Facebook / Фейсбук – 6

  • 38 200
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 542
Не, там има невидим дали си на линия за всички, съответно и ти не виждаж кой кога е линия, и видом за всички, които са ти в листата естествено..
Ако бъркам, някой да ме коририга, защото не съм сигурна.
Аз съм off за всички и не ме интересува кой кога е влизал. Ако някой ми пише може и да се направя, че не съм видяла.

# 31
  • Мнения: 2 651
То и аз съм off от поне три години, но вляза ли във Фейса, веднага светвам и две- три досади почват с писанията.
Нямам идея дали е така , но не вярвам да
ме лъжат.

# 32
  • Мнения: 54 413
Не те лъжат. И аз открай време съм off, но с очите си видях как светя в зелено на телефона на колегата.

# 33
  • Мнения: 7 737
сложих офф за няколко човека, сега не ги виждам при мен, ама не мисля да ходя да питам как съм при тях
ще сложа офф на фалшивия си профил и ще тествам утре

Последна редакция: сб, 03 сеп 2022, 09:21 от Herzen

# 34
  • Мнения: 2 542
А. сигурно е така, аз не съм проверявала, защото ако някой наистина ми трябва няма да гледам дали ми свети в месинджър. Нито пък ме интересува аз дали светя.
Пп. Сега погледнах профила си от от тел на Мм ми да, излиза преди колко време съм била онлайн. Или е бъг, или всичко е алабала..
Ама той е on.

# 35
  • Мнения: 917
Имам проблем с известията за коментари. Включвам ги на някоя публикация, но после не ми излизат известия за нови коментари. Имате ли идея защо?

# 36
  • Мнения: 2 461
Здравейте, как мога да направя профилната си снимка като се натисне върху нея да не е активна и да не се лайква. Не знам дали обясних правилно.

# 37
  • Мнения: 2 542
Като я направиш с катинарчето или "видима само за мен."

# 38
  • Мнения: 2 461
Като я направиш с катинарчето или "видима само за мен."
Пробвах да редактирам, но бутончето там е само "Публично" и не успях.

# 39
  • Мнения: 54 413
Като отвориш снимката, от трите точки вдясно > редактиране на поверителността> само аз.

# 40
  • Мнения: 2 558
Имам проблем с известията за коментари. Включвам ги на някоя публикация, но после не ми излизат известия за нови коментари. Имате ли идея защо?
И аз имам този проблем от доста време.

# 41
  • Мнения: 6 550
Имам проблем с известията за коментари. Включвам ги на някоя публикация, но после не ми излизат известия за нови коментари. Имате ли идея защо?
И аз имам този проблем от доста време.
И аз. Затова запаметявам поста (save post) и после от запазените публикации, от време на време, отварям да видя дали има нови коментари.
Но е етъпо, че опцията я има, я не можем да я ползваме.

# 42
  • София
  • Мнения: 7 873
Имам проблем с известията за коментари. Включвам ги на някоя публикация, но после не ми излизат известия за нови коментари. Имате ли идея защо?
И аз имам този проблем от доста време.
И аз. Затова запаметявам поста (save post) и после от запазените публикации, от време на време, отварям да видя дали има нови коментари.
Но е етъпо, че опцията я има, я не можем да я ползваме.
При мен тази опция никога не е работила. Трябва да пусна някакъв коментар за да ми излизат известия.

# 43
  • Мнения: 2 461
Благодаря много, стана. Много се радвам! Innocent

# 44
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Хора, има ли някаква опция за полублокирване? 😀 Не намирам профила, каза, че деактивиран и не иска да го ползва. Но и месинджър не е както трябва - не се е изтрил, обаче не виждам кога е на линия. Може би става въпрос за тази опция по-горе, която коментирате. Пише ми когато си поиска, което пък не ми ок много...😀 Как да разбера дали съм блокирана във ФБ?

Общи условия

Активация на акаунт