Самотна

  • 3 537
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 281
Излизай повече ако имаш време и възможности. Сега ти е времето. Намери си работа, завързвай контакти. И не го мисли! Колкото повече се вглъбяваш, толкова повече не стават нещата. 

# 31
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Jeramy, момичето да се оплаче, а ти се хвалиш за небивал женски интерес в период от живота си. Не 1,не 2, цели 4 жени са водили битка за теб(извинявам се, ама нямах търпение да прочета цялия пост).
С Висоцки, коняка и парфюма ме изгубихте. 😂 От трите понасям само парфюма, но определена марка.
Ахахаха, добре душа вдигна ми настроението, за което ти благодаря Flowers Rose , не знаех, че това за една година да завържеш контакти с 4 човека е небивал интерес Laughing , а и ако го беше прочела щеше да видиш, че едната накрая ме е разкарала , не знам кой би се хвалил с това Smile (иначе ако исках да се хваля в тоя форум щях да спомена съвсем други неща Sunglasses ), но поста ми беше в изцяло различна посока, да и обясня, че самотата винаги е личен избор, и при нея не е изключение. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 726
О, уау, левъл ъп!
Четири връзки годишно нищо не е, аз по четирима на ден забивам, така е.

# 33
  • Мнения: 307
Не си поставяй като фикс идея да си намериш някого, колкото повече се вглъбяваш в това, толкова по- тежко ще ти изглежда всичко! Излизай повече навън, социалните мрежи са една илюзия, всеки се показва,какъвто не е и лесно може някой да те излъже. Наслади се на свободата, която сега наричаш самота, ако знаеш колко жени сега биха искали да са на 25 и свободни...😅😅😅😅

# 34
  • Мнения: 346
И аз бях така........
Години наред, вглъбена в самотата си и в борбата за оцеляване.
Е, накрая намерих един тип, родих детенце и.........сега и двете ходим по психолози, защото господинът (който действително е с отклонения) подлуди всички ни.
Аз се оказах здрава, напук на прогнозите му Cocktail
Напуснах го, разбира се, но той хич не пуска лесно и очаквам проблеми...................
Сега съм на 45 - да можех само да се върна с 20 години назад!!!!!!!!!!
Не се оплаквам от живота си, де - все още съм доста хубава, имам си прекрасно детенце, здрави сме слава Богу!, стабилна работа, постегнах си жилището, радвам се на любовта и вниманието на един страхотен мъж, но минах през абсолютен, дълготраен, многогодишен, безнадежден ад.
Напълно ненужно.
И една от причините бе пораженческото ми мислене.
Точно като твоето.
Тъкмо днес прочетох една мисъл на Мери Шели, смисълът на която бе нещо като.......поучи се от моето нещастие, защото не е необходимо да го изживяваш.
Та:
1. Стегни се;
2. Поработи върху атрактивен външен вид, ако смяташ, че го нямаш;
3. Запиши се на фитнес или танци - там се срещат свободни млади хора;
4. Тичане сутрин на някоя детска площадка ще се отрази добре на фигурата ти и психиката ти;
5. Ако си в София, можеш да си купиш ролери и да започнеш да посещаваш Борисовата градина или НДК - има групи (има и уроци в ю тюб), все някой ще дойде да ти покаже едно-друго, ще се социализираш;
6. Кученце като домашен любимец също помага, заради задължителните разходки;
7. Има купища доброволчески инициативи. Включи се - ще срещнеш хора, които познават хора, които също познават хора. И ще свършиш нещо полезно;
8. Усмихвай се широко, научи се да бъдеш жизнерадостна;
9. Усвои някакви полезни умения (чужд език, готвене, каране на кола, технически умения) - правят впечатление и ще ти вършат работа в живота;
10. В ю тюб има един доста полезен канал ''How to attract great guys'' или нещо подобно. Там дават доста полезни съвети на момичетата и жените;
11. Ако имаш проблеми с организацията на време, пространство, задачи - поработи върху това;
12. Радвай се на живота, на храната, на всичко.
И най-неочаквано ТОЙ ще се появи Simple Smile
Отчаяни, тъжни, неградивни, неинициативни и пораженчески настроени хора никой не харесва.
В общи линии, това са съветите, които бих дала на своето тъжно, свито, изплашено, неуверено и самотно АЗ преди 20 години.
Пожелавам ти успех Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт