Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 609
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 12 014
Аз се ужасявам от хванатите, да шофират дрогирани. Много са. Говорим днес с колега от съседния офис. Възмущавам се аз, че много дрогирани. Той - ама ти от средновековието ли идваш? Всичко живо шмърка. От ученици до дърти пергиши. Къде се намираш?
Мда, къде се намирам?

# 2 791
  • Мнения: 2 785
Бамя в ядене ми е супер лигава е гадна но на туршия е уникално вкусна.
Спирос, не си сама. И аз съм в твоята реалност - откъде толкоз дрога и желаеше да се тровят с нея, че и зад волана сядат. То дрогираните шофьори превишават пияните.

# 2 792
  • Мнения: 12 129
Ама верно много си приличат бебоците ни. Като близнаци, ама родени през два месеца. ❤️

Карамел, да е жив и здрав синко ти. Кротка и обичлива снаха да ти доведе, да нямаш ядове с нея. 🌹

# 2 793
  • София
  • Мнения: 10 331
В моето  обкръжение има двама смъркалници. Отбягвам ги от километър. Иначе за съжаление покрай работата ми се сблъсквам с кого ли не.

# 2 794
  • France
  • Мнения: 12 581
Миш-маша с патладжан стана супер. Съвсем скоро ще пробвам и другата рецепта Heart

# 2 795
  • Мнения: 7 243
Новините днес са като филм на ужасите. В последно време всеки ден звучат зловещо. А дрогираните шофьори ме хвърлят в пълен ужас. Имам чувството, че буквално всеки втори зад волана е дрогиран. И май не само зад волана, а навсякъде, съдейки по повсеместната неадекватност.

Ходихме на бърз пазар в Метро за конкретно набелязани неща. Цените са леле-мале. Докараха ми главобол.

Днес за пореден път ми се наложи да напомням, че ми дължат пари за свършена работа. Ужасно неприятно ми е и се чувствам като просяк.

# 2 796
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Бърд, аз в Метро само за риба ходя и то не често...друго не пазарувам от там. Не ми е ок и не свикнах.

Фил, баткото ядЕ ли ли такива неща като миш-маш?
Има ли при вас детска кухня?

# 2 797
  • Мнения: 12 014
А не бива, Бърди. Рече, същата като теб 🤭

Много харесвам Метро, но ми е неудобен пусто. 30 мин е посока. Каня се на списъци, по - организиран пазар ... Кога ли?

Фил, радвам се, че ти хареса.

Малчо не ми хареса тая вечер. Легна рано, гъгне. Май се разболява. Има, няма десетина  на училище. Ще си покаже утре.

Борих се с дзверОт, да му дам лекарствата. Хем ми жал, хем трябва. За награда ме одра доволно.

# 2 798
  • France
  • Мнения: 12 581
О, да, яде. Монстьо много обича яйца. Дори и Славчо го опита. Малко, но все пак е напредък.

# 2 799
  • Мнения: 5 708
Дами,вие сте истинско вдъхновение ❤️🥰🌹!
Телешкото стана супер, лек горчиво-карамелен вкус и сочни парченца месо,а за гарнитура кадифено картофено пюре! Естествено,че си сипах и чаша Гинес 🤗!

# 2 800
  • Мнения: 7 243
Днес бяхме основно за кафе и тоалетна хартия. Влачихме един грамаден пакет, редом с всички останали Joy Обикновено следим брошурите и набелязваме примамливи оферти. Има неща, които никога не купувам оттам. И двата магазина са ми удобни - единият е стратегически разположен до мола, така че успявам да се шмугна вътре за кратко, докато МУ нервничи, другият ни е на път за село.

Ох, като казах мол, и там в какъв потрес изпаднах, не е истина. Хем от модата, хем от цените. Да живеят сайтовете за дрехи и промоциите Simple Smile

# 2 801
  • Мнения: 6 299
Слушах с половин ухо новините,но Пловдив бил на първо място по брой ПТП -та 🙄. Пловдив бе,хора,не милионна София, Пловдив!Никаква култура на шофиране няма.В Турция никой не спазва правилата,всеки кара едно към гьотере, клаксони се натискат постоянно,но за толкова пъти,в които съм била в различни градове там,ни една катастрофа не видях.

# 2 802
  • Мнения: 12 129
Това е най-малкото. Репортажът на Райна Зайкова от пловдивската прокуратура и спешното на Св. Георги ме потресе.

# 2 803
  • Мнения: 6 299
Новините,в които е журналист тя,не ги гледам.Иначе нея я харесвам.Мога само да гадая,но да не дава Господ да стигне човек до онова спешно 🙄

# 2 804
  • София
  • Мнения: 10 331
Те нещата са свързани. Повсеместното чувство за безнаказаност и вменената безотговорност. Мразя да живея в общество, в което за правила се сещаме само като стане авария.

Общи условия

Активация на акаунт