Перилни препарати и омекотители – 70

  • 39 040
  • 769
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
Здравейте!
Какво ви е мнението за перилните препарати Dash и Dixan,които се продават във Виа Тракия?

100% италиански,както и всички стоки във Виа Тракия.Dash е много добър,Dixan-става.

# 61
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Цитат на: ellyni
link=topic=1476413.msg45235750#msg45235750 date=1661867059
Здравейте!
Какво ви е мнението за перилните препарати Dash и Dixan,които се продават във Виа Тракия?

100% италиански,както и всички стоки във Виа Тракия.Dash е много добър,Dixan-става.
Благодаря ви!

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
ellyni,ако цената Ви устройва,купувайте смело,защото в Италия,на промоция Dаsh е 15,75Е кутия за 85пранета,а във Франция Ариел(пак на промоция) е 19,41Е за 69пранета...цените са "инфлационни"!

# 63
  • Мнения: 69 243
Итал.даш е ариел, диксана-персил. Simple Smile

Поръчах от ..в два сайта имаше само скип гръцки, в единия - хоумс нещо си,  доставката варирала, ала бала..обаждах се, тя не излиза в поръчката. Аз от такива сайтчета не поръчвам , в които доставката НЕ е ясна при финализиране на поръчката, та ги отсвирих.
/откакто така поръчах едни стелки, сто пъти питах..сто пъти казаха 4 лв ще е доставката, после от еконт в смс пишеше 7 лв. Пак се обадих, па пуснали опаковка, нам си що...не я взех изобщо/.

Та от втория сайт поне беше фиксирана независимо от теглото, на 4.99 до офис спиди, и 5.99 до адрес. Безплатна за над 50 лв, пуснах скип и гръцки ариел, един душ гел и сега чакам. https://cleansixteen.bg/prah-za-prane

Ако вие знаете друг сайт, казвайте. Аз не намерих накъв, в който да има гр.скип...

Последна редакция: ср, 31 авг 2022, 07:49 от teta75

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
teta75,гръцки Скип,Ариел можете да поръчате от гръцкия маркет в Пазарджик(greekmarketpazardjik),мога да напиша и телефон за контакт,поръчката Ви ще бъде изпратена по който куриер искате.Друг,от който пазарувам вносни препарати е niko12.eu,има и физически магазин в Стара Загора,изпраща по Спиди.И благодаря,че ми обяснихте за итал.Даш=Ариел и Диксан=Персил...това го знам,написах за информация какви са цените в чужбинските магазини,сега съм на запад от БГ.

# 65
  • Мнения: 69 243
Всъщност го написах за дамата, която пита. Ellyni

# 66
  • Мнения: 2 971
teta75,гръцки Скип,Ариел можете да поръчате от гръцкия маркет в Пазарджик(greekmarketpazardjik),мога да напиша и телефон за контакт,поръчката Ви ще бъде изпратена по който куриер искате.Друг,от който пазарувам вносни препарати е niko12.eu,има и физически магазин в Стара Загора,изпраща по Спиди.И благодаря,че ми обяснихте за итал.Даш=Ариел и Диксан=Персил...това го знам,написах за информация какви са цените в чужбинските магазини,сега съм на запад от БГ.
artemida , niko12 има и профил в олх . Над 20 кг правеше някакви отстъпки доколкото помня . Има и профил в олх , там продава на по-евтино отколкото в сайта . Понякога има добри попадения и са на добри цени . Обаче вече май няма толкова немски стоки , започнал е да внася повече гръцки .

# 67
  • Мнения: 69 243
Доставката идва скъпа, защото е на кг..
Иначе има избор от прахове. Разгледах го и аз днес, за нико12 говоря, но това ме отказа, доставката...

# 68
  • Мнения: 949
Във Варна е същата работа - само нисък клас перилни. 🙄

# 69
# 70
  • Мнения: 69 243
Избелители има ли?

# 71
  • Мнения: 2 971
Планет ги има в Метро , но само течен . Праха никъде не съм го мяркала . В niko12 го има , ама се оскъпява  с доставката . До Гърция път нямам . Дано в Испания си харесам нещо добро на нормална цена , ама имам малка надежда ...

# 72
  • Мнения: 11 868
5-15 кислородни
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 30 авг 2022, 22:46 от petiaivanov

# 73
# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
blueberry,аз niko12 го знам за гръцки препарати,има и италиански,но немски-рядко.В края на юни поръчах от него(мъж отговаря по телефона и ми приема поръчката) 2кутии по 100пранета немски Персил за цветно и 3 малки торби,по 20 пранета,Клинекс.Праховете пристигнаха в 2картонени кашона добре опаковани,малко повече от 20кг общо тегло,платих в офиса на Спиди 12лв и ст,,за мен не е скъпа доставката.

Общи условия

Активация на акаунт