Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 836
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 2 865
  • France
  • Мнения: 13 177
Joy търкалям се от смях

Ох, днес сготвих киш с праз и кръмбъл с rhubarbe (това да ме убиеш, не знам как се казва на български). И всичко без лактоза, ни глутен. Уморих се. Сега приспивам Славчо.

# 2 866
  • Мнения: 6 586
Ревен е на български. Малко познато.


Ренко, отстрани е смешно, ама на теб не ти е.
Прогнозирам разбойника рязко да поумнее и укротете след градината. За справка - номер 2.

# 2 867
  • Мнения: 10 983
Ревен е. Вече не се използва много при нас

Ренко, Шефът е номер 1. Само не разбрах и той ли се е бил скрил в дивана, за да си хапне кекс на спокойствие Simple Smile

# 2 868
  • Мнения: 6 333
Ули,два дивана имаме,в две свързани помещения.До диванът,на който бяхме поседнали,е кухненския бокс.Той се скрил на другия,и не го виждаме, защото е ъглов,и лампата още не е светната.
Мьос,чул те Господ!На пролет най-късно ще разберем.

# 2 869
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 304
94% на теста по математика. Simple Smile според учителя - рекорд.
ще се празнува днес. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ами наздраве щом е тъй!Имаш повод да се гордееш!94% запаметявам ,ако ми потрябва помощ за задачите от втори клас да знам кой да търся.С тия от първи клас ще се справя криво-ляво 😂😂.

сигурна съм, че с удоволствие ще помага. вече е предложил на две корейчета - братче и сестриче, да идват у дома, ако им трябва помощ.
Wink още не са идвали.

# 2 870
  • Мнения: 12 175
Случва се от време на време, да хвана рецепта с ревен по готварския канал. Било сладка, било солена, но не съм виждала тук. Французи и англичани го готвят. Имаме ли го това нещо?

# 2 871
  • Мнения: 18 686
Днес са ни дошли на проверка от полицията във връзка с регистрацията в общината. Очаквах да поискат да видят стаите на децата, а полицайката какво поискала първо да види?!? Гардероба с дрехите ни… Joy И първата ми мисъл беше “Добре че е още подреден!” Joy Че не е с много добро разпределение и след месец вече няма да е за показване пред полицията. И стаите на децата е гледала де. Те пък са единствените горе-долу обзаведени напълно.

# 2 872
  • Мнения: 10 983
Имали сме го по времето на моите баби, Сиросче. Тук там се намира, но не е разпространен много. Особено по това време на годината няма откъде.

Солен не съм го яла аз. Само на сладкиши.

Попи, проверка от полицията преди регистрацията в полицията, малеее.

# 2 873
  • Мнения: 12 175
Ясно, Ули. Нещо като с аспержите. Били сме голям производител, а сега ги внасяме.

Попи, полицията 😳 Ми сигурно си имат ред хората.

# 2 874
  • Мнения: X
Попи, защо, за Бога, са искали да видят гардеробите ви?

# 2 875
  • Мнения: 18 686
Уверяват се, че наистина живеем, където твърдим, че живеем и наистина ли сме толкова хора, колкото твърдим, че сме. И чак след доклад от тях от общината ще ни издадат документи. Засега сме…никакви. Joy Не знам какво става, ако покажеш разхвърлян гардероб. Joy Моят е още под конец. Та не съм станала за резил пред службите.

# 2 876
  • Мнения: 857
Ехх, къде ме върнахте с този ревен и аспержи. Когато бяхме бригадири и животът беше безгрижен.
Един познат се е заел да отглежда аспержи около Пловдивско. Мащабите, в които се цели са амбиозни. Дано му се получи.
Попи, какво е това чудо! От къде на къде ще ви проверяват така?

# 2 877
  • Мнения: 18 686
Полицайката обаче е била готина мацка според ММ. Висока, слаба, руса и синеока и на фона на това въоръжена до зъби.

# 2 878
  • София
  • Мнения: 10 471
Ревенът, рюбарбът, съм го яла да тарт. Беше хубав. Даже го рязах, белех почиствах, ама да ме убиете, не се сещам какво му махах.

Сетих се и как се изложих с едно дРЪво. Разхождаме се в градината, показват ми някакво неугледно дърво по листа само и ме питат дали обичам каки. Аз такова не знам какво е, нямаме го никак у нас, някакъв местен вид е. Стигам аз до умозаключението. Какито било райска ябълка и няколко месеца по-късно го поднесох у нас на човека, който убеждавах, че такова у нас няма. С думите как  ми е любимият есенен плод. Ми да бяха го кръстили помдепарадинещоси.

Последна редакция: ср, 28 сеп 2022, 22:14 от бъръльо-бъръльо

# 2 879
  • Наблизо
  • Мнения: 6 317
Бум тряс идвам и ас!

Добър вечер Simple Smile

Днес съм много по-добре и искам да честитят на всички дечковци и не толкова дечковци рождения ден Simple Smile Да са живи и здрави!

Аз се оказах с ангина и действително си ме боли яката гърлото.Вирусен вариант,Та няма да пия антибиотик.Ще чакам да мине.Отдавна не съм имала ангина и не помня такива Ковид и симптоми да съм имала.Спешно трябва да подсилвам имйнитета,че с това училище..ще се еазкапя.
Плюсът е,че не ми се яде.Хем ме боли,хем имам странен вкус..Пия чайчета и се насилвам за нещо малко през деня,защото имам ужасно много работа.Колежката ще е в болнични за 10 дни,а в момента ни е най-натоварения период за годината.

Бабри,с кеф и безаварийно да го караш тоя звяр!

Уинд,да се оправяш! Кашлицата минава след 3-3 дни.Поне при мен беше така.

Ауу рубарб! Много обичам! Особено на тарт с целувчена заливка отгоре.Много ми харесва контраста на сладката целувка с киселото на ревена.
Лаватера,ще има късмет твоят човек стига да успява да ги изнася из западна Европа.Умират за аспержи.Аз не разбирам превъзнасянето им.Вкусно е ама чак пък толкова..дъха на зеле.Просто зеуенце.
Попи,в Холандия ли сте? Там е такъв бой за тия жилища,че..Но според мен добре правят.Гледала съм по телевизията някакви живее и по 5 в стая..

Общи условия

Активация на акаунт