р Трендафилова за поставяне на скинбустер под очите, от Пловдив съм, но тук не знам на кой да се доверя
Как стоят нещата със запазването на час, първо такъв за консултация ли трябва да запиша ? Не съм от София, имам бебе и ще ми е трудно може би да ходя няколко пъти. Заети ли са много напред часовете и ? Ще се обадя да разпитам, но все пак, ако някой има представа ще съм благодарна за сподели Simple Smile)

# 712
  • Мнения: 100
Консултацията и бустера може в един час , не е нужно да се разкарваш два пъти. Часовете е на късмет- на мен ми бяха дали за след 5 дни, когато си записвах:)

# 713
  • Мнения: 412
Чудесно, благодаря много !
Не ми е спешно, ще звънна тези дни Simple Smile

# 714
  • Мнения: 2 657
Наистина е на късмет, обикновено за нея се чака. Преди графикът им излизаше месец за месец, някъде около 20-то число. Тъй че звънни отсега, за да си провериш има ли още часове за ноември, ако не - кога да звъннеш за декември.

# 715
  • Мнения: 388
Здравейте! Какво мислите за лазерно или инжекционно редуциране на стрии? Заричават ли се напълно? Има ли значение, дали са червени, лилави или вече бели? Съвсем случайно попаднах на клиника Infinity, мнения?

# 716
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Много благодаря на отзовалите се на питането ми за Реденсити 2 с канюла. Колкото повече чета (връщах в теми от преди 3-4 години), толкова повече се отказвам. Оставам с впечатлението, че повече са недоволните и сдобили се с торбички. Е, аз днес си се събудих с две чудни торбички без нищо, представям си да го сложа това нещо и да стане някой фал. А изрично й казах, че се подувам и понякога приличам на пияница в очите, но тя каза, че няма проблем.

Аз вярно, че нищо не разбирам, но се чудя - толкова ли няма някаква друга процедура да ми се препоръча - скин бустер, мезотерапия, ала-бала. За да се освежи зоната на бузите и леко да се повдигне. Искам да се грижа за кожата по-скоро, а не да я пълня.
Отчайвам се, че и Михайлов, и Ванеска явно нещо не успяха да ме разберат, знам ли...

Щом не са това твоите лекари, отиди при друг. Човек трябва да е убеден преди процедурата, за да се чувства добре и след нея. Има толкова известни имена в София - избери си друг доктор/докторка.

# 717
  • Мнения: 3 435
Не знам дали някога пак ще се навия да сложа филър под очи. На мен стоеше зле, разградих го, за Реденсити 2 става въпрос.
В събота съм на HIFU 4D, каквото и да значи това. В последно време нищо не ми се получава, дано поне това

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 15 637
Някой има ли мнение за д-р Константин Ставров?

# 719
  • Мнения: 554
Здравейте дами!
Някоя от вас закривала ли е петна от витилиго по лице със перманентен грим?
Прави ли се такова нещо в България? Ако да , къде ?

Благодря предварително на всички отзовали се, ще ми бъдете много полезни в борбата с това чудо вече сумати години..

Общи условия

Активация на акаунт