🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 1 - * Старт * 🐄

  • 47 236
  • 942
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 8 742
На мен пък ми харесва сезона. Не мисля, че Ангел падна,защото така му е казал някой.Малшанс , не се концентрира и не се мотивира достатъчно.В гредата му имаше два чопа и това го забави и изнерви.
   Когато дойде Ицата във фермата, Симонка беше заспала - малко да дремне след закуска,че се изморила.

# 931
  • Мнения: 2 267
Аз за друго се сетих, макар и малко късно. Щеше да е хубаво, ако новите бяха почерпили старите с чаша кафе, след като копираха почти всичко от тях, а и получиха показно как да си посадят реколтата. Нищо нямаше да им стане, ако го направят. Изненадах се, че на никой не му хрумна

# 932
  • София
  • Мнения: 92
Аз за друго се сетих, макар и малко късно. Щеше да е хубаво, ако новите бяха почерпили старите с чаша кафе, след като копираха почти всичко от тях, а и получиха показно как да си посадят реколтата. Нищо нямаше да им стане, ако го направят. Изненадах се, че на никой не му хрумна

Може да имат правило да не споделят получената храна с другия отбор.

# 933
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Аз се радвам, че Финци остана. Предполагам, че няма да спечели никой от старите, но искам да са вътре възможно най-дълго, особено мъжете. Ангел ми беше противоречив още в предишното си участие, горе долу го харесвах, но на фона на останалите. А това все пак беше от най-слабите кастове.
Той сезона практически започва днес, та ще видим тепърва какъв ще е. До тук, води пред 6 и 7 за мен

# 934
  • Мнения: 2 267
Аз за друго се сетих, макар и малко късно. Щеше да е хубаво, ако новите бяха почерпили старите с чаша кафе, след като копираха почти всичко от тях, а и получиха показно как да си посадят реколтата. Нищо нямаше да им стане, ако го направят. Изненадах се, че на никой не му хрумна

Може да имат правило да не споделят получената храна с другия отбор.

Може. Но, ако има такова правило трябваше да го знаем.

# 935
  • Мнения: 5 119
Ей това копиране. Старите не са направили откритие, че да го патентоват. Чак пък и да ги черпят?!

# 936
  • Мнения: 10 795
Аз си помислих, че може да ги почерпят, но не, защото са копирали, ами просто така, от човешка гледна точка. Същото важи и, ако бяха в разменени роли. Но може би не е позволено, знам ли..

# 937
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Аз пък забелязах как Симона все е на първа линия до Стоичков, иска да му е в полезрението.

Мислех си, че си въобразявам Grinning всячески се опитвам да не я приемам като кифла и златотърсачка. И понеже не искам да съм предубедена, си помислих, че ми се привижда как се бута навсякъде около и до Ицо Joy
Аз забелязах, тъй като дойде по-късно от останалите, че Ицо я поздрави по име: "Симонче, здравей!" Зачудих се дали не се познават отпреди, не вярвам да е гледал визитки и запомнил имената на участниците предварително. Тя не беше ли от Пловдив?

# 938
  • Мнения: 2 267
Ей това копиране. Старите не са направили откритие, че да го патентоват. Чак пък и да ги черпят?!

Разбира се, че не са длъжни да почерпят по едно кафе. Те и другите не бяха длъжни да споделят опита си, но го направиха. Говорим за малки жестове с голямо значение. Ако правилата не го позволяват, тогава всичко е наред, ако не го забраняват, ами... стори ми се тъпо...

# 939
  • София
  • Мнения: 11 566
Не вярвам да е позволено черпенето, нали това е идеята на разделението. Те иначе ще се разберат, който и да спечели, да делят и няма да се напъват. Споделянето ще стане постепенно, ще се сплотят и ще се обяви, че е изграден мост между стари и нови.


Финци и на мен не ми допадна на дуела, имаше надменно поведение. Както и това постоянно напомяне, че го чака Слънчака, всеки, път си представям бесило. Всеки го чакат близки навън, ама за Финци голямо надъхване с този Слънчак беше. Все едно и тя е част от предаването. Помнех го по-различно Финци.

Ангел ми се видя и много по-широкоскроен накрая на тръгване.

# 940
  • До морето
  • Мнения: 7 060
И аз го забелязах това със Симона дето все е до Стоичков. Абсолютно поведение на държанка има, пък нека си приказва, че не е кифла. Никой с капка акъл в главата, няма да си причини на устата това, което е направила тя.

Какви са любовните драми на Финци? Къде сте писали за тях?

# 941
  • Мнения: 10 795
Аз пък забелязах как Симона все е на първа линия до Стоичков, иска да му е в полезрението.

Мислех си, че си въобразявам Grinning всячески се опитвам да не я приемам като кифла и златотърсачка. И понеже не искам да съм предубедена, си помислих, че ми се привижда как се бута навсякъде около и до Ицо Joy
Аз забелязах, тъй като дойде по-късно от останалите, че Ицо я поздрави по име: "Симонче, здравей!" Зачудих се дали не се познават отпреди, не вярвам да е гледал визитки и запомнил имената на участниците предварително. Тя не беше ли от Пловдив?

От Пловдив е, да. И на мен ми направи впечатление, че я поздрави по име. Или я познава, или са му казали, че една принцеса си поспива и се казва Симона. Обаче като я гледам, кой я знае в какви компании движи из Пловдив, прилича на футболна "съпруга", та не се изненадвам да се познават.

# 942

Общи условия

Активация на акаунт