Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 620
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 2 610
  • София
  • Мнения: 13 736
Праз със сланина на филийка и поръсен с червен пипер. Не съм яла сланина от 20 години, но сега ми излезе този спомен.

# 2 611
  • Мнения: X
Ули, аз за канелоните първо го попарвам. Така много по-лесно се отделят тръбичките и не става жилав на скарата.
А, ако искаш да не е лют в салатата, първо го намачкай със сол, оцет или лимонов сок и да постои така 5 минути и след това добави зехтин. Между другото има един сорт по-дребен и тъничък праз. Той почти не люти

# 2 612
  • Мнения: 7 782
Точно онзи ден направих салата праз с домати консерва.

Аз и куркумата слагам на голям цял корен (освен джинджифила като готвя) и после го вадя.

# 2 613
  • Мнения: 1 684
Шугъре,завидях начи.Тъй си представях русокоса синеока девойка,че като видях маслинка със зелени очи и викам,неее ,не мой да съм я родила аз .На всичките ми претенции при ембриолози "туряйте моя ген,по-красива съм" ми се падна чаве взело само усмивката ми .Нищо де,другата рода е талантлива и умна ,то не мой всички да сме тополести блондинки със сини очи и големи усти 🤷
Ко завиждаш, душе, генетичен тест не спасява положението Joy значи, първо много исках дете. Каквото и да е. По възможност, момиче. Ам...момче. Копие мое. И досега спорим и се караме. Не е ясно кой надвива, викам аз. Той вика - мдам, уШ, ти обаче в ъпдейт. Голямата девойка вика, че съм я тормозила и тя нямало да е кат мене. Ам...същата балама е Joy За дребните нищо няма да кажа, освен че като се качвах на аероплана след тати и син, стюардесата вика - ааа, едно хубаво момченце качихме преди малко, явно ви е син Joy

# 2 614
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Да, Бобчи, ама аз така си я пожелах, щото смятам, че той е по-по-най 😁
Мои са дългите пръсти и от кръста надолу 😁😁😁

Кроталче, имаш лично съобщение.

# 2 615
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
Уау, стеле, четеш личните на кроти ли?
Голям хакер си.

# 2 616
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Ау, ко туй готвене...начииии дан ви остай човек и да излезе Wink поливах ядовете покрай подрастващия...

Не видях бебка, ама др.път! Да я нацелуваш!

Последна редакция: пн, 26 сеп 2022, 07:40 от mystic woman

# 2 617
  • Мнения: 12 145
Сирос, цял ден се каня и все забравям да те питам, как е нашия любим Кили? Бъбречния проблем?

# 2 618
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 152
Супата с шайба сигурно е супер, то е лишей с аромат на пушек, само да внимаваш как дъвчеш, за всеки случай, ако са объркали рецептата 😁
Уф, пак огладнях, ама днес почти целия ден сухоежбина, а нито ми се готви по нощите, нито ми се хрупат крекерите дето си ги е сервирал ММ. Днес пак "ядохме навън" като баровци Sweat Smile Обаче много застудява вече и се прибрахме рано. Седяхме до една кръчма, където някакви аматьори съсипаха Бон Джови, Оазис и още няколко едва разпознаваеми неща, обаче си бяха надули усилвателите и баса на 11.
Сега ще си пусна Loving adults, че вече във втора тема гледам го препоръчват. Дано не заспя да пропусна прочутия край Rolling Eyes

# 2 619
  • sf
  • Мнения: 10 156
После да кажеш дали ти е харесал филма.
Лягам си, този уикенд егати мързела му ударих, от четвъртък още. 😆

# 2 620
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067

# 2 621
  • София
  • Мнения: 10 336
Добро утро, поспаланки! Правя си второ кафе.

# 2 622
  • Мнения: 12 029
Закъсняваш, Бър. Аз и душ взех и второто кафе преполових 😋

Кло, добре е дзверОт.
 Не се справих с оразмеряването на червената рокля. Трябва да отрежа или главата или краката, а не искам.

# 2 623
  • Мнения: 1 903
Сирос пак е станала по първи петли...
Кукуригууу, ставайтееее... всички вас чакаааат...
Аз и обяд на малката приготвих за училище вече...

# 2 624
  • Мнения: 12 145
Аз пък станах, но си пия на спокойствие кафето. Сушилня имам да сгъвам, чак тогава ще вдигам малката. Голямата днес почва занятия, лятото си отиде безвъзвратно.

Сирос, радвам се за моя приятел, никога не съм се справяла с оразмеряването. Днес ще видя дали мога да направя нещо на компа.

Общи условия

Активация на акаунт