Лято в Албена 2023г. (Тема 1)

  • 51 126
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 330
А ти не беше ли груба на два пъти абсолютно без причина?

# 76
  • Мнения: 4 073
Не съвсем, никой не ти е вин- овен за избора на хотел и трактатите, които ни принуди да четем. Затова те питах нямаше ли тази година финал в Несебър да се борите за медалите на ЛЛ и щяхме да спестим метри мнения.

В Гергана са изхвърлили пластмасата, не знам как е било миналата година.
Мнението ми се припокрива с фортуна, затова пестя място за четящите. Лек ден!

# 77
  • Мнения: 6 330
Никого не съм принуждавал нищо, а има хора, на които им харесаха трактатите. Много беше грубо от твоя страна. А за финала не му стигна 1 точка. Бяхме на полуфинал, за финал се класираха 25 деца, той от 290 полуфиналиста остана 26-ти, на 1 точка под чертата. Така че размина ни се Несебър.

# 78
  • Мнения: 4 073
Добре де извинявай, не съм от хората, които спорят и говорят нарочно обратното, ама нещо ми стана, реакция на ковид изолацията.

# 79
  • Мнения: 6 330
Извинявай и ти.
Леле, ковид ли? Дано си го карала леко и да си добре сега. Албена ще ти подейства много благоприятно, слънце, въздух и море.

# 80
  • Мнения: 13 665
Добре де извинявай, не съм от хората, които спорят и говорят нарочно обратното, ама нещо ми стана, реакция на ковид изолацията.
Браво, кефят ме подобни коментари. И Татко Мецан също.

# 81
  • Мнения: 4 073
Имам предвид изолацията изобщо, а иначе сега кацнах тук на 8ия ден след официален положителен тест, първия, в който излязох от карантина.

Значи чудя се да не би на спасителите вече да не им плащат от днес и да стоят на добра воля, затова не издигат никакъв флаг. Ще взема да ги питам.

# 82
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Браво, кефят ме подобни коментари. И Татко Мецан също.
Браво и на двамата! 🤗 И аз харесах финала им!
Няма днес Ранни оферти 2023, така се надявах, но явно ще трябва да почакаме!?

# 83
  • Мнения: 74
В Албена вчера и днес има разкошни професионални хвърчила във въздуха за радост на малки и големи.Истински разкош.Има едно хвърчило под формата на мече,което е много впечатляващо.

# 84
  • Мнения: 4 073
Да, ето 2 снинки

# 85
  • Мнения: 6 330
Мечето е в моя чест Grinning Grinning Grinning

# 86
  • Мнения: 74
Ако някой от гостите на Албена прояви желание-довечера в Лагуна безплатен концерт на Искрен Пецов.

# 87
  • СИ
  • Мнения: 4 403
В Албена вчера и днес има разкошни професионални хвърчила във въздуха за радост на малки и големи.Истински разкош.Има едно хвърчило под формата на мече,което е много впечатляващо.

Какво би следвало да означава "професионално хвърчило"?

# 88
  • Мнения: 4 073
Ингрид, а каква беше идеята на демонстрациите с коне на млади момичета в красиви шарени облекла на същото място вчера?

# 89
  • Мнения: 9 504
Обикновено спасителите работят и септември месец,до някое време. Още е много рано да се прибират...

Общи условия

Активация на акаунт