Facebook / Фейсбук – 6

  • 38 405
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 6 764
Защо виждам поздравления за РД на един потребител, а са със знака за "видимо само за приятели" (не сме приятели и никога не сме били) ? Останалата информация на същия потребител виждам само тази, която е публична. Бъг ли е или потребителят е избрал аз да видя публикациите, макар че не сме приятели (знаем се в реалния живот).

# 526
  • Мнения: 1 671
Да питам тук
Ако имаш старо стори във ФБ и си го сложил във highlits и някой го прегледа след 24 часа, вижда ли се ? В ИГ не можеш да разбереш

И може ли да разбереш кой ти е гледал профила във ФБ и ИГ?!

# 527
  • Мнения: 1 441
Да питам тук
Ако имаш старо стори във ФБ и си го сложил във highlits и някой го прегледа след 24 часа, вижда ли се ? В ИГ не можеш да разбереш

И може ли да разбереш кой ти е гледал профила във ФБ и ИГ?!
За сторито-не знам. За гледащите-не, колкото и приложения да има за тази цел, не стават за нищо.

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Има ли такова нещо, като “лимит на анонимни постове в дадена група”? Т.е всяка група има определен брой анонимни постове, които могат да се пускат и след като се изчерпат тази опция изчезва?

# 529
  • Мнения: 991
Последните дни често ми изкача прозорец с този текст при стандартното ми сърфиране във Фейсбук, основно разглеждане на снимки и клипове, от страници които съм харесала и на приятели..

Временно сте блокирани
Изглежда, че сте използвали неправилно тази функция, като бързате прекалено. Временно сте блокирани от използването ѝ.

Ако мислите, че това не нарушава нашите Стандарти на общността, уведомете ни


Оправя се за има няма ден и после отново започва ми изкача текста, че съм блокирана .. на какво може да се дължи не мога да разбера..Rolling Eyes

# 530
  • Мнения: 1 753
Аз си открих проблема с блокираното съдържание (реклами и външни сайтове). Няколко месеца по-късно се сетих да пробвам през мрежат на мобилни данни и всичко се отваря. Оказа се, че вероятно се е активирала някаква защита от интернет доставчика, утре ще ръчнат настройките.

# 531
  • Мнения: 2
Здравейте,
Има потребители във фейсбук, на които не може да им се изпрати нито покана за приятелство, нито съобщение. Как и защо е така? И не е само за мен. Освен профилна снимка нищо друго нямат. И имаме общи приятели. Профилите им са действащи.

# 532
  • Мнения: 6 764
Скрили са информацията за себе си, настроили са си профилите да не получават покани, съобщения в месинджър.
Всичко това се прави от настройките.

# 533
  • Мнения: 2
Ама откъде се прави това? Има такава опция, но без "приятели на приятелите".

# 534
  • Мнения: 54 581
Може ли скрийншот на такъв профил? Не съм виждала, нито имам такива настройки. За покани - да, само за приятели на приятели, но да няма таб за съобщения, не знам каква е настройката.

# 535
  • Мнения: 62
А хах новата прекрасна функция е да те блокират при прекалено бързо скролване. Плюс, че се налага все по - голяма цензура на използване на думи.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 1 897
Може ли някой да ми каже ,как да разбера дали профила е фалшив?
И ако ми пише на месендър,дали може да ми влезе в профила ,ако аз отговоря?
Когато искам да видя профила не става ,нищо не се вижда .
Сега ще сложа снимка от телефона.

# 537
  • Мнения: 62
SHE_IS, при теб оправи ли се този проблем? При мен се появява по същия начин, ползвам фейсбук през компютър. И започвам вече много да се изнервям на тези тъпотии и ограничения.

# 538
  • Мнения: 991
SHE_IS, при теб оправи ли се този проблем? При мен се появява по същия начин, ползвам фейсбук през компютър. И започвам вече много да се изнервям на тези тъпотии и ограничения.

Тъкмо в момента се ядосвам, че отново ме блокира и не мога да си допрочета коментарите към  клип, който гледах... Ужасно и безумно ми се вижда, ако не е бъг на МЕТА... и при мен през лаптопа ме блокира.. УЖАС..

# 539
  • Мнения: 2 495
Помощ!От няколко дни във фейсбук започнаха да ми излизат предложения за приятели,на хора които са ми в contact листата в телефона.Ползвам две сим карти в телефона си,едната от които е служебна и не ми допада да виждам предложения на хора,които познавам съвсем бегло.Как мога да изключа това?Те дали виждат моя профил като предложение?

Общи условия

Активация на акаунт