СМГ "Паисий Хилендарски" - Тема 13

  • 48 739
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 321
Знам, че миналата година се е провела кампания „Да продължим да правим добрини“, т.е. без букет на първия учебен ден, а сумите се пускат в кутии за благотворителност.
Искам да питам дали все пак някои деца носят по едно цвете и отделно да се пусне в кутията, тъй като поне за петокласниците е голямо вълнение, празник и очаквана среща с класния ръководител....?

# 16
  • София
  • Мнения: 2 141
Аз купувам и цвете освен заделената сума за кутията.

# 17
  • Мнения: 29 321
Да, това ми е идеята. Но и все пак да не се окаже единственият с цвете, затова питам.....

# 18
  • София
  • Мнения: 2 141
Със сигурност няма да е единствен. Всяка година има деца, които носят цветя.

# 19
  • София
  • Мнения: 982
Да, това ми е идеята. Но и все пак да не се окаже единственият с цвете, затова питам.....
По-добре книга за библиотеката, отколкото цветя. Иначе има и с цветя. Те докато облекат тениските и цветята са заминали.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 926
Не купуваме цветя, действаме както е помолил директора.

# 21
  • София
  • Мнения: 9 110
Купуваме си цветя. Уважението се е уважение. То се е за учителите. Но вече е голям и не знам ще носи ли.

# 22
  • Мнения: 4 247
И ние оставяме пари

# 23
  • София
  • Мнения: 3 823
Миналата година дъщеря ми носи и цветя и пари, но понеже това и беше първа година в гимназията не знаела къде да остави парите. Било й неудобно да попита класната или пък някой от съучениците.
Тази годинаотново ще носи и букет и пари и вече като гърмян заек ще ги остави където трябва 🙂

# 24
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета!😊

Извинявам се за въпросите,  които ще ви задам, но съм нова в това начинание и не намирам подробна информация 😅. Вече купих учебниците, но не намирам информация тениските.
От къде се купуват тениските? Къде е поставена кутията с даренията,  за която говорите?
Има въпрос относно школите. По колко школи се избират и кога се провеждат?

Благодаря предварително и се извинявам,  ако съм досадла с въпросите си!🤗

Хубав и слънчев ден!🌞

# 25
  • София
  • Мнения: 9 110
Тениските не се купуват. Периодично ги раздават на учениците - на първия учебен ден или по някакви тържества.
Школите почват в началото на октомври. Безплатни са и може да посещава колкото иска един ученик. Обикновено първите 1-2 пъти са ориентировъчни, за да прецени всеки дали му представляват интерес. След това може да спре да посещава. Така или иначе не може да ходи на безброй много, защото си отнемат време, включително и за допълнителна подготовка за тях.

# 26
  • Мнения: 27
Тениските не се купуват. Периодично ги раздават на учениците - на първия учебен ден или по някакви тържества.
Школите почват в началото на октомври. Безплатни са и може да посещава колкото иска един ученик. Обикновено първите 1-2 пъти са ориентировъчни, за да прецени всеки дали му представляват интерес. След това може да спре да посещава. Така или иначе не може да ходи на безброй много, защото си отнемат време, включително и за допълнителна подготовка за тях.
Много благодаря!🌷🍀😊

# 27
  • Мнения: 29 321
Отзиви за г-жа Розалия Михова имате ли?

# 28
  • Мнения: 7 110
Поздравления.

# 29
  • Мнения: 29 321

Благодаря. Gift Heart

Малко повече да ми кажеш....?!? ....моля

Общи условия

Активация на акаунт