Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 83

  • 55 863
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
От Биотен Хиалуроник Голд серумът с перличките си е доста хубав продукт.
Ако трябва да избера крем за лице и серум от дрогерията,ще предпочета Биотен.За серум и на Лореал с хиалуронова киселина е прекрасен.

# 211
  • Мнения: 1 594
Балсамът за устни на Биоаптека и на мен не ми харесва, но аз имам много сухи устни.
Но кремът за ръце и за тяло много ми харесват. 100 пъти по-добри са от тези на Балеа. Поне за мен.

# 212
  • Мнения: 871
mavina1380, ползвам продукти от серията Bioten Hyaluronic Gold. И мицеларната вода за суха кожа. Много добре се отразяват на кожата ми. Околоочният Hyaluronic Gold е много добро кремче! Simple Smile
Благодаря ти!
Май само от серумите ще се опитам да намеря бюджетен вариант.
Купила съм си два на сляпо от серията Bioten Hyaluronic Gold ,онзи с перлите.
Дано е хубав ,но и да не е ще го използвам.
И без това в момента се мъча с едни серуми на Клоран с метличина и един на Балеа с Ниацинамид и Цинк.
 Нямам търпение вече да свършват.
От този на Клоран ми остана едно пръстче ,ще го помъча още малко ,ама ако ми писне много ще го засиля в боклука.

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дано ти хареса серумът с перлите.
Аз мисля,че и околоочен би могъл да ти допадне от Биотен.

На Балеа честно казано не ме очароват продуктите.
Балеа мед донякъде,на Балеа с Урея беше хвален един околоочен,за бюджетен е ок.И поне околоочните им са без аромат.Как може и в околоочен крем парфюм да се слага,не разбирам.

# 214
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Балеа са напускали доста нови душ гелове. Напоследък купувам само пачовете им за очи и ако излезе накоя нова маска. Имам много маски, но пуста лакомия.

# 215
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Здравейте, търся тази четка за коса Simple Smile Срещали ли сте я в някой дм?
Скрит текст:

# 216
  • Мнения: 5 094
За Дм не знам, но от юск взех същата и съм много доволна.

# 217
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте, може ли да споделите нещо изпитано и ефикасно срещу торбички под очите? Преди време бях ползвала един рол он на Делиа, но не го откривам вече по магазините.

# 218
  • Мнения: 865
Скрит текст:
Здравейте, търся тази четка за коса Simple Smile Срещали ли сте я в някой дм?
Скрит текст:
За какво се използват този тип четки?

# 219
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте, може ли да споделите нещо изпитано и ефикасно срещу торбички под очите? Преди време бях ползвала един рол он на Делиа, но не го откривам вече по магазините.
Мъжкият рол-он на :Балеа или на Алверде (женски)

# 220
  • Мнения: 871
Здравейте, може ли да споделите нещо изпитано и ефикасно срещу торбички под очите? Преди време бях ползвала един рол он на Делиа, но не го откривам вече по магазините.
Ето този е топ за торбички и подпухналост.
Вече съм го подновила.
В момента използвам един на Uriage ,но не може да се сравнява с този на Eucerin.
https://remedium.bg/eucerin-aquaporin-active-hidratirasht-okoloo … em-x15-ml-62712/p

# 221
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Скрит текст:
Здравейте, търся тази четка за коса Simple Smile Срещали ли сте я в някой дм?
Скрит текст:
За какво се използват този тип четки?
Четка за коса е, тази която търся на Balea видях в клипче на Михаела Филева, но явно още не е стигнала до нашите dm-и, така че ще взема тази от юск Simple Smile

# 222
  • Мнения: 5 094
Не е на Балеа четката, а на ebelin. Проверих и в немския ДМ я няма, може да не се предлага вече.

# 223
  • Мнения: X
Ето този е топ за торбички и подпухналост.
Вече съм го подновила.
В момента използвам един на Uriage, но не може да се сравнява с този на Eucerin.
https://remedium.bg/eucerin-aquaporin-active-hidratirasht-okoloo … em-x15-ml-62712/p
При мен не върши работа за целта. Много е лек и рядък и не виждам никакъв ефект от него.

# 224
  • Плевен
  • Мнения: 108
Момичета, някоя ползва ли на she
средство за отстраняване на кожички на ноктите, молив
лак за нокти repair nail booster
и доволна ли е ? благодаря предварително
или препоръка от друга марка от dm ?

Последна редакция: пн, 26 сеп 2022, 16:38 от tea j

Общи условия

Активация на акаунт