Facebook / Фейсбук – 6

  • 38 164
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Ами, не знам какво да те посъветвам... При положение че нямаш достъп до профила му, а и щом допускаш, че няма да е честен, ако го попиташ директно, едва ли има друг начин да разбереш за какво става въпрос.

Всъщност, може да зададеш въпроса си тук.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 028
Здравейте , имам нужда от помощ. Установих , че няколко съмнителни жени следват приятеля ми във Фейсбук.  Не е  публична личност. Какви са възможните варианти, той ли ги следва и те му връщат жеста или има някакви чатове межтду тях.
Не се филмирай излишно. Най-вероятно това са покани, които не е приел и остават да го следват само.
Той сигурно и не знае, че го следват.

# 17
  • Мнения: 7 723
ново за архива на сторитата, или поне сега го виждам
преди ми излизаха всички, които са ги гледали, сега само тия с лайкове и сърчица

After 14 days, you can't see who viewed a story unless they interacted with it

# 18
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Не се филмирай излишно. Най-вероятно това са покани, които не е приел и остават да го следват само.
Той сигурно и не знае, че го следват.
Автоматично ли става това последване, или те избират да го направят?

За да те последват, трябва ли да разрешиш последване на профила си?

# 19
  • Мнения: 54 347
И аз не знам, че ако ти изпратят покана и си стои неприета, те следват? Аз съм разрешила само приятели да ме следват.

# 20
  • Мнения: X
Аз пък съм махнала следването. Нямам публичне постове, няма какво да ми следват. Изобщо, тази функция е само за звездните профили. Ма те доста мои познати имат отворени профили и се имат за голяма работа, та явно им е важно някой да ги следва... 😃

# 21
  • Мнения: 2 643
И аз не знам, че ако ти изпратят покана и си стои неприета, те следват? Аз съм разрешила само приятели да ме следват.
Аз по тази причина имам 700 и кусур последователя.
Затова вече отказвам поканите и не се трупат нови.
Само корицата ми е публична, та няма за какво да ме следват, но това е аггоритъм на фейса.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 028
Не се филмирай излишно. Най-вероятно това са покани, които не е приел и остават да го следват само.
Той сигурно и не знае, че го следват.
Автоматично ли става това последване, или те избират да го направят?

За да те последват, трябва ли да разрешиш последване на профила си?
Автоматично става.
Има възможност да определиш кой може да те следва.

# 23
  • Мнения: 7 723
откъде се оправя хидън пост да се вижда,
че свеки пита къде й е котeнцето, което ми е пуснала Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 363
Здравейте от компютър знам,но от телефон не.
Как да се скрия ,че съм активна в Месинджър за определен човек?
Или няма начин от телефон?

# 25
  • Мнения: 6 549
От телефон криеш от всички, няма как само за конкретен човек.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 854
Настройките от компютърната версия не са ли валидни и за мобилната?

# 27
  • Мнения: 924
Здравейте от компютър знам,но от телефон не.
Как да се скрия ,че съм активна в Месинджър за определен човек?
Или няма начин от телефон?



Преди време опцията в Месинджър да съм видима за определени хора работеше при мен през лаптопа, но сега явно има някакъв бъг и не ми запаметява настройките и  съм видима за всички.. При вас има ли го този проблем със запаметяване на настройките за вдимостта за определени хора?.

Последна редакция: пт, 02 сеп 2022, 19:31 от SHE_IS

# 28
  • Мнения: 2 482
Преди да публикуваш излиза над поста един правоъгълник какъв да е ти е поста, натискаш го и излизат опции :
Видимо за всички
Видимо за приятели
Видимо за който аз си избера и
Вдимо само за  мен
... Имаше и още, май.
Не съм сигурна дали се вижда как нескопосано го оградих от телефона преди да напиша "какво мисля"

# 29
  • Мнения: 924
Преди да публикуваш излиза над поста един правоъгълник какъв да е ти е поста, натискаш го и излизат опции :
Видимо за всички
Видимо за приятели
Видимо за който аз си избера и
Вдимо само за  мен
... Имаше и още, май.
Не съм сигурна дали се вижда как нескопосано го оградих от телефона преди да напиша "какво мисля"



Аз за видимостта в Месинджър питам, настройките работят ли при вас да сте видими за определени хора?

Общи условия

Активация на акаунт