Самотна

  • 3 533
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 449
Ванка, казаха ти мамите кво да прайш, ти разтягаш локуми. Grinning Да не станеш кат оня във вица дет момата три пъти гасила лампата, пък той тичал да прай бушоните

# 16
  • Мнения: 6 577
Е, че в бгмама направо на кафе с райбер ли да мине?
Човека явно е възпитан да действа фино, отдалеч започва, влака ако е пътнически, хептен.
Но сте прави, много отдалеч не е работа, ако се движиш бавно, току-виж някой експрес лапне вкусната хапка.

# 17
  • Мнения: 7
Ванка, казаха ти мамите кво да прайш, ти разтягаш локуми. Grinning Да не станеш кат оня във вица дет момата три пъти гасила лампата, пък той тичал да прай бушоните

Laughing Laughing Laughing

Как не съм се регистрирал по-рано... Досега да съм си изпълнил таргета от направени 3-4 деца

Последна редакция: сб, 27 авг 2022, 18:25 от Ivan.

# 18
  • Мнения: 3 720
Момичето е изписало 15 реда, вие изведнъж натоварихте Иванчо да реши проблема с вълшебна пръчка ( Laughing )
Че малко ли са?
Действай в името на форумната чест, че ще ни съсипеш имиджа, ако се помайваш!

# 19
  • Мнения: 7
Момичето е изписало 15 реда, вие изведнъж натоварихте Иванчо да реши проблема с вълшебна пръчка ( Laughing )
Че малко ли са?
Действай в името на форумната чест, че ще ни съсипеш имиджа, ако се помайваш!

Именно, че не са. Вие й дададохте 2-3 съвета само и останалото е прехвърляне на отговорността към Иванчо Simple Smile Имиджа ви явно е много силен Simple Smile

# 20
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 850
Ми ти се появяваш на точното място в точното време. И вълшебна пръчка каза, че имаш... Wink

# 21
  • Мнения: 6 577
Аида, свалям ти шапка за точния коментар !
----------
Но не може с депресирана жена направо от вратата за краката.
Трябва, както пее Висоцки, коняк, парфюм и още нещо там...

# 22
  • Мнения: 3 720
Точно в този ред ли?

# 23
  • Мнения: 7
Аида, свалям ти шапка за точния коментар !
----------
Но не може с депресирана жена направо от вратата за краката.
Трябва, както пее Висоцки, коняк, парфюм и още нещо там...

Тук чак ме убеди и мен!

# 24
  • Мнения: 6 577
Реда е редно, мъжа ако е интелигентен, сам да прецени какъв е. Спрямо конкретната жена.
Ако няма поне елементарна импровизация, никоя жена няма да хареса такъв мъж, който прави всичко според реда, предначертан от други.

# 25
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Авторке, движи се повече след хората. Хората са навън, не в социалните мрежи.

Не те съветвам да се занимаваш с Тиндър или всички такива подобни. Освен ако не те кефи да си помпиш самочувствието за чужда сметка, естествено...

# 26
  • Мнения: 25 597
Как не съм се регистрирал по-рано...

Ама ти сериозно ли вярваш, че някой ти се връзва и не те подозира в поредната реинкарнация?
Блажени са вярващите...

# 27
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Здравейте! Аз съм жена на 25 г.,уча и съм в последна година.
Ще започна направо- страшно самотна съм. Необвързана съм от 4г. като за целия този период съм имала 2 неангажиращи връзки. Започнах вече доста да усещам липсата на партньор до себе си,гледайки хората наоколо. Всеки си има някой,а аз нямам. Липсва ми онова чувство на адреналин и пеперудки в стомаха преди да видиш някого. Липсва ми това чувство да бъда обичана и да обичам. Колкото и да не го показвам започва доста да ми тежи..
Знам,че нещата се получават така,както ние се настроим. Настроих се по всякакъв един възможен начин,но никой не се появява или ако се появи нямам интерес към него и не усещам да е той човекът.
Нямам мотивация да спортувам или да се погрижа за себе си. Ако случайно започна това трае 2-3 дни и ми се губи желанието за всичко. Знам,че трябва да правя нещата заради себе си и усетя ли вътрешен комфорт ще излъчвам това,но сякаш нямам желанието да направя ,каквото и да е след като нямам партньор. Няма за кого.
 Може би имах нужда да споделя и да си го излея..няма да е вечно,знам,но сегашната ситуация започва да ме напряга..
Твърдиш, че си се настроила, но май не си, ето ще ти разкажа част от моя личен опит (въпреки, че си вкарвам автогол, защото някои съфорумки, много ме "харесват" и ще го използват за бъдещи атаки, ама какво да се прави, пращам им целувки Kiss ), последните няколко години интерес към срещуположния пол липсваше най-вероятно поради хормонални проблеми (за съжаление, човек разбира, че е имал проблем, чак когато го оправи и изведнъж интереса му към срещуположния пол се вдигне многократно), тази година след вдигането на интереса се настроих, (така както ти твърдиш, че си) и без да съм търсил сериозно се появиха 4 жени (за съжаление все неуспешни, щото в три от случаите имаше неща, непреодолими за връзка, а в четвъртия аз бях отрязан, макар, че и там имаше непреодолимо различие, но да речем в по-далечно бъдеще), та човек за да получи любов трябва да е готов да даде такава, трябва да е откровен, трябва да е ок да се открие с много голям риск да бъде наранен, говориш, че не си усещала за никой, че бил човека, виж сега това усещане съществува само по филмите, в реалността дори и да се случва, то е много рядко, примерно за мен и четирите жени въпреки, че бяха много различни всички бяха подходящи за връзка в моите очи, но ето ще ти кажа как аз разсъждавам, вглеждам се в положителните черти, не в отрицателните, постъпи и ти така, ако нещо ти хареса в някой човек каквото и да е действай и това е, просто е. Имай предвид и друго (което го установих и от личен опит, защото три от жените бяха над 35, едната на 22-23), с напредването на възрастта, човек става все по-голям егоист и все по-трудно влиза във връзки (честно казано се притеснявах и при мен да не е така, за щастие не е), защото става все по-критичен и вглеждайки се все повече в различни недостатъци, които всеки човек има, така че това дето толкова време не си била във връзка не е добре и ще ти става все по-трудно, а както сама казваш, не е било от липса на интерес, така че следващия път като те хареса някой, просто се открий и се отдай. Успех. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7
Как не съм се регистрирал по-рано...

Ама ти сериозно ли вярваш, че някой ти се връзва и не те подозира в поредната реинкарнация?
Блажени са вярващите...

Сарказма прелита над главата на някои хора Simple Smile И защо пък точно "реинкарнация"? Явно ежедневно прелитат всякакъв тип лешояди през тоя форум - чак ми става интересно, моля обясни.

# 29
  • Мнения: 1 091
Jeramy, момичето да се оплаче, а ти се хвалиш за небивал женски интерес в период от живота си. Не 1,не 2, цели 4 жени са водили битка за теб(извинявам се, ама нямах търпение да прочета цялия пост).
С Висоцки, коняка и парфюма ме изгубихте. 😂 От трите понасям само парфюма, но определена марка.

Общи условия

Активация на акаунт