Facebook / Фейсбук – 6

  • 38 519
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 013
Какво да направя, за да може човек, на който вече съм отхвърлила покана за приятелство с бутона "Премахни", пак да може да ми изпрати покана ?

# 541
  • Мнения: 54 717
Изпрати му ти.
Не знам как става другото.

# 542
  • Мнения: 1 013
Не искам аз да изпращам.

# 543
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Мисля, че беше само за определено време това. Но колко...не зная

# 544
  • Мнения: 54 717
Не е за определено време.
Бях изпратила покана на колежка, преди много години. Тогава бях със снимка на кучето и тя ми отхвърли поканата. И до сега няма бутон за добавяне. Не, че имам желание, но не е временно.

# 545
  • Мнения: 1 447
Какво да направя, за да може човек, на който вече съм отхвърлила покана за приятелство с бутона "Премахни", пак да може да ми изпрати покана ?
Освен да блокираш профила, друго не се сещам 😃

# 546
  • Мнения: 54 717
Добавям по повод на отвърляне на покана.
Сега, от любопитство, отворих профила на въпросната колежка. Няма бутон Добавяне, но по-любопитното е, че дори профилната снимка, която е публична, не се отваря, просто липсва при опит за отваряне. Иначе има снимка, вижда се при търсене на профила.
Тази настройка как става? Thinking

# 547
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Променяш аудиторията за снимката. Нищо, че е профилна и публична.
Може

# 548
  • Мнения: 54 717
Е аз и на моята съм задала само аз, но все пак се вижда, няма опция за лайкове.
А тази изобщо липсва при опит за отваряне, черен фон, нищо.
Също имаше снимки в профила ѝ, на тагнати приятели, и те не се виждат, бяло поле.

# 549
  • Deutschland
  • Мнения: 5 475
Как става това да махна лайкове и коментари от хора, които не са ми в приятели за профилната снимка?

# 550
  • Мнения: 1 041
Как става това да махна лайкове и коментари от хора, които не са ми в приятели за профилната снимка?

Само коментари могат да се изтриват, лайкове няма как да се махат... А за да няма коментари и лайкове от непознати, променяш поверителността на снимката да е само за приятели..

# 551
  • Deutschland
  • Мнения: 5 475
Благодаря, веднага ще погледна.

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 1 908
Следя за отхвърлена покана .
Аз също без да искам отхвърлих една приятелка и сега няма тази опция добави.
😔

# 553
  • Мнения: 1 447
Следя за отхвърлена покана .
Аз също без да искам отхвърлих една приятелка и сега няма тази опция добави.
😔
Няма ли опция да и пишеш, по-бързо ще стане пак да ти прати No Mouth

# 554
  • Мнения: 1 013
На този, на който си му отхвърлил поканата с бутона Премахни, не му излиза възможност вече да изпрати покана. То това е въпроса...какъв е начина пак да му се появи бутон изпрати покана....ама тъй като чета - май няма такъв. Не разбирам каква му е логиката на Ф за такова решение..като си натиснал един път премахни и вече край..

Общи условия

Активация на акаунт