Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 725
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 2 565
  • София
  • Мнения: 10 379
Сладка шушулкаааа!

# 2 566
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Видях я тази Бориса, бе! Намачкай я!
Честито на рождениците!

# 2 567
  • Мнения: 10 915
Тъкмо си викам, я, каква хрумка вместо цветя да се честити рождения ден на Вяра със сладко бебе, а то наша Бориса Yellow Heart пу-пу.

# 2 568
  • Мнения: 2 268
Ах, какви големи сериозни очи, събрали все едно цялата мъдрост на живота. Родила се е научена, ще знаеш Simple Smile

# 2 569
  • France
  • Мнения: 12 974
Ох, че сериозно гледа Heart Eyes сладурче сладко Heart
Слагам картофите да се варят. Ще ги пробвам как са с праз. Мерси за съветите. Kissing Heart

# 2 570
  • USA
  • Мнения: 2 156
Ах, красотичка Heartpulse

ВНЛ, честита да си Cake Tada Tropical Drink

# 2 571
  • Мнения: 10 915
Картофена салата с праз е супер. Ако за това са картофите, де.

# 2 572
  • Мнения: 677
Чудна Бориса, сериозна дама,ясно кой командва парада. Стели, много да я нагушкаш.

# 2 573
  • Мнения: 7 889
ВНЛ, чесита да си!!!

Страхотна шушулка. Heart И сериозна. Blush

Фил, ако ти се занимава и е дебел празът можеш да направиш "канелони". Оставяш два-три горни слоя, вътрешните нарязваш и смесваш с кайма и пълниш. После запичаш с домати.

Тази идея ми хареса и ще я тествам скоро.
Обичам праз! Най- вече в баница!
А в ЮК съм яла убийствено вкусна крем супа, оказа се от праз. Чак няколко пъти питах сервитьора тогава, да не би да не съм го разбрала правилно. Grinning

Имам една пушена риба. Давайте идеи какво да я правя? Сещам се за салата- с варeни картофи, много червен лук, ябълка, може и майонеза.  Кисели краставички нямам, иначе бих сложила. Други предложения?

# 2 574
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
Като никога видях и аз маймунчето сладко. ПУ ПУ какви сериозни очанки има.

Това май обещавах да покажа не може все сладко, има и кисело Wink



Подправка за супа Simple Smile Simple Smile с интересно съдържание


И така се предлагат зеленчуци

# 2 575
  • Мнения: 2 268
Тили, аз я намачквам пушената риба с извара и сирене за мазане, най-обикновено марка на Била или Лидъл, и става чудесен пастет за филийки, или разядка към картофена салата. Може и майонеза да се сложи вместо сиренето за мазане.

# 2 576
  • Варна
  • Мнения: 10 668
Погледът е Дай да ям, аааааа😁😁

# 2 577
  • Мнения: 2 825
Ехааа, готина шушулка! Heart
ВНЛ, честита да си! Бъди жива, здрава и щастлива!
Добри, що не му я връчи тая патка да си я готви, пък ти да ровичкаш за Букорещ.
Аз днес половин ден се борих с ОИ. После се правих на красива/къносвах се/.Сега извънземното работи - супата е готова, в момента чакам да спадне на налягането и на ориза с мръвката. Остана да пусна една пералня, че имам влажни кърпи от къносването и няма как да търпят до утре.
Утре ще заведа тийна на лекар, че температурата спря, но тръгна хрема и понякога се окашля. По-добре да му ударят една слушалка за всеки случай. За да не търча насам -натам като муха без глава се разбрах с шефа да ползвам още един ден.

# 2 578
  • София
  • Мнения: 13 952
Крем супа от праз е английска класика. И те са дали нещо на света 🤣.
Бориса е прекрасна.

# 2 579
  • sf
  • Мнения: 10 205
Добри, това зеленото лайм ли е? Какво го правят така?

Общи условия

Активация на акаунт