Дългото чакане след трансфер-тема 100

  • 50 926
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 109
Браво, давайте момичета нека има все повече такива хубави резултати!
Мен започва отново да ме хваща ,,депресия '' днес е пети ден от трансфера ми и отново започнах да го мисля непрекъснато
Дай Боже и аз да мога да се похваля с подобен резултат

# 46
  • Мнения: 252
4.21 ЧХГ на 7ми ден на 5 дневно Sad
Ей затва не исках да се местя в тази тема…

# 47
  • Мнения: 96
Ама не трябва ли на 14тия ден теста? Няма ли все пак още време, или? quote author=Shantii link=topic=1477647.msg45244572#msg45244572 date=1662039236]
4.21 ЧХГ на 7ми ден на 5 дневно Sad
Ей затва не исках да се местя в тази тема…
[/quote]

# 48
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Шанти, пожелавам ти до края на тази тема да ни зарадваш с трицифрен резултат.Надявам се,че няма да се откажеш Hug

# 49
  • Мнения: 252
Lucy реално погледнато сега само може да се надявам да не е извънматочна, а да е отпаднало, защото вариант да има имплантация и нормална бременност с този резултат няма.

# 50
  • Мнения: 96
Shantii, пожелавам нещата да се развият по-най възможно благоприятен начин и следващият път огромен +. ❤

# 51
  • Мнения: 6 042
4.21 ЧХГ на 7ми ден на 5 дневно Sad
Ей затва не исках да се местя в тази тема…
Shanti,  предполагам, че ще пуснеш нов тест на 9-ти ден, нали? Не че при мен нещата са сигурни, но виж моите стойности:
10 ден -  26.44
12 ден -  45.24
14 ден -  108.90
17 ден -  469.50
21 ден -  1878.00
Това 26 на 10ти ден реално е било 21-22,защото бях била Прегнил същия ден,  а той вдига с около 4-5 единици резултата. Можеш да сметнеш колко е било на 8ми ден - 10-11, и на 7ми сигурно около 6-7.
Много рано си пуснала теста. Нека все пак вярваме, че има шанс. Simple Smile
Не мисля, че имаш основание да се притесняваш за извънматочна бременност. Стискам палчета, не се предавай духом. Flowers Four Leaf Clover
Иначе мен ЧХГ-то ме успокои точно за 2 дни и днес съм в нова параноя. Имам болки в единия яйчник отиващи и назад към кръста. И все си мисля как не би трябвало да ме боли яйчник ако съм бременна. И гърдите не ме болят като предните дни... На всичкото отгоре ми смениха часа и не е за утре, а за събота. Не знам как ще издържа. Д-р Тихомирова ще ме гледа и не съм много доволна.

# 52
  • Мнения: 252
4.21 ЧХГ на 7ми ден на 5 дневно Sad
Ей затва не исках да се местя в тази тема…
Shanti,  предполагам, че ще пуснеш нов тест на 9-ти ден, нали? Не че при мен нещата са сигурни, но виж моите стойности:
10 ден -  26.44
12 ден -  45.24
14 ден -  108.90
17 ден -  469.50
21 ден -  1878.00
Това 26 на 10ти ден реално е било 21-22,защото бях била Прегнил същия ден,  а той вдига с около 4-5 единици резултата. Можеш да сметнеш колко е било на 8ми ден - 10-11, и на 7ми сигурно около 6-7.
Много рано си пуснала теста. Нека все пак вярваме, че има шанс. Simple Smile
Не мисля, че имаш основание да се притесняваш за извънматочна бременност. Стискам палчета, не се предавай духом. Flowers Four Leaf Clover
Иначе мен ЧХГ-то ме успокои точно за 2 дни и днес съм в нова параноя. Имам болки в единия яйчник отиващи и назад към кръста. И все си мисля как не би трябвало да ме боли яйчник ако съм бременна. И гърдите не ме болят като предните дни... На всичкото отгоре ми смениха часа и не е за утре, а за събота. Не знам как ще издържа. Д-р Тихомирова ще ме гледа и не съм много доволна.

Боби, много мили думи, за които ти благодаря сърдечно! Ти не беше ли с тридневни?
Както и да е де. Благодаря ти за отношението и опитите да ми вдъхнеш кураж. Но нека се концентрираме върху теб, защото има доста повече смисъл отколкото да се занимаваме с мен. Успокой се като за начало! Знам, че е лесно да се каже, но трябва да приемеш, че ако искаш да си бременна, ще се наложи да се насилваш да си спокойна. Защото стресът може да те прецака накрая, колкото всичко друго да е перфектно! Така че си наложи да си спокойна - не за себе си, а за борбеното човече в теб, което расте! Длъжна си му! ❤ Вече не си ти и само ти, вече от теб зависи и друг. Всичко ще е наред!

# 53
  • Мнения: 1 578
*Bobby*, яйчниците, мисля, тепърва ще започват да те болят,
Поне мен ме срязваха здраво при сядане, ставане, кихане, засмиване, пр*цкане , завъртане нощем в леглото, дълбоко вдишване/издишване. Протягане до по-висок рафт, навеждане до нисък рафт ... Пфф...
И за тях е ново това състояние, може и матката мъъъничко да започва да расте и да ги избутва,
Мен и до сега спорадично ме пробождат.
4.21 ЧХГ на 7ми ден на 5 дневно Sad
Ей затва не исках да се местя в тази тема…
Shanti,  предполагам, че ще пуснеш нов тест на 9-ти ден, нали? Не че при мен нещата са сигурни, но виж моите стойности:
10 ден -  26.44
12 ден -  45.24
14 ден -  108.90
17 ден -  469.50
21 ден -  1878.00
Това 26 на 10ти ден реално е било 21-22,защото бях била Прегнил същия ден,  а той вдига с около 4-5 единици резултата. Можеш да сметнеш колко е било на 8ми ден - 10-11, и на 7ми сигурно около 6-7.
Много рано си пуснала теста. Нека все пак вярваме, че има шанс. Simple Smile
Не мисля, че имаш основание да се притесняваш за извънматочна бременност. Стискам палчета, не се предавай духом. Flowers Four Leaf Clover
Иначе мен ЧХГ-то ме успокои точно за 2 дни и днес съм в нова параноя. Имам болки в единия яйчник отиващи и назад към кръста. И все си мисля как не би трябвало да ме боли яйчник ако съм бременна. И гърдите не ме болят като предните дни... На всичкото отгоре ми смениха часа и не е за утре, а за събота. Не знам как ще издържа. Д-р Тихомирова ще ме гледа и не съм много доволна.

# 54
  • Мнения: 6 042
Аз бях с двоен трансфер -  1 върнахме на 3-ти ден и 2 на 5-ти ден. Дните, които съм посочила ги броя от втория трансфер,  т.е. първия тест със стойност 26  направих на 10-ти ден от трансфера на 5-дневните. Blush
Не знам защо си мисля, че предния път като бях бременна не ме боляха яйчниците и затова сега малко се притеснявам. Коремът ми е издут отсега, нямам идея защо. Simple Smile Но иначе сте прави. Може би се случват разни промени и организмът в т.ч. и яйчниците реагират. Благодаря ви отново, че успокоявате такава параноя като мен. Grinning
И я да ви питам нещо. Вече имам 2 огромни синини на корема заради Пролутекса. Дали могат да се мажат с нещо, за да минават по-бързо? Забелязах, че се образуваха в двата случая, в които като дръпна иглата и се появи капка кръв на мястото. Не знам, капилярче ли оцелвам, иглата ли не на бивам както трябва.... Чудя се как да ги махна по-бързо.

# 55
  • Мнения: 1 578
Медицинската сестра, която ми вземаше кръв по време на опита ми каза, че за да не получават синки е хубаво да се притиска поне една минута, за да се затвори вената, даже слагаше това стягащото, като колан върху памучето и затягаше.
Разтриване например правят когато слагат инжекция алерген, може би за да се разнесе активната съставка).
Разбирам, че в твоя случай е подкожна инжекция, но ако нацелваш капилярчета, може е по-добре здраво да притиснеш, за да не разлива кръв от тях.
Надявам се да звучи смислени, това което се опитах да обясня.
Аз бях с двоен трансфер -  1 върнахме на 3-ти ден и 2 на 5-ти ден. Дните, които съм посочила ги броя от втория трансфер,  т.е. първия тест със стойност 26  направих на 10-ти ден от трансфера на 5-дневните. Blush
Не знам защо си мисля, че предния път като бях бременна не ме боляха яйчниците и затова сега малко се притеснявам. Коремът ми е издут отсега, нямам идея защо. Simple Smile Но иначе сте прави. Може би се случват разни промени и организмът в т.ч. и яйчниците реагират. Благодаря ви отново, че успокоявате такава параноя като мен. Grinning
И я да ви питам нещо. Вече имам 2 огромни синини на корема заради Пролутекса. Дали могат да се мажат с нещо, за да минават по-бързо? Забелязах, че се образуваха в двата случая, в които като дръпна иглата и се появи капка кръв на мястото. Не знам, капилярче ли оцелвам, иглата ли не на бивам както трябва.... Чудя се как да ги махна по-бързо.

# 56
  • Мнения: 6 042
Благодаря, ще пробвам с притискане. Честно казано сега въобще не притискам като извадя иглата. В началото нямах такива проблеми, но последните инжекции нещо явно не ги направих както трябва.

# 57
  • Мнения: 150
С натрупване броя инджекции става гадничко... На мен последните ми се сториха ужас.
А подутото коремчето е белег, че сте бременна 😊
При мен също беше така, изглеждах все едно е лека хиперстимулация. Други симптоми почти нямаше... Повърнах точно един път в началото, от преяждане 😋 После вече усещах миризми всякакви и ми се гадеше, но слава богу без да връщам. Не ми се ядеше нищо, доста бях жадна за всякакви течности. Ядях смутита предимно, за да ям нещо изобщо. .. И разбира се шоколад, но с него внимавах.

Благодаря, ще пробвам с притискане. Честно казано сега въобще не притискам като извадя иглата. В началото нямах такива проблеми, но последните инжекции нещо явно не ги направих както трябва.

# 58
  • Мнения: 252
С натрупване броя инджекции става гадничко... На мен последните ми се сториха ужас.
А подутото коремчето е белег, че сте бременна 😊
При мен също беше така, изглеждах все едно е лека хиперстимулация. Други симптоми почти нямаше... Повърнах точно един път в началото, от преяждане 😋 После вече усещах миризми всякакви и ми се гадеше, но слава богу без да връщам. Не ми се ядеше нищо, доста бях жадна за всякакви течности. Ядях смутита предимно, за да ям нещо изобщо. .. И разбира се шоколад, но с него внимавах.

Благодаря, ще пробвам с притискане. Честно казано сега въобще не притискам като извадя иглата. В началото нямах такива проблеми, но последните инжекции нещо явно не ги направих както трябва.

Коремът се поддува от прогестерона. И не само той. Елате да видите моят колко е поддут, а попринцип съм слаба и с плочки, понеже тренирам от години, но не съм бременна. Един поддут корем не е гаранция за нищо. За мен най-сигурната гаранция е перфектното ЧХГ, което има. А за яйчниците, Боби - моята приятелка много се оплакваше от болки в тях още веднага след теста за бременност до към началото на 3я месец.

# 59
  • Мнения: 818
Bobby не се вторачвай толкова много в симптомите, те ту се засилват, ту намаляват, някои изчезват.. нови изникват, подуването на корема е от прогестерона както е написала и Shantii, на мен още преди теста ми беше подут и едвам закопчавах дънките 🫢 Яйчника ме болеше, защото имах няколко фоликула в него и леко се беше надул, въпреки че бях бременна 😎 Просто имах лека стимулация с Фемара за да подсигурим овулация за трансфера на ЕЦ. Към 14-15 седмица вече ги нямаше. А придърпвания, болежки и дискомфорт ще имаш всякакви от сега нататък 😄

Общи условия

Активация на акаунт