Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 93 780
  • 3 079
  •   1
Отговори
# 855
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
мисти, там вътре има ожулено, протрито или даже резнато от някое ръбче... трябва време да се успокои мястото.
ще мине. Simple Smile

# 856
  • USA
  • Мнения: 2 159
Добро утро Hug
Сиросче, като видях това апетитното, ми потече лигичка Yum
Естелка, нагушкай я от лелите малката красавица Heartpulse
Мисти, оправяй се Hug Браво на твоите недовършени, дано донесат много риба.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 23:45 от SkyBlue

# 857
  • Мнения: 10 932
Естела, най-важното е детето да е нахранено и майката спокойна. Тъй че ако не си се успокоила, изпуши още една и отивай да гушкаш Бориса.

Ех, Кло, няма да избяга, аз съм седнала ей тук и отказвам да се огледам. Няма пък, само кафето го мен виждам, другото го няма. Ооом..

Мисти, лягай и почивай и дано мине скоро.

Сиросче, звучи много апетитно. Снимката отказвам да я гледам и нея.

# 858
  • София
  • Мнения: 9 715
Добро утро!

Стели, много си права - важното е да сте живи и здрави. И без кърмене може да се случи.

Шугърче, и аз като Сиросче ще кажа - по-често минавай при нас.

Мисте, дано скоро отмине!

Съни, теб пак ли ще те режат?

# 859
  • Мнения: 10 932
Оф, до вчера фейсбукА ми казваше да си намеря приятели ако искам да виждам нещо във фийда си, от вчера ново двайсе предлага ми публикации, от сутринта съм заета да блокирам славчовци, възражданци, радевци... Направо не смея да отворя да видя сега кой ще ми предложи Rage

# 860
  • Мнения: 12 130
Цончо Ганев 😂🤭

# 861
  • Мнения: 10 932
Днес ще сменям темите светкавично, ама одеве се разсеях, 2 лв за праскови много ли е?

Сиросче, почти, копейчето беше Stuck Out Tongue

# 862
  • Мнения: 12 237
Ули, не е много, ако са хубави, отделя им се костилката е добре. Има и късни сортове, на които не се отделя. Взех на 2.20 но за ядене само, отказах се от зимнина тази година. Иначе на едро е паднала цената до 1.50 в момента, но на борсата.

# 863
  • Мнения: 10 932
Мерси, Кло, тези са на сливенски производител, на когото уж имам вяра. Ама са на разфасовки по 3кг и сега се чудя 3 или 6 да поръчам. Ама май ще рискувам с 6 все пак.

# 864
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
И аз се оплаквам от "патриотичната" ни партия на въображението. Досадни като мухи си търсят кой ще накълве.
Естела, радвам се за вас, звучиш щастлива и ви пожелавам да сте здрави и щастливи, а на Бориса пожелавам най-ярката звезда да огрява пътя й. При мен свръх желанието да кърмя се оказа в основата на всичките ми проблеми, тъй че съм с две ръце майката да прави това, което тялото и сърцето й подсказват. Моята кърмена мома на 10 стана, а е все така болнава, голям праз, че е кърмена.
Мисте, забравих да ти пожелая оздравяване. Hug

# 865
  • Мнения: 12 237
Наистина са досадни копейчовците, подкрепящите ги също. Мой роднина от 3000 км ми звъня миналата седмица, да не сме се объркали случайно за кого да гласуваме този път. За друго няма да се сети да се обади, ама за това...
Ти как си Джун?

# 866
  • France
  • Мнения: 13 059
Юнско дете, радвам се да те "видя".

Стели HeartHug

Тук е мъгливо и депресивно

# 867
  • sf
  • Мнения: 10 213
Чудя се колко мекици ми се полагат преди да ме загризе съвестта?

# 868
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
ни една!
пращай ги на мен. Wink

радвам се да видя нови и стари муцунки Simple Smile Simple Smile Simple Smile

за фейса няма да говоря изоБще! направих си преди месец заради училището на Горинич. затворих всичко и всички, цъкнах се на новини от неговото училище и си запазих страницата, на която има негова снимка. и заживях в блажено неведение какво ме чака.

след две седмици проверих - страницата е изчезнала, новини от училището му не получавам, за сметка на това има реклами и новини на английски и арабски за какво ли не.

след това забравих паролата...
не е за мен тая социална медия и това е.

# 869
  • Мнения: X
Брутр.
И тук е мъгливо и депресивно. Много обичам такова време. Нямам търпение мм да се прибере и да излезем на разходка в парка. Бебо от два дни стои спокойно в количката. Даже си поспива. Ура!
Стели, как сте? Както и ти каза -  важното е да сте живи и здрави. Кърмени, не кърмени.. стомахчетата пълни ли са, всичко ще е наред.
Този фб и мен ме дразни. От известно време ми се появяват предложени публикации от световно неизвестни за мен хора и страници. Ма не искам, бре! Какво ме вълнува, че 300кг жена от Тексас се носи с изрязани рокли и се гордее с теглото си. Не ме!

Малкия юнак започна да гука и да се усмихва. Пълни ми сърцето с такава любов, че е невъзможно да я опиша.

Общи условия

Активация на акаунт