Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 689
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 7 308
Що да не се изпляскам при нотариуса без лична карта, че и без пари Flushed
Баба ми едно време казваше: "На който му е къс акъла, са му дълги краката". Та днес бях с дългите крака.

Сготвих си чуден гъстичък фасулец и си го изядах почти целия сама. В своя защита ще кажа, че беше малко. Май ще взема да го доизям преди МУ да се прибере и да ликвидирам всички доказателства за наличието му.

Момичета, търся препоръки за надежден сайт за качествена сребърна бижутерия. Ще мръдна към Пловдив да разгледам там около Главната - пловдивчанки могат да се включат с някоя препоръка. Някой случайно да е поръчвал от perli.bg и да има опит с тях?

# 1 081
  • Мнения: 12 066
Така, като пишете и за манджа, ми става едно хубаво на душата... 😍

Бърди, и аз се наплющих здраво като теб, но не с малко.

Сега, някой да ми обясни, защо буркан 1350 мл, събира повече брашно от кутия с обем 1550 мл.
Ясно е, че имам драма с кутиите за съхранение на подправки и прочее 😈

# 1 082
  • Мнения: 6 479
Кро, чакай да надникнаи аз кой тука 🤣🤣🤣 ще ме умориш..

Аз! Народна актриса? 🤭🤭🤭 Сисеей, плача...голям смях настанал тука, ве...Чакай докато съм на Сис, да и шопна как щерката я изнесох с триста от яслата. Само с разликата, че като я видОх като си я взимах... беше седяла сигурно три часа на гърнето, в коридора, на студеното, саминка. Беше се подула от плач...а като я вдигнах от гърнето имаше синьо очертание от последното, около дупето си. Та, под мишница...Даже не се и обадих на никой, нито отпускно взех. Нищо. Не ме и потърсиха..тва най- интересното 🧐
А в началото като я оставях в същата ясла, наобяд отивам тайно да я наблюдавам на площадката 🥲 Наща самотна в пясъчника, клекнала и я чувам - мамо, ля, ля!мамо, ля, ля....и маха с ръчичка, едната, с другата бърка с лопатка в пясъка 🤣🤣🤣🤣 Още ми е пред очите, сякаш вчера беше.
Боята е гваш боя. Страхотна е. Намацах един шарж с кралицата, обаче нали съм прЪва шахматистка 😅😅 фона е шахматна дъска и....обърках квардатитИ 🤣🤣 и ме е яд, но карай, ще си я имам. Като си я гледам да се сещам за Нейно Височество 😀

# 1 083
  • Варна
  • Мнения: 2 037
Здравейте, гледам за луни си пишете. Вероятно изтървах таз месечната " black sabbath". Другия месец ако отново организирате събор с луди танци под звездите и под акомпанимента на разгонени чакали да вземете да ме поканите. Ако не ще трябва да ви наблюдавам с далекогледа удобно скрита зад гостоприемна драка. Grin

# 1 084
  • Мнения: X
Идвай бързо! Чакаме Хорейшо с evidence.

# 1 085
  • Варна
  • Мнения: 10 640
Мисте, радвам се за свекър ти, все така добри новини да има.

Тринайсче, аз ако бях щях първо да раздам шамари. И като знам, че и мен ме чака това, пък аз й треперя от грахче....

# 1 086
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Момичета, търся препоръки за надежден сайт за качествена сребърна бижутерия. Ще мръдна към Пловдив да разгледам там около Главната - пловдивчанки могат да се включат с някоя препоръка. Някой случайно да е поръчвал от perli.bg и да има опит с тях?
Лятото пазарувахме от магазина на Сара Трейд - на Коматевско шосе. Доволна съм, много стока, предостатъчно персонал и много любезни. Имат и сайт, но не съм пазарувала от него. Единият им магазин е в Раковски, другият - в Пловдив. За този в Раковски са ми казвали, че е много по-добре зареден от този в Пловдив, но там не съм ходила.
https://sara-trade.bg/
Е, ако търсиш авторски бижута, тогава не знам сега къде може да се намерят.

# 1 087
  • Варна
  • Мнения: 2 037
Идвай бързо! Чакаме Хорейшо с evidence.

Такава покана не се изтърва. Разтреперих се от вълнение и тръпки, та чак изтръпнах. То чест, то чудо да си с покана на събора. Grin

# 1 088
  • France
  • Мнения: 12 956
Здравейте, гледам за луни си пишете. Вероятно изтървах таз месечната " black sabbath". Другия месец ако отново организирате събор с луди танци под звездите и под акомпанимента на разгонени чакали да вземете да ме поканите. Ако не ще трябва да ви наблюдавам с далекогледа удобно скрита зад гостоприемна драка. Grin
Виж сега, по нашите ширини почна да се застудява, а ниЙ сме вече момичета на възраст. Ще настинем, ще се схванем Joy

# 1 089
  • Мнения: 12 207
И на мен са ми хвалили бижутерията на Сара Трейд. Но никога не съм пазарувала там. Точно колежка в Раковски беше ходила да пазарува. Иначе за авторски бижута от сребро, сега ще се опитам да редактирам и кача една локация от Капана. Имам техни обици и едно колие.

13 ул. „Стефан Веркович“
https://maps.app.goo.gl/zqBbryaVTqkF56KW9

Дано видиш редакцията, Бърди.

# 1 090
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 122
като чуя за Хорейшо все за един виц се сещам

Скрит текст:
не знам как почваше и как свършваше, но някъде по средата имаше:
"хорейшо мина и каза, че няка да те бъде. гръмнали са те в далака.
не там бе! то не може всичко да ти е между краката."

та така от местопрестъплението. Wink

не искам ни да ви виждам, ни да ви чувам. само ядете, ядете и между две яденета - готвите.
ама ха!

авторска бижутерия "Ивенчев и Рая", но не е в Пловдив Simple Smile уникатНи са Simple Smile

Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 18:53 от st. Dobri

# 1 091
  • Варна
  • Мнения: 2 037
Скрит текст:
Здравейте, гледам за луни си пишете. Вероятно изтървах таз месечната " black sabbath". Другия месец ако отново организирате събор с луди танци под звездите и под акомпанимента на разгонени чакали да вземете да ме поканите. Ако не ще трябва да ви наблюдавам с далекогледа удобно скрита зад гостоприемна драка. Grin
Виж сега, по нашите ширини почна да се застудява, а ниЙ сме вече момичета на възраст. Ще настинем, ще се схванем Joy

Споко, започна гроздобера. До следващия събор все ще има шлюкавица за загрявка. Grinning

# 1 092
  • Мнения: 6 479
Давайте сайтове, че и аз търся. Искам да направя подарък сребърна лъжичка за бебе. Ако нещо знаете, моля!
Другарката, която скопосва едни красоти тип направи си сам, коя беше из нас? Срам ме е да питам тъй, но да прощавате, деменцията не чака ☺️ Та от нея другарка, ако мога да получа идейка как да си направя картините, рисувани на по- дебел картон с още по- дебел гръб...ще я черпя една серия..спорт 😊

# 1 093
  • Мнения: 7 308
Янче, Кло, ДобрЕ - благодаря! Ще разглеждам после.
Кло, видях и си отбелязах.

# 1 094
  • Мнения: 12 207
NiaV, тъкмо мина първоначалните приветствия, при това издържа, ако питаш мен и се отказваш. Недей така. Винаги са добре дошли нови попълнения. А и не сме само лелки, виж две новородени си имаме само последния месец,  по-малко от месец преди това (нали съм лелка и не помня точно) трето. Горе главата!

Бърди, видя ли ми редакцията на предишния пост?

Общи условия

Активация на акаунт