Звездни компромати - Септември'22

  • 296 641
  • 2 897
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 759
Азис, добре че е махнал кичето от тялото си.
Скрит текст:

# 46
  • Мнения: 1 334
Ама пък със златен зъб! 😆

# 47
  • софия
  • Мнения: 25 459
Е, толкова пари даде да си присади китеник и сега гол охлюв!
Не го разбирам.

# 48
  • Мнения: 2 550
Ния с АТВ-то звучи като Емили с тротинетката. Лош избор, лош.
И аз си направих същата асоциация, а може да е търсен ефект от Тоцка. 🤣
Благодаря за темата. 🤗

# 49
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Благодаря за темата и интересния първи пост.
Само аз ли виждам странна прилика между Даяна и Камила в снимката от 1973г.

# 50
  • Мнения: 8 767
Благодаря за темата! И аз след Короната имам друг поглед върху Даяна,Чарлз и Камила. И мисля, че последните двама най-сетне са щастливи заедно и в хармония.
   Тъй като аз пуснах това за вълчицата, да се коригирам - прочетох го в сайт  , който казва, че разказът е на Митко Димитров. И тъй като бързичко гугълнах, първите неща ,които ми изкара търсачката, ви подведох.  Мнението ми за него остава същото, ако ще и Шекспир в оригинал да рецитира. Имам едно на ум за себе си и инфото ,което споделям.Извинете!

# 51
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Азия или на фотоепилация или е с огромни косми😀😀😀

# 52
  • Мнения: 9 050
Благодаря за новата тема.
Не понасям Камила и Чарлз и за първи път няма да прочета първия пост, защото не ме вълнуват.
Даяна ми е любимка от дете.
Същите чувства имам. Любов, удържала толкова години, сигурно е истинска. Но не мога да притъпя усещането за арогантност от това, че са изживявали съвсем недискретно любовта си, съсипвайки други хора. Не мога да притъпя и усещането, че това сега да са заедно и Чарлз все пак да е престолонаследник, се дължи на една много "удобна" смърт. Ако беше толкова влюбен Чарлз, да се беше борил за тази си любов още на времето. Или да се беше отказал от престола и да се беше оженил за Камила, още когато Даяна беше жива. Той не е направил нито едно от двете. Не ми е възвишено, не ми е мило. Прекалено егоистични са ми тези двамата, за да нарека това между тях красива любов. Любов, изградена върху чужда болка и смърт, между една безскрупулна жена и един мекушав мъж. Това е за мен тази история.

# 53
  • Мнения: 9 051
Благодаря за темата,Кактусче! Flowers Rose
И аз за първи път няма да прочета първи пост,съжалявам.Пък са ми и по-безинтересни и от Батинкови.

"Елвис" няма да задмине "Бохемска рапсодия"(за съжаление щото ми харесва много повече).Приходите са около 270 мил.долара,при БР-980 мил.Иначе във САЩ е филм номер 1. Вече излезе на DVD.
Актрисата изиграла Биг Мама Торнтън(изпяла първа Hound dog)-Шонка Дукуре почина на 21 юли на 44 години.
Певицата,която стана сензация в TikTok се казва Парави Дас.Поамериканчена индийска студентка на 20 г.Нейната песен е в този момент когато Елвис изпраща на летището дъщеря си при Присила.Присила влиза в колата и го моли да иде в клиника,а той ѝ казва как вече е на 40 г и никой няма да го помни,защото нищо запомнящо не е направил...HeartПесента е известната песен на Елвис -Suspicious minds с нов аранжимет,а гласът на момичето е наистина уникален!
Ето,
Скрит текст:


Пп.ТиЛи май питаше ,доколкото знам в Четвъртата власт участва Велислав Павлов,а не Владимир Михайлов.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 13:00 от Amber*

# 54
  • Мнения: 1 804
Даяна изобщо не е знаела какво ѝ се случва. Качила се е на влакчето на ужасите и се е возила…

# 55
  • Мнения: 360
Ния с АТВ-то звучи като Емили с тротинетката. Лош избор, лош.
И аз си направих същата асоциация, а може да е търсен ефект от Тоцка. 🤣
Благодаря за темата. 🤗
Мама Ния, съвсем е издухала. Тъкмо мъничко става симпатична и после пак изпльоска някоя простотия. В комбинация с безумния и грим, филъри и вечно лъщящо лице е просто потресаващо. Горкият тати Бати.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 041
Азис, добре че е махнал кичето от тялото си.
Скрит текст:
То и това на лицето му е достатъчно...

# 57
  • Мнения: 602
Зендая
Скрит текст:





Сийл и Лени Клум
Скрит текст:


Дакота Фанинг
Скрит текст:



Ема Уотсън
Скрит текст:


Крис Пайн
Скрит текст:

Дуа Липа
Скрит текст:


Кейт Хъдсън
Скрит текст:

Джиди Хадид
Скрит текст:

Елизабет Хърли
Скрит текст:

Ричард Гиар
Скрит текст:


Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 14:52 от lilyofthevalley

# 58
  • София
  • Мнения: 1 126
Благодаря за темата!

Разгледах фейсбук на родителите на Антония,няма помен от нея и Бест.Ако е истина ,че се е изпокарала с тях,тъжно ...

# 59
  • Мнения: 24 332
Меден месец в Турция Laughing

Общи условия

Активация на акаунт