СМГ "Паисий Хилендарски" - Тема 13

  • 48 855
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 933
Отзиви за г-жа Розалия Михова имате ли?
Просто прекрасна!
Ще кажа, че дъщеря ми при нея само с училищна подготовка изкара 99 на нво след 7 клас. Единствената точка, която са й взели, че не е запомнила името Досьо и в преразказа го е написала Додьо. Т.е. научена е от Михова за пълен брой точки.

# 31
  • Мнения: 535
На сайта е публикувано съобщение за родителски срещи за 5. и 8. клас, както и списъци по паралелки.

# 32
  • Мнения: 59
Привет! Имате ли впечатления от г-жа Даяна Давидова? Првподавател по математика в бъдещ 5 клас в СМГ. Изглежда млад и одухотворен човек. Благодаря.

# 33
  • Мнения: 71
Здравейте! Търся учебника "Математика за 11. клас. Профилирана подготовка. Модул 2. Елементи на математическия анализ", на издателство Просвета -София.  Ако някой младеж или девойка иска да се раздели с него, може да ми пишете ЛС.

# 34
  • Мнения: 904
Честит първи учебен ден на учениците, учителите и родителите! Simple Smile
Само при мен ли не работи Школото за СМГ или още не са го пуснали за новата учебна година?

# 35
  • София
  • Мнения: 2 145
При мен работи - от днес вече е актуализирано и се вижда програмата за новата учебна година.
Ако виждате само миналогодишните оценки и програма, пробвайте да смените учебната година - горе вляво трябва да пише 2022.

# 36
  • Мнения: 2 285
Да е здрава и успешна новата учебна година за всички! Flowers Four Leaf Clover
Школото е обновено само за около половината профили от нашия клас. Дано до утре да ги оправят, че да си видим и учителите най-накрая.

# 37
  • Мнения: 904
Благодаря за отговорите! Школото тръгна преди малко и вече се вижда програмата за утре. Ще съм благодарна на отзиви за г-жа Керемидчиева по Бел?

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 17:35 от faviana

# 38
  • София
  • Мнения: 1 181
На добър час на деца, учители, родители! Да е здрава и щастлива новата учебна година!
Школото за 8 клас е готово, 12 още не.
Госпожа Керемидчиева е чудесен преподавател по БЕЛ, моята дъщеря много я харесваше! Късметлии!
Красиво беше на двора и синьото небе за декор!
Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 29 632
Ето и от мен малко настроение!



Успешна да е новата учебна година за малки и големи!!!

# 40
  • Мнения: 3
Благодаря за отговорите! Школото тръгна преди малко и вече се вижда програмата за утре. Ще съм благодарна на отзиви за Керемидчиева по Бел?

Потвърждавам положителните впечатления за госпожа Керемидчиева. Благодарение на нея много деца изкарват отлични резултати на матурите и без допълнителни уроци

# 41
  • София
  • Мнения: 3 847
Браво на организаторите за създаденото празнично настроение. Много е красиво.
Скрит текст:
Да е успешна, здрава и много щастлива новата учебна година.

# 42
  • Мнения: 3 749
Здравейте!
Не съм сигурна, че съм на правилното място, но да попитам, дъщеря ми иска да кандидатства в СМГ догодина и ще я записвам на уроци там тази година, БЕЛ и Математика. Има избор между трима четирима преподаватели по предмет и да попитам за препоръки?
Благодаря!🌹

# 43
  • София
  • Мнения: 1 181
По пряка и косвена информация (преподаватели на съседни класове или на мои познати, ходили на курсове) добри отзиви по мат. за Александров, Костов и Симеонов; по БЕЛ - Георгиев, Владева (преки впечатления като учителка на сина ми - отличен преподавател) и Велкова. Успех в подготовката!

# 44
  • Мнения: 3
Здравейте! Може ли повече инфо относно подготовката преди кандидатстване? СМГ има собствена подготовка за кандидати или преподавателите от СМГ дават индивидуални частни уроци?
Става дума за кандидатстване след 4 клас.
И как става приема, задължително ли е явяване на състезания/олимпиади?
Благодаря на отзовалите се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт