Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 873
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 2 550
  • Наблизо
  • Мнения: 6 376
Такааа ден четвърти,детето пак е с температура.За късмет аз умирам от студ и ме болят ръцете и краката.Завита съм с олекотена завивка и два губера и пак ми е студено.Навън е 15 градуса.Температура май нямам,но намирисва ня Ковид.Не са ни изследвали защото сме нямали симптоми ама..
И с детето не мога да се разбера,непрекъснато си сваля чорапите и пантофите.Дори не знам къде са тия пантофи сега..
А утре ме на училище и на работа.Не знам.

# 2 551
  • София
  • Мнения: 10 476
Направете си по един тест и каквото-такова. По е няма да се чудите. Абе, защо изобщо ще ходите някъде, като ви е зле? Няма да избяга работата. Лекувайте се.

# 2 552
  • Мнения: 5 809
Бюти, няма да ходите нито на училище, нито на работа!
Почивайте си,гушкайте се и оздравявайте бързо!
След температурата идва това

Дано да ви се размине!

# 2 553
  • Наблизо
  • Мнения: 6 376
От четвъртък е болно детето,но мисля утре да мина за тест..То сополи има от две седмици,откакто почна училището.Искам да го подсиля с нещо не знам..

# 2 554
  • Мнения: 11 009
Оризът с праз и маслини е лесна работа, режеш праза и маслините, леко задушаваш/запържваш праза, аз го правя директно в тавата във фурната, след това слагаш ориза и маслините и водата/бульона и готово.

Праз със свинско обичам много също.

# 2 555
  • Мнения: 7 623
Праз с ориз и маслини! Ммм. Обожавам. Да ми изпратите като сготвите.
Вчера мернах праз на пазара, но го подминах.

Това с краставицата съм го пробвала с Рижко. Никаква реакция. Гледаше ме много странно, сигурно реши, че не съм в ред и се чудеше какви ги върша.

# 2 556
  • Мнения: 12 367
И аз съм пробвала това с краставицата. Никакъв шанс Киликандзера, да не ме усети, съответно зеленчукът не му е интересен и не го плаши.
Моите полегнаха, аз ще готвя. Ех, да можех само да готвя... По цял ден, ама да има и кой да яде.

# 2 557
  • Мнения: 7 623
Ти пък, готви, пакетирай в кутийки и ни го разпращай. Всичко ще изядем Simple Smile

# 2 558
  • тук и там
  • Мнения: 11 752
Мен ме заболя кръста, девойки ..Изтървах една бутилка олио, с капачка беше и не се разля-но действах инстинктивно и се наведох и изправих рязко за да я вдигна ...и до там бях.
Сложих колана пак, дрогирах се стабилно, вървя приведена напред и разкрачена и въобще . ..Ще си наливам и аз, този път и  с лечебна цел !

# 2 559
  • Мнения: 1 981
И аз съм пробвала краставица изотзаде на селските принцеси, ми никва реакция... м, все едно някой от редичката строени чехли и галоши пред вратата са видели...

В чуденка съм... на три блузи за баткото, есенни, от Пепко, по цялата дължина на раменния шев, има сложена ивичка найлон, зашита под конеца на шева. И боцка, и дращи, и гадно... бях там на мпроверка, доста техни блузи са така... и понеже едната вече няма етикет, а втората е купена преди два месеца, мога да върна само третата. Но първо ше видя моята шивачка може ли да ги приведе в ред.

# 2 560
  • Мнения: 18 729
ВНЛ, честита да си!

Фил, аз режа праза на три и прибирам в плик в хладилника. Слагам го вместо лук почти навсякъде - в зелена салата, картофена салата, супи, манджи…

# 2 561
  • София
  • Мнения: 14 271
Фил, ако ти се занимава и е дебел празът можеш да направиш "канелони". Оставяш два-три горни слоя, вътрешните нарязваш и смесваш с кайма и пълниш. После запичаш с домати.

# 2 562
  • Варна
  • Мнения: 10 734
ВНЛ, жива и здрава бъди, много щастие и спокойни дни. 🥳

Последна редакция: нд, 25 сеп 2022, 19:29 от esstela

# 2 563
  • Мнения: 1 981
Видях шушулкатааааа Heart ExlTwo HeartsSparkling Heart

# 2 564
  • Мнения: 12 241
И аззз! 💗💕💓
Стели, да я нацелуваш!

Общи условия

Активация на акаунт