Когато разбрах, че ставам мама..

  • 1 151
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 95
Hug
HeartHeart Eyes
Здравейте момичета! Съжалявам ако вече има такава тема, но бих искала да ви попитам как се почувствахте, когато видяхте двете чертички на теста..
Омъжена съм от 2 месеца, заедно сме с ММ от почти 3 години и  двамата сме на 29. ММ живее за това да има дете и да е баща. Толкова много го иска, но аз не се чувствах все още готова (пътувания, кариера, исках и малко повече да си поживеем още като млада двойка) НО стана то, преди 2 дена си направих тест и съм бременна. Не знаех какво да чувствам, объркана бях, стресирана.. може би прекалено егоистично от моя страна. Мъжът ми беше на 7-то небе. Но аз все още се чувствам странно..
Бих искала да видя и вашето мнение, опит и препоръки.. дали това е нормално или нещо при мен не е наред
Благодаря ви

Здравейте! Според мен това е прекрасно нещо и е нормално в първия момент да сте се почувствала така - все пак фактът, че ще ставаш родител едновременно чудесна новина, но и отговорна задача. Ние с моя мъж сме женени от една година /той също иска да е млад баща/ и преди три месеца разбрахме, че ще ставаме родители. Аз все още на моменти съм объркана и не мога да повярвам, но като видя някоя дама с малкото й ангелче и ми става много мило. А и вярвам, че всичко става, когато си готов. Лека бременност Ви желая и съм сигурна, че като се появи малкото човече ще сте повече от щастливи! Hug Heart

Благодаря Ви за прекрасните и окуражителни думи. Имах нужда от тях! Пожелавам Ви и на вас лека бременност и много щастливи моменти занапред Heart

Наистина мнгого се радвам, че сте се почувствала по-добре. Heart Eyes Hug
Пожелвам Ви много радостни моменти и много усмивки с малкото ангелче! Heart

# 16
  • Мнения: 47
Едва преди седмица разбрах и аз новината. Много се притесних и стресирах, мислех даже за аборт. Исках всичко да идеално, нагласено и тогава да правим бебче, но.... След няколко дена си промених решението и се чувствам много добре , даже бих казала щастливо бременна Heart Eyes мъжа ми също много иска бебче и е щастлив. Женени сме едва от Април, а на първата ни годишнина...ще ме очаква вероятно раждане Confused малко егоистично звучи сигурно, но исках да си изживеем някои моменти само ние преди да се случи, но ...шанс Joy

Общи условия

Активация на акаунт