Звездни компромати - Септември'22

  • 296 743
  • 2 897
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 702
Деян Донков поне е добър актьор, иначе за Къртицата от вас чувам. Жалко

# 31
  • Мнения: 7 820
Благодаря за новата тема и страхотно поднесената информация.
Даяна никога не съм я харесвала. Образът на многострадалната Геновева, в който се беше вживяла, също не допринася към това да имам каквито и да било симпатии към нея приживе.
Любовта на Чарлз и Камила е от онези, за които се пишат романи, а актьорите играят на сцена. Истинска, изстрадана, заслужена.

Ингилизова защо на повечето снимки е така кахърна? Има някаква тъга в погледа дори когато се смее.

# 32
  • Мнения: 4 717
Радина кога е била гадже с Христо? Тя за Уош беше сгодена, да не бъркате?


Така пишеше в статията, която някой публикува за Ингилизова по-напред.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 818
Мерси за темата!

Йотовска и семейство на сватба в Пловдив...
Скрит текст:

Вътова и тя там...
Скрит текст:

Булката е известна зъболекарка.

# 34
  • Мнения: 3 653
Аз пък не харесвам Камила изобщо, Даяна не ми се вижда като многострадална Геновева. Най- големият виновник в тая схема е Чарлз, разигравал е две жени, едната от които е майка на децата му. Изглежда ми като човек, на който изобщо не му пука какво причинява на околните. Затова тяхната любов нито ми е умилителна, нито достойна за роман.

# 35
  • Мнения: 9 553
вътива що така зле изглежда. нещо бюстът ѝ май е за ремонт

# 36
  • София
  • Мнения: 10 342
Даяна е набутана млада и неопитна, към глупава, в тая ситуация с любезното съдействие на Бабет и собственото си семейсво. Тя капацитет за самозащита не е имала, то на 19 кой ли има. Очевидно Чарлз е бил също с извити ръце по някаква причина, за пустия му трон, чест и дълг към нацията. Много гнусна история ми е и колкото и да чистят имидж, кралското семейство са ми много анти.

# 37
  • Мнения: 31 238
Благодаря за новата тема.
Не понасям Камила и Чарлз и за първи път няма да прочета първия пост, защото не ме вълнуват.
Даяна ми е любимка от дете.

# 38
  • Мнения: 1 336
Кактусче, благодаря за темата. 🌵♥️ Винаги е много приятно да чета!
Малкото дете на Деси Цонева тръгва на градина, с баща си:
Скрит текст:
А.Батинкова-Тоцка, с призив да я наричаме "Ния с АТВ-то":
Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 7 820
Зачетох се сефте в словоизлиянията на Кроки. След "нашият Пирин голф" спрях.
То не е смешно. Тъжно е.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 342
Ния с АТВ-то звучи като Емили с тротинетката. Лош избор, лош.

# 41
  • Мнения: 1 593
Обичам историята за кралското семейство. Благодаря кактусче, както винаги Heart
Покрай филма (короната) разбрах много неща, които не знаех преди това. Всъщност, Чарлз не е единствения прецакан с уреден брак. Там само Елизабет е имала късмет да се венчае за който си иска, като Филип се е отказал от титлите си и фамилията си в името на жена си. Но вуйчо и е абдикирал заради жена,  сестра и и е забранено да се омъжи, въобще, короната е повече проклятие от колкото привилегия. След филма се разрових в статии от едно време, интересна история имат. От тогава симпатизирам на Чарлз и Камила.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 441
Владо Михайлов
Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 7 820
Като стана дума за Владо Михайлов...
Изгледах "Четвърта власт" тези дни, търсих, но не намирам инфо- следователят, един леко претърбен такъв, Владо ли е актьорът? Хем по нещо много ми прилича на него, хем не съвсем.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 589
Към Ния с АТВ-то  - разбрахме за Пирин голф, ако искаш, само ако искаш, разбира се, спри да го повтаряш.

Общи условия

Активация на акаунт