Facebook / Фейсбук – 6

  • 38 782
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 953
Логиката на фейсбук е, че явно не искаш този човек да ти праща покани за приятелство (един вид да не ти досажда).
Но би трябвало този, който е отхвърлил поканата, да може да изпрати покана към отхвърления (размислил или се е объркал като е отхвърлил).

# 556
  • Мнения: 54 973
Този, който е отхвърлил поканата може да изпрати покана. Но съфорумката не желае.

# 557
  • София
  • Мнения: 8 178
Сега пък започнаха да ме тагват по групи с @акцент. Това пък що за нова простотия е? След @всички, сега и това. Ще ме накарат да напусна всички групи, в които членувам.

# 558
  • София
  • Мнения: 7 986
Сега пък започнаха да ме тагват по групи с @акцент. Това пък що за нова простотия е? След @всички, сега и това. Ще ме накарат да напусна всички групи, в които членувам.
Това за @акцент още не е минало през моя профил. Grinning

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 1 935
Следя за отхвърлена покана .
Аз също без да искам отхвърлих една приятелка и сега няма тази опция добави.
😔
Няма ли опция да и пишеш, по-бързо ще стане пак да ти прати No Mouth
Писах ѝ,но няма опция добави.

# 560
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 332
От скоро забелязвам една промяна като разглеждам някои профили. Стоят като заключени /функцията за чужбина/. Не се отваря нито профилната снимка, нито корицата, но не пише заключен. Как да направя и моя така? Корицата и профилната са ми с аудитория за приятели, но пак може да се отварят.

# 561
  • Мнения: 54 973
Профилната - "само аз".
За корицата не знам.

# 562
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 768
От къде да направя така, че тези които не са ми приятели да не се виждат кои са ми приятели освен общите?

# 563
  • Мнения: 1 479
От скоро забелязвам една промяна като разглеждам някои профили. Стоят като заключени /функцията за чужбина/. Не се отваря нито профилната снимка, нито корицата, но не пише заключен. Как да направя и моя така? Корицата и профилната са ми с аудитория за приятели, но пак може да се отварят.
Мисля, че в България все още не е активна тази опция. Забелязвала съм, че при нас опциите закъсняват с няколко месеца.
От къде да направя така, че тези които не са ми приятели да не се виждат кои са ми приятели освен общите?
Настройки и поверителност - Поверителност - Как хората могат да ви намират и да се свързват с вас - Кой може да види списъка ви с приятели? - сменяш

# 564
  • Мнения: 4 381
Тази опция я видях за първи път преди 3-4 години В чужбина съм,но и на мен ми изписва,че не е налична.
Преди 2 год.ми се стори,че един ден ми изписа,че имам възможност да я ползвам.Беше рано,преди кафето,изпуснах я😊

# 565
  • Deutschland
  • Мнения: 5 565
Нямам и аз тази опция в чужбина.

# 566
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 768
От скоро забелязвам една промяна като разглеждам някои профили. Стоят като заключени /функцията за чужбина/. Не се отваря нито профилната снимка, нито корицата, но не пише заключен. Как да направя и моя така? Корицата и профилната са ми с аудитория за приятели, но пак може да се отварят.
Мисля, че в България все още не е активна тази опция. Забелязвала съм, че при нас опциите закъсняват с няколко месеца.
От къде да направя така, че тези които не са ми приятели да не се виждат кои са ми приятели освен общите?
Настройки и поверителност - Поверителност - Как хората могат да ви намират и да се свързват с вас - Кой може да види списъка ви с приятели? - сменяш
Не намирам такова. Иман само поверителност, но там няма такова.

# 567
  • София
  • Мнения: 7 986
От скоро забелязвам една промяна като разглеждам някои профили. Стоят като заключени /функцията за чужбина/. Не се отваря нито профилната снимка, нито корицата, но не пише заключен. Как да направя и моя така? Корицата и профилната са ми с аудитория за приятели, но пак може да се отварят.
Мисля, че в България все още не е активна тази опция. Забелязвала съм, че при нас опциите закъсняват с няколко месеца.
От къде да направя така, че тези които не са ми приятели да не се виждат кои са ми приятели освен общите?
Настройки и поверителност - Поверителност - Как хората могат да ви намират и да се свързват с вас - Кой може да види списъка ви с приятели? - сменяш
Не намирам такова. Иман само поверителност, но там няма такова.

# 568
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 768
Намерих го през приложението. Иначе не. Благодаря!

# 569
  • Мнения: 54 973
Миналия ден е имало някакъв проблем с Мета и затова не съм виждала снимките на колежката, която ми отхвърли поканата. Снощи пробвах от лаптопа, всички публични снимки се отварят.

Общи условия

Активация на акаунт