Искам да кажа...(198) през Септември 2022

  • 39 615
  • 926
  •   1
Отговори
# 15
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Деси, с какво ще пътувате?

# 16
  • Germany
  • Мнения: 7 962
Запис и от мен. Благодаря за темата!
Браво на Митето за операцията!
Лин, хубава отпуска!
Алечко, да се нормализират нещата с жлезата бързо!
Мери, и твоя кръст да минава скоро!
Мари, честита нова работа!

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Благодаря за новата тема!
Да ни е успешен месеца ✊
Мари, потайнице, всичко най хубаво ти пожелавам на новата работа 🤗
Яна, с кола ще пътуваме.
Але, всичко ще е наред 🤗
Много работа отметнах, сега едно кафенце с котката до мен😻 имам чувството, че усеща нещо, все покрай мен се върти и лежи, мърка, гали се. Ама ще се гледат със сина🙂 чудя се за нас ли да се притеснявам или за него!

# 18
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Дано до тогава да намалеят опашките по границите. Че на Калотина в  момента е страшно, опашката стигала до Драгоман.
Ако искаш, мога да ти дам линк за приложение, което показва камерите по границите и колко време се чака.

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Да, давай Яна, че лошо ми става като си помисля как ще висим!

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 200
Септември да е топъл и с хубави новини!

# 21
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Да, давай Яна, че лошо ми става като си помисля как ще висим!
Ние, като се прибирахме към Испания, повече време висяхме, докато се доберем до Калотина, отколкото на самите гишета. А за сръбско-унгарската граница избрахме малък пункт и минахме за половин час. Защото на Хоргош тогава се чакаше миниму 5 часа.
В групата за пътуване, в която съм, споделиха за това приложение:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tools.szt.bord … watcher&hl=bg
Полезно ми е, защото има и камери на живо от граничните пунктове (там, където са инсталирани), и коментари от преминалите през съответния пункт.
Скрит текст:
А в самата група споделят опита си от пътуванията и минаването през различните пунктове. Не само за Калотина, а и за Олтоманци и Стрезимировци; за маршрути през Румъния и пр. Досега винаги само през Калотина минаваме, дори и не знаех за останалите.

# 22
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Инсталирах приложението, по пет часа чакат от България за Сърбия в момента 😵да се надявам понеделник рано сутринта да е по малко трафика.

# 23
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Дано! А и все пак е септември, който е бил отпускар, вече сигурно е тръгнал обратно. Нали и учениците почват училище... Най-голям е потокът през август, затова гледаме да избягваме да почиваме през този месец. Че все с колата пътуваме.

# 24
  • Мнения: 11 009
5 часа е добре, някои чакат към 10. Simple Smile

# 25
  • Canada
  • Мнения: 3 463
Мари, как мина първият работен ден 🙂

# 26
  • Germany
  • Мнения: 7 962
Деси, понеделник би трябвало да е по добре, но реално следващата седмица е последна от ваканцията и на нашата и на вашата провинции, та се настрой за доста движение.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 056
мари, късмет и спокойствие на новата работа!

# 28
  • Мнения: 15 044
И аз щях да питам за Мари.
Прибрах се по-късно, но успях да се боядисам, че на нищо не приличах.

# 29
  • Мнения: 39 442
Благодаря за темата. Септември да е топъл и да ни радва с хубави новини.
Благодаря за пожеланията ви! Да се сбъднат всичките.
Лина, успехи и на ТМ.
Моят работен ден мина спокойно. И въпреки това още ме държи напрежението от новото и непознатото.
Али, добре да мине ехографа. Какви добавки ще пиеш?
Боби, кога се чака резултат от операцията?

Общи условия

Активация на акаунт