Перилни препарати и омекотители – 70

  • 38 747
  • 769
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 139
Купих го от Лидл за около 25 лв . Произведен е на 29.071 от новите опаковки е , иначе вътре си е същия.
Скъп е.
Взех две от посочените от мен опаковки за 10 € общо. 9,95€ или нещо подобно, за да сме по-точни.

# 46
  • Мнения: 2 965
Купих го от Лидл за около 25 лв . Произведен е на 29.071 от новите опаковки е , иначе вътре си е същия.
Скъп е.
Взех две от посочените от мен опаковки за 10 € общо. 9,95€ или нещо подобно, за да сме по-точни.
Моя е за 90 пранета . Този на твоята снимка е за 26 .

# 47
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 387


Този Омо ли да взема за 12лв или на Skip 38 капсули гръцки за 17лв? Thinking

# 48
  • Мнения: 2 139
Моя е за 90 пранета . Този на твоята снимка е за 26 .
Съгласи ме, не бях обърнала внимание, че съм през телефон.

# 49
  • Мнения: 2 369
Ариел прах, който е сега на промоция в Кауфланд, е хубав, нали?
А в Пловдив някой знае ли къде има магазини за перилни препарати паралелен внос? Искам спрея за изглаждане на гънки на Ленор и някакъв чудодеен препарат за петна да си купя, както и да пробвам италиански, немски прах. 😊
Намерих две магазинчета, основно турски имат и течни.

# 50
  • Мнения: 1 676
Ариел прах, който е сега на промоция в Кауфланд, е хубав, нали?
А в Пловдив някой знае ли къде има магазини за перилни препарати паралелен внос? Искам спрея за изглаждане на гънки на Ленор и някакъв чудодеен препарат за петна да си купя, както и да пробвам италиански, немски прах. 😊
Намерих две магазинчета, основно турски имат и течни.

Магазин борн на Кап. Райчо срещу ДМ има голям избор на прахове и препарати.
За Ариела в Кауфланд и аз се интересувам.

# 51
  • Мнения: 68 965
След като обиколих целия град да търся прах скип гръцкия, и/или даш италиано...и нийде няма и няма и няма...и поръчах онлайн накрая.
Щях да ви питам къде онлайн сте видяли изгодно, но то и онлайн пообрано доста, та....
Защо така, инфлацията, кризата ли...много зле положението..хм.

# 52
  • Мнения: 2 965
Онлайн само от Емаг пазарувам . Че само там доставката е безплатна независимо от сумата , на другите места не стига , че няма безплатна доставка , ами има и минимална сума на поръчката ...
Пък по магазините вече е безумна скъпотия .. няма и нищо интересно ...

# 53
  • Мнения: 68 965
Ама то няма и с доставка, ти без доставка търсиш...
Аз поръчах с БД над 50 лева де..
Например прахообразен скип но гръцки търся, не испански...виж онлайн че има на две места само...
В емаг няма гръцки мисля, испански някъв, но аз нещо от там не ща, че са ми много неотговарящи картинките на това което пращат...
Всъщност съм отворена за предложения де - онлайн, къде, италиански даш да речем...де го ? Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 965
Ама то няма и с доставка, ти без доставка търсиш...
Аз поръчах с БД над 50 лева де..
Например прахообразен скип но гръцки търся, не испански...виж онлайн че има на две места само...
В емаг няма гръцки мисля, испански някъв, но аз нещо от там не ща, че са ми много неотговарящи картинките на това което пращат...
Всъщност съм отворена за предложения де - онлайн, къде, италиански даш да речем...де го ? Simple Smile
Няма ли магазини за вносни препарати около теб ? При мен разнообразие от иналиански Даш и гръцки Диксан и Скип има много . Те са си много разпространени . Има една Фейсбук страница "Гръцки маркет в Пазарджик " , там има и Даш /италиански/ и Скип /гръцки/.
Иначе испански Скип и изобщо нещо испанско не помня да съм пробвала . Утре като отива в Испания , ще видя какво има и какви са им цените . Няма да мога да отмъкна много , ама една кутия Скип или капсули Wipp няма да ми натежат толкова ...

# 55
  • Мнения: 68 965
Бе има бе, ама няма нищо вътре. Нали ти казвам..от няколко дена ги обикалям, само чорбалаци, които дори не загледах. От прахообразните някакво омо смешно, от онова фалшивото тип деро, и това е то. Пълна скръб. Направо се отчаях аз...
Да уточня че не ти се карам, просто съм в амок от случващото се по магазините около мен ....

Ми явно живея в смотан град аз. То знаех че е смотан, ама сега направо удари дъното....Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 965
Ти не беше ли от Търново ? Има хубави магазини за перилни препарати там . Ама дали това което искаш го има , не знам , не съм ходила скоро .

# 57
  • Мнения: 68 965
Аз ли, не..в Русия съм, в Русия съм..като във вица Joy

Нищо, поръчах си сега, ще имам за известно време. Дори забравих че в събота купих от ДМ за бяло даже...

# 58
  • Мнения: 2 369
Тета, откъде поръча?

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте!
Какво ви е мнението за перилните препарати Dash и Dixan,които се продават във Виа Тракия?

Общи условия

Активация на акаунт