Дългото чакане след трансфер-тема 100

  • 50 418
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 035
Момичета, много съжалявам за днешните отрицателни резултати. Не знам защо трябва да е толкова трудна и болезнена тази борба. И си мисля колко силни жени сме да падаме и всеки път да се изправяме.
Hope, следващият път ще е твоят. Убедена съм и го наричам отсега. Flowers Four Leaf Clover
Stefava,  не знам какво имаш предвид под завинаги, но аз ти пожелавам чудото ти да се случи, независимо как. Често то идва точно, когато се откажем. Flowers Four Leaf Clover

# 16
  • Мнения: 16
Здравейте, за пръв път пиша тук, но чета и следя често, мненията и историите ви не веднъж са ми помагали.
И така... ето ме и мен, с трансфер на 22.08 на двечки пет дневни.
Кажете, моля ви, някой имал ли е зацапване от утрогестана, имам предвид самите глобули да раздразват влагалището и да зацапва от време на време?
При мен на петия ми се появи розово петънце. После всичко чисто за ден, после кафеникаво зацапване, което също изчезна за ден и днес отново. Символично количество, ама така спорадично. Докторът ми каза да не се притеснявам и да си вземам по схема лекарствата.

# 17
  • Мнения: 358
Здравейте, за пръв път пиша тук, но чета и следя често, мненията и историите ви не веднъж са ми помагали.
И така... ето ме и мен, с трансфер на 22.08 на двечки пет дневни.
Кажете, моля ви, някой имал ли е зацапване от утрогестана, имам предвид самите глобули да раздразват влагалището и да зацапва от време на време?
При мен на петия ми се появи розово петънце. После всичко чисто за ден, после кафеникаво зацапване, което също изчезна за ден и днес отново. Символично количество, ама така спорадично. Докторът ми каза да не се притеснявам и да си вземам по схема лекарствата.

На мен не ми се е случвало, но може да е имплантация. Късмет и дано да е положителен теста 🍀

# 18
  • Мнения: 9
Имам един въпрос ако ми отговорите много ще съм ви благодарна 🙏🏻 Направихме  инвитро на 5 дневен ембрион резултата от който в 11 ден след трансфер беше-276 чхг след 2 дни по мое желане тест но не 48 часа а 54 примерно резулта беше-809 чхг и моето притеснение резултата е по 3 а трябваше да е по 2 признак за синром на даун ли е моля ви за отговор

# 19
  • Мнения: 818
Не знам от къде ви е дошла тази идея, но стойността и удвояването на ЧХГто нямат абсолютно нищо общо с индикация за синдрома на Даун 😎

И при мен се удвояваше на по-малко от 48 часа, както и при много други дами в тази тема. При някои е обратното.. Чисто индивидуално и въпрос на организъм и колко бързо навлиза ЧХГто в кръвта. Друг е въпросът че се пуска и в една и съща лаборатория за да е точно сравнението.


Имам един въпрос ако ми отговорите много ще съм ви благодарна 🙏🏻 Направихме  инвитро на 5 дневен ембрион резултата от който в 11 ден след трансфер беше-276 чхг след 2 дни по мое желане тест но не 48 часа а 54 примерно резулта беше-809 чхг и моето притеснение резултата е по 3 а трябваше да е по 2 признак за синром на даун ли е моля ви за отговор

# 20
  • Мнения: 6 035
2017та ЧХГ-то ми вървеше перфектно и бебето се оказа с тризомия. ЧХГ не е маркер за това дали бебето е здраво. Де да имаше начин да го разбираме това още в началото. Аз с такова хубаво покачване не бих си мислила за такива неща,  особено пък ако не си обременена с предишна загуба като мен. Всичко ще е наред! Flowers Four Leaf Clover
Моето сърце вчера не издържа на напрежението и отидох да се боцна. До петък поне ще поотпусна душата,  пък ще видим какво ме чака. Стиснете по едно палче. Blush

# 21
  • Мнения: 545
Боби, добър метод да намериш успокоение до часа за преглед! Heart Flowers Four Leaf Clover Много хубаво начало на деня! Стискаме палци за петък Kissing Face Flowers Four Leaf Clover

# 22
  • Мнения: 670
Здравейте, за пръв път пиша тук, но чета и следя често, мненията и историите ви не веднъж са ми помагали.
И така... ето ме и мен, с трансфер на 22.08 на двечки пет дневни.
Кажете, моля ви, някой имал ли е зацапване от утрогестана, имам предвид самите глобули да раздразват влагалището и да зацапва от време на време?
При мен на петия ми се появи розово петънце. После всичко чисто за ден, после кафеникаво зацапване, което също изчезна за ден и днес отново. Символично количество, ама така спорадично. Докторът ми каза да не се притеснявам и да си вземам по схема лекарствата.
И аз имах еднократно зацапване точно на 5ти ден и много се изплаших, защото си мислех, че  е от стрес. Е, не беше и резултата е положителен. Стискам палци!

# 23
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Боби,прекрасен резултат.Всичко ще е наред, ей го къде е петък.
ЧХГ понякога се удвоява на по-малко от 48 часа, понякога на повече(при мен нарастваше бавно и не се удвояваше,но сега моят почти 11 месечен господин ми стопява лагерите) и в никакъв случай не е индикация за синдром на Даун(за там се гледат други неща в по-късен етап, а ако не ви се чака дотогава-12-13 г.с. може още в 10 г.с.да се направи пренатален тест, вече има само и за Даун,но не ги мислете тези неща,защото съм сигурна, че всичко е наред).

# 24
  • Мнения: 9
Не знам от къде ви е дошла тази идея, но стойността и удвояването на ЧХГто нямат абсолютно нищо общо с индикация за синдрома на Даун 😎

И при мен се удвояваше на по-малко от 48 часа, както и при много други дами в тази тема. При някои е обратното.. Чисто индивидуално и въпрос на организъм и колко бързо навлиза ЧХГто в кръвта. Друг е въпросът че се пуска и в една и съща лаборатория за да е точно сравнението.


Имам един въпрос ако ми отговорите много ще съм ви благодарна 🙏🏻 Направихме  инвитро на 5 дневен ембрион резултата от който в 11 ден след трансфер беше-276 чхг след 2 дни по мое желане тест но не 48 часа а 54 примерно резулта беше-809 чхг и моето притеснение резултата е по 3 а трябваше да е по 2 признак за синром на даун ли е моля ви за отговор
.  


Благодаря за отговора ми като тарсих стойности на чхг  покачване и норми попаднах на такава статия за синдром на даун. Да в една и съща лаборатория са правени тестовете


Bobby# благодаря също за отговора имамх извънматочна много трудно е да преживееш
Но се надявам всичко да бъде наред и всяка една от нас да има здраво бебе и всяка една жена която иска нека да са и пълни рацете 🙏🏻

Последна редакция: ср, 31 авг 2022, 08:27 от Roshava

# 25
  • София
  • Мнения: 3 797
2017та ЧХГ-то ми вървеше перфектно и бебето се оказа с тризомия. ЧХГ не е маркер за това дали бебето е здраво. Де да имаше начин да го разбираме това още в началото. Аз с такова хубаво покачване не бих си мислила за такива неща,  особено пък ако не си обременена с предишна загуба като мен. Всичко ще е наред! Flowers Four Leaf Clover
Моето сърце вчера не издържа на напрежението и отидох да се боцна. До петък поне ще поотпусна душата,  пък ще видим какво ме чака. Стиснете по едно палче. Blush


Леле, Боби, замириса на памперс Sweat Smile
Стискам палци всичко да е наред!

# 26
  • Мнения: 634
Здравейте,момичета днес е 9ти ден след трансфер на 2 тридневни. Направих 3 уринарни теста и трите позитивни.Чакам си и кръвния. Молете се всичко да е наред Simple Smile

# 27
  • Мнения: 109
Стискам силно палци и дано си провлачите краката
А имате ли ЧХГ инжекций какви лекарствата приемате

# 28
  • Мнения: 634
Стискам силно палци и дано си провлачите краката
А имате ли ЧХГ инжекций какви лекарствата приемате

!!!
128,6 mIU/ml ми е резултата на 9ти ден на тридневни



На 17.08 имах овитрел една инжекция. Иначе съм на Кринон,преднизолон,аспирин,клексан и витамини.

Последна редакция: ср, 31 авг 2022, 13:00 от FBID10206506436694795

# 29
  • Мнения: 234
Стискам силно палци и дано си провлачите краката
А имате ли ЧХГ инжекций какви лекарствата приемате

!!!
128,6 mIU/ml ми е резултата на 9ти ден на тридневни



На 17.08 имах овитрел една инжекция. Иначе съм на Кринон,преднизолон,аспирин,клексан и витамини.
Мирише ми на 2 😉

Общи условия

Активация на акаунт