Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 679
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 066


Сиросче, колко градуса е там?
точно 30. Водата е чай.

И от мен глас за колата.

# 61
  • Мнения: 14 811
Скайче,идваме! С голям кеф ще се примъкнем. 😍 Хем маникюр ще ти направя,хем компания за питието.

# 62
  • Мнения: 12 066
Ени, а при мен? Тъкмо има две свободни легла, че и до три ще ги натъманим. 😋

# 63
  • Мнения: 14 811
Ти имаш предложение от.. не знам колко месеца,ама не щеш. Накрая верно аз ще ви обиколя,да ви видя къде ще бягате. 😆😂
Дразните много с тези морски снимки. Аз вече забравих,че сме ходили. Една приятелка е в Гърция и тя... Искам да живея на моретоооо! 🥺 Както пише Скай-да се будя с гледка море и да заспивам на шум от вълни. 🥰😍 С други думи,при всички ще дойда,щом сте на морето. При Сисун ще пропусна,че тя явно си има "гости". Сис,🤗

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Незнам дали ще мога да свикна с влагата от морето аз Thinking иначе сигурно е хубаво...
И ние щяхме да ходим сега на 3-ти, ама на...плановете се промениха Head Band Само здраве да е, пак ще идем.

# 65
  • Мнения: 4 893
При мен малко трудно ще го чуеш,пък освен да видиш на дядо ти оня парашутните гащи,друга екзотична гледка няма.🤣 На 10 минути ходене ми е,иначе.Не съм го виждала тая година.

# 66
  • Мнения: 1 913
Хай в септемврийската тема! И аз обичам есента.
Четох, четох.. исках доста неща на доста хора да кажа...
Донси, аз съм за колата...
Сис, а що преглъщаш, вместо да сипнеш комуто каквото заслужава... просто казваш с какво не си съгласна. Знам, не винаги е лесно... особено ако гостите са роднини...
Прити, ти ли се оплака, че септември почнал гадно? Дано краят му да е хубав...

# 67
  • Мнения: X
Чудя се аз ли съм тъпа или човешката шизофрения е безгранична. Как е възможно в един и същ ден да се обадиш на леля ми и да плачеш, че не искаш от мен пари, а искаш само да ме видиш, и едновременно с това да ми напишеш много делово съобщение колко точно кеш искаш от мен?! Няма "може ли", няма "имаш ли възможност". Има "трябва да ми изпратиш Х лева".Трябва, а? Ей сега.

# 68
  • Мнения: 7 306
И аз искам да живея на морето. Да мога да го виждам и помирисвам всеки ден. Предполагам, че есента и зимата е много поразлично, особено в по-малките населени места - не е така оживено, по-тихо е, но пак си има своето очарование. Но и на балкана искам. Добре, че не съм преди дилема къде да купувам имот, щото не знам как щях да решавам. Успокояващото е, че няма опасност скоро да ми се наложи да взимам подобни решения, освен ако не ударя някой джакпот.

Открадвам поЛвин минутка за кафе пауза.
От няколко дни пред очите ми се появяват "мушички" и "петънца" при по-рязко движение. За секунди ми се завива свят, появява се мушичката и изчезва.

# 69
  • Мнения: 2 264
LaughingУиш, така казано и на мен ми трябват малко. Можеш, нали, нали ? Innocent

Сис, опитай се да се отървеш поне занапред, да си нямаш такива гости.

Донси, и аз съм за колата. Необходимост си е.

Искам да се оплаквам, много да се оплаквам. Всичко става тоооолкова бавно. Много съм изморена.
Трябва ми много строга организация на деня, а нещо не ми се получава.

# 70
  • Мнения: 12 205
Аз от тривиални неща ще се оплаквам. Между Нова Загора и Стара Загора има опасност да ни окапят пломбите. На отиване не беше толкова зле, но сега ...

Попи, успех! Сега е моментът.

За друго не мога да пиша, то панел на касетофон хвърчи, то част от багажа се размести.... Дано стегнем безаварийно. Останаха към стотина км.

# 71
  • Мнения: X
LaughingУиш, така казано и на мен ми трябват малко. Можеш, нали, нали ? Innocent

Амчи къ! Ей сега ще ги нарисувам като истински, Вай. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 7 306
Нарисувай ми и на мен - за една къща на морето и за една на балкана. Ще ходим да пием текила ту в едната, ту в другата.

# 73
  • Мнения: X
Ама текилата е от тебе!

# 74
  • Мнения: 2 264
Бърд, не се предреждай. Аз искам само една.

Общи условия

Активация на акаунт