Facebook / Фейсбук – 6

  • 38 166
  • 737
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Добре дошли в новата тема, в която разискваме всичко, свързано със социалната мрежа Facebook!

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5.



# 1
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Цитат
Какво да направя когато профила във фейсбук има вече 5000 приятели, как да го промена, така че да мога да добавям още хора? Без да изчезне нищо от публикуваното до сега. И какво ще се случи със страницата към този профил, ако той бъде променен?
Не може повече от 5000 приятели, после стават само Followers. За другото просто си променете профила и вижте какво става ¯\_(ツ)_/¯

Цитат
Има ли начин да скрия онлайн статуса си само за 2 приятели ?Но за  другите ми искам да съм със светеща зелена точка .
В месенджера ли? Там има настройка за изключване на активния статус и от там има опция да се избере за кого.

# 2
  • El Paso
  • Мнения: 2 053
Къде е тази опция за скриване от линия за определени? 🤔

# 3
  • Мнения: 1 981
Къде е тази опция за скриване от линия за определени? 🤔

На лаптоп я намирам така: Messenger --> Chats --> Preferences --> Active Status: ON (при мен); а под него има още опции: Active Status: ON for some (може да се избере за кого) и Active Status: OFF for some (също по избор)

# 4
  • Мнения: 2 558
Благодаря за новата тема!

# 5
  • Мнения: 6 160
marini благодаря ти за подробното разяснение  Relaxed

# 6
  • София
  • Мнения: 3 028
Вече на няколко пъти получавам нотификация, че са ме цитирали, а не виджам цитата/отговора. Едва като мине известно време, може да се види.
Сигуно пак е някакъв бъг, но е дразнещо, понеже забравям да проверя отново след време...

# 7
  • Мнения: 6 549
Коте, благодаря за новата тема! Blush
Дано споделяме за по-малко бъгове!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 793
Благодаря за новата тема 🙂

# 9
  • Мнения: 460
Здравейте , искам да скрия снимките си във Фейсбук от точно определен човек . Как да го направя,но без да разбере ?

# 10
  • Мнения: 4 292
Ако не ти е френд-снимките са видими сако за приятели.
Ако ти е приятел-правиш група само с него и снимките са ти"видими занприятели,с изключение на.../групата с френда/

# 11
  • Мнения: 4 976
Все още не мога да видя кой е харесал даден пост, снимка. Само броя на лаковете ми излиза. От няколко дни е вече. Някой има ли този проблем?

# 12
  • Мнения: 73
Здравейте , имам нужда от помощ. Установих , че няколко съмнителни жени следват приятеля ми във Фейсбук.  Не е  публична личност. Какви са възможните варианти, той ли ги следва и те му връщат жеста или има някакви чатове межтду тях.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Защо да не го следват, не разбирам?! Всякакви варианти има – просто да им е допаднал и да са го последвали; да са му пратили покана за приятелство, която той е игнорирал (по този начин остава само следването); действително да са си писали и да са се последвали взаимно; и т.н.
Защо просто не го попиташ? Ти не виждаш ли кого следва той?

# 14
  • Мнения: 73
Не,  не виждам той кого следва, тъй като ги гледам през профила му не през неговия телефон.  И предполагам че ако го попитам няма да ми отговори честно особено ако е това което си мисля.

Общи условия

Активация на акаунт