Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 757
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 362
И лимоните също Simple Smile
Ти само рисувай.

# 76
  • Мнения: X
Гасимус! На Леонардо да Винчи ще се обърна!

# 77
  • Мнения: 2 268
Ба* кодовите думи в таз тема. И аз рисувам, рисувам, ама резултат нъцки.
Уиш, издай тайната, специални бои ли ползваш ?

# 78
  • Мнения: X
Аха, и маркери за воден знак. Wink

# 79
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
И аз искам да живея на морето. Да мога да го виждам и помирисвам всеки ден. Предполагам, че есента и зимата е много поразлично, особено в по-малките населени места - не е така оживено, по-тихо е, но пак си има своето очарование. Но и на балкана искам. Добре, че не съм преди дилема къде да купувам имот, щото не знам как щях да решавам. Успокояващото е, че няма опасност скоро да ми се наложи да взимам подобни решения, освен ако не ударя някой джакпот.

Открадвам поЛвин минутка за кафе пауза.
От няколко дни пред очите ми се появяват "мушички" и "петънца" при по-рязко движение. За секунди ми се завива свят, появява се мушичката и изчезва.
По-различното на морето е, че го няма това оживление, което през лятото. Заведенията не работят, отделно и минувачите в Морската градина са по-малко. А в климатично отношение забравяш за сняг през зимата. Може в София да има 30 см сняг, по морето и грам да няма. Една година първият сняг падна февруари месец и беше 1-2 см. Ето така е зимата по морето. За периода 2011-2020 година имахме 3 зими без сняг. За мен зима без сняг е като манджа без сол-не върви. И последните две зими са почти безснежни.

# 80
  • Мнения: 6 496
Добре ли съм? Разбира се, не 🤣🤣🤣 Тва луд на ума си да шета ней работа.
Първо наспорт с една бирчок от мен. Обяд е, жегата налази... пък и чакаме Бориса. Амчи тъй, де. Тренировка си трябва.
Махах ли краци два пъти у тъз жега? Махах. Що? Ами реши кукуту, да минава отново на тютюн. Преди три години пушех... не помня що спрях. От толкова години, три, не мога си намеря цигарите. НачЕ, смених всички чешити на пазара. Най ми лягат аква парламента. Обаче мноо удрят в тия рисуваните от Уиш. И днес, първа кипра, взимвам решениЙ- отново тютюн. Машинка имвам, тряят ми останалите дреболии. Да, ама нали от сто години не съм, забравила съм кво точно. Че един път ходих, та после се връщах...  Дотук криво- ляво. Вече ще правя цигарките. Тук мушвам, там подпъхвам- ма божжееее, забраЙла съм как. Да живеЙ тубата 🤣🤣 Надиплих да имвам няколко... че тренинг съм изгубила... После пак.
Биричката е лек за душата ми.
Взех скумрийка, ще я пекна на грила.
Сиросче, завидях... тъй зарад мен, удари едно сиртаки.
Казах ли наспорт? Тъй, де... тренировки тряят. Няя доди детето и ниЙ неподготвени. Мчи кви лели ще сме?

# 81
  • Мнения: 6 322
Natael,ма то София не е България 😁.Да не мислиш,че там дето е Бърд сняг има,или по-точно се задържа.Само си ги гледаме през прозореца,горе на балкана колко е побеляло 😂
13,кой тутун?В карелията пак почнаха много пръчки да излизат 😤.А от години се каня да пробвам с тютюн как е.Машинка или на ръка ги свиваш?

# 82
  • Мнения: 12 114
И аз искам да живея на морето. Точно като на мястото в което сме. Няма и помен от влага. Дограма, капаци, мебели са от дърво. Не са мръднали.  Хич няма да ми липсва оживление през зимата. Сняг още повече. Така или иначе социален живот от 15 години нямам, няма и да имам. Но на тишина и спокойствие ще се радвам. А като си лежа на леглото и виждам и чувам морето.... безценно. Мечти...
Ай, отивам да топна морно тяло в Егейското море, че Мунчо се сърди. Детето се размазва обаче. Щастлив много.
Ренко, това на маиина е горещ вятър. Аз минах на Собрание.за сега няма клечки.

# 83
  • Мнения: 7 362
Хич не ми трябва сняг.
То и при нас толкова има, хем сме по-близичко до планината.
А едно време какви зими и какъв сняг имаше, ехее.

# 84
  • Мнения: 6 496
Взех си сега карелия. Последно на нея бях. Много добре. По ми е вкусна, по не съм подпушена... много е добре. Сега, след три години... може да са я “барнали”, но все си мисля, пък и знам отпреди- тютюн ми е най- добре. Да, с машинка съм. Само да и фанеш цаката, мн бързо стават.
На морето или ще няма хич сняг, или такъв ще ни валнЕ, че настава бедствено положение 🤣 Искам сняг, обичам. Студ държа.. На морето зимата вяръра е много по гаден.. еей тва може ти смръзне мозъка. Но пък лятото като подухва е чудесно.

# 85
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 249
и при мен има сняг -  нарисуван.
и камина има - на телевизора.
и ледени висулки от пепко на дървото от Юск...
Simple Smile не ви разбирам оплакванията.
чакайте да се върнем и всичките ще ви поканя на село - кеф ви на дунавско-равнинното, кеф ви на планинското.
ще пием домашна крушова, отлежавала пет години в мазето (ако не я е намерил синковеца) Wink ,  ще охлаждаме рикийката с кладенчова вода и ще ядем селски домати...
Simple Smile

# 86
  • Мнения: 14 823
Разменям къща в балкана за такава на морето. Може и на смени-по един месец на едното място,после на другото. 😆 Има и дъжд,и сняг,и хлад,сичко!
13,ей такваз машинка си купи:
https://www.tiktok.com/@sabin2208/video/7137063665672539398?_t=8 … tNMGGxs5&_r=1

# 87
  • Мнения: 6 496
Пхахаха, много палава 🤣🤣🤣

# 88
  • Мнения: X
Аз ли съм единствената луда, която НЕ обича морето и си обожава шатото в подножието на планината?

# 89
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 249
това не е ли табакера?
не ги свива, а само ги съхранява.
Wink да знам да търся ли на моичкия за св. валентин Wink

Общи условия

Активация на акаунт