Facebook / Фейсбук – 6

  • 38 517
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 247
Не.

# 511
  • Мнения: 1 754
Здравейте. Ето това
Скрит текст:
ми се случва постоянно, в 98% от случаите, когато искам да отворя нещо. Случва се с новинарски сайтове (читави), с реклами и спонсорирани постове (нарочно снимах и софтуни, защото им вярвам на 1000%). Освен това същото се случва и с на майка ми телефона - тя е с андроид на самсунг, а аз съм с huawei. И ако все пак продължа по някакъв начин с отварянето, то това води към страница в google play за приложението Tinder. И не на последно място, случва ми се дори когато опитам да отворя линк-бутонът към моя сайт, от фирмената ни FB страница. Това продължава вече сигурно половин година. Мислех, че ще се оправи с някоя актуализация, но както казах сме и с различни ОС. Вирус ли е, какво е? Не вярвам да е настройка на рутер или мрежа, защото ми се случва навсякъде. Уж съм технически грамотна, а това нещо ме побърква. Благодаря за съдействието.

# 512
  • Мнения: 2 697
На мен такова съобщение ми излезе вчера за пръв път, опитвайки се да отворя линк към новина в областен сайт. Пробвах няколко пъти, не се отвори и се отказах.
Откога сторитата на приятели масово се показват във фийда? Много е дразнещо, щеш , не щеш го виждаш.

# 513
  • Мнения: 62
С всяка нова промяна, фейсбук става за мен все по - непоносъм, пренатоварен и объркващ. Преди лесно можеше да имаш достъп и изглед от какво устройства е влизано и да излезеш от тях. В момента ми излиза само като хронология и нищо повече. Както нито мога да открия къде в момента е опцията за изтриване и деактивиране на профила.

# 514
# 515
  • Мнения: 1 447
Може да Ви се стори смешно, но ще питам!

В приложението Месинджър преди излизаха първо онлайн приятелите, с които си комуникираме най-много в М и Фейсбук. От няколко дена обаче най-напред ми показва съвсем други потребители, с които от скоро съм приятел (не сме си харесвали публикации и не сме си писали), възможно ли е да е от това, че тези потребители посещават профила ми много често? 🤔

# 516
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 430
Най-вероятно като сте станали приятели са ти разцъкали из профила, нормално е да се полюбопитства, всички правим така 😁Иначе май слага новите приятели в началото на списъка, но ако имаш хора с които си контактуваш ежедневно те пак ще изплуват отгоре.

# 517
  • Мнения: 1 447
Най-вероятно като сте станали приятели са ти разцъкали из профила, нормално е да се полюбопитства, всички правим така 😁Иначе май слага новите приятели в началото на списъка, но ако имаш хора с които си контактуваш ежедневно те пак ще изплуват отгоре.
Като пример ще дам един профил (най-новия приятел), станахме приятели средата на април някъде, гледам ми е забутал най-близките и е застанал най-отпред. Дано се оправи, че ме ядосва много. Благодаря, Ефи!

# 518
  • Мнения: 6 582
И при мен е така - най-отгоре ми светят хора, с които сравнително често общуваме и/или хора, с които скоро сме се сприятелили.
Не знам дали има връзка с това да ми посещават често профила.

# 519
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 247
Аз мисля, че след хората, с които най често контактувате, после си ги реди на случаен принцип и няма общо с гледането на профила. Аз не качвам и не споделям нищо, а на предна линия понякога са ми познати, на които едва ли им е зор да ми влизат в профила.
Каква е разликата между блокиране на съобщенията и рестрикт?

# 520
  • София
  • Мнения: 3 093
В групите премахната ли е възможността да се сложи таг на публикацията?
Нямам превдвид "# нещо си", а таг, който дава възможност да се групират публикации по теми.

# 521
  • София
  • Мнения: 7 951
В групите премахната ли е възможността да се сложи таг на публикацията?
Нямам превдвид "# нещо си", а таг, който дава възможност да се групират публикации по теми.
Да премахнато е от началото на април с официално съобщение на фейса!

# 522
  • Мнения: 4 357
Цвете,ако блокираш съобщения,човекът не може да ти изпраща.
Ако го ограничиш,ще получаваш съобщенията,но в папка"ограничени" и няма да ги виждаш,няма да получаваш знак,че си получила нещо,докато нарочно не идеш в тази папка.

# 523
  • София
  • Мнения: 3 093
В групите премахната ли е възможността да се сложи таг на публикацията?
Нямам превдвид "# нещо си", а таг, който дава възможност да се групират публикации по теми.
Да премахнато е от началото на април с официално съобщение на фейса!
Жалко.
Някакъв заместител?

# 524
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 247
А къде е тази папка с рестриктнати?

Общи условия

Активация на акаунт