Плоден сак

  • 2 332
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 207
Да, geizer, така е.
Аз коментирам само черното петънце. Не ми се вярва това да е плодно сакче. Прилича ми по-скоро на ниша образувана в следствие на операция.

ПП: А ако е бременна, но още не може да се види, единственото което може да направи е кръвен тест ЧХГ през 48 часа, за да види дали се удвоява или покачва.
На мен това черно петно ми се вижда, че е в левия рог на матката. Матката е двурога.

Последна редакция: ср, 07 сеп 2022, 13:19 от FBID100003491139582

# 31
  • Мнения: 6 303
Изображенията са много мътни. Наистина не мога да кажа какво е гледано.
Аз на 13ти съм на преглед и ще ти покажа как изглеждат снимките (ако ми дадат такива). Но не съм бременна де.
Като находки се очаква киста на яйчник и миома в матката, та ще има какво да се гледа.

# 32
  • София
  • Мнения: 207
Изображенията са много мътни. Наистина не мога да кажа какво е гледано.
Аз на 13ти съм на преглед и ще ти покажа как изглеждат снимките (ако ми дадат такива). Но не съм бременна де.
Като находки се очаква киста на яйчник и миома в матката, та ще има какво да се гледа.
Ще ти бъда много благодарна да качиш твои снимки от прегледа. Може ли да покажеш на твоя лекар снимката на  моята позната с това петно, да видя какво ще каже лекарят той.

# 33
  • Мнения: 6 303
Здравей. Чак сега прочетох поста ти, ама и прегледа ми беше в държавна болница и лекарката не я познавах, та нямаше да е удобно... . Аз си знаех предварително за находките и трябваше да видя само дали кистата се е резорбирала или още си е там и трябва да се организирам за операция, та нямаше голямо значение кой ще ме гледа. Жената обаче свърши много добра работа. Даже ми се извини че са им стари и не много добри апаратите, но всичко разгледа много внимателно. Доволна съм.
За сметка на това преди години бях попаднала на неин колега пак там, та заради него не исках и да ги чуя даже в тази болница. Joy
Ще ти пусна по късно снимките на лични, да не спамим тука.

# 34
  • София
  • Мнения: 207
Здравей. Чак сега прочетох поста ти, ама и прегледа ми беше в държавна болница и лекарката не я познавах, та нямаше да е удобно... . Аз си знаех предварително за находките и трябваше да видя само дали кистата се е резорбирала или още си е там и трябва да се организирам за операция, та нямаше голямо значение кой ще ме гледа. Жената обаче свърши много добра работа. Даже ми се извини че са им стари и не много добри апаратите, но всичко разгледа много внимателно. Доволна съм.
За сметка на това преди години бях попаднала на неин колега пак там, та заради него не исках и да ги чуя даже в тази болница. Joy
Ще ти пусна по късно снимките на лични, да не спамим тука.
ето подобна снимка на плоден сак като на моята позната

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 5 927
Тук около черното петно се забелязва и "поничката" около него.
На снимката на твоята позната не се вижда това удебеляване около петънцето.

# 36
  • София
  • Мнения: 207
Тук около черното петно се забелязва и "поничката" около него.
На снимката на твоята позната не се вижда това удебеляване около петънцето.
Здравей. Вчера е била на преглед. Наистина е бременна, вече 7 г. с. Тогава , на 12.08. е било много рано и не са го хванали с ултразвука. Но е и лоша снимката. Аз това отдавна го видях, за което споменаваш, че не е като поничка. Но лоша снимка. Благодаря все пак.

# 37
  • Мнения: 4 843
Много интересно как вие и вашата позната имате абсолютно еднаква история.
Вие първо бяхте на 50, после на 40, приятелката ви на 32. Качвате една и съща снимка на ваш тест и на неин тест. И двете по едно и също време имате кафяво зацапване, после розово. Да не говорим и колко сте запозната с цялата й история.
Не знаете ли, че потребителите на форума могат да ви видят всичките мнения? Защо е необходимо цялото това лъгане, историята напълно измислена ли е, или нещо не се чувствате добре просто?

# 38
  • Мнения: 1 846
Може би защото ползват 1 акаунт няколко човека, но тия съвпадения..

# 39
  • Мнения: 4 843
Може би защото ползват 1 акаунт няколко човека, но тия съвпадения..

Не са няколко човека. Едно към едно е писала от свое име и сега за нейната позната. Просто няма начин. И снимката на тестовете е една и съща.

# 40
  • Мнения: 6 303
Тук около черното петно се забелязва и "поничката" около него.
На снимката на твоята позната не се вижда това удебеляване около петънцето.
Здравей. Вчера е била на преглед. Наистина е бременна, вече 7 г. с. Тогава , на 12.08. е било много рано и не са го хванали с ултразвука. Но е и лоша снимката. Аз това отдавна го видях, за което споменаваш, че не е като поничка. Но лоша снимка. Благодаря все пак.
      Еее, супер. Ето че с един преглед дилемата най после се разнищи. Леко бременеене ѝ желая.

# 41
  • Мнения: 9
Здравейте на всички искам да ви попитам има ли мама която да е имала плоден сак в маточния рог и дали е имало нормална бременност.
Много съм притеснена пуснах си чхг на 19.09 и беше 1343 след това на 21.09 беше 2445 утре ще пусна нов според лекаря всичко върви нормално, но го притеснява че не знае дали ще се развие добре тази бременност защото местото не било снабдено там с много кръв.

# 42
  • Мнения: 6 303
Никол, много ми се иска да ти напиша нещо позитивно, но наистина има риск да не се получат нещата. Confused
От друга страна обаче, риск не означава че със сигурност всичко е обречено, така че нищо не може да се твърди на 100%.
Ще стискам палци всичко да е наред в крайна сметка. Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 207
Никол, много ми се иска да ти напиша нещо позитивно, но наистина има риск да не се получат нещата. Confused
От друга страна обаче, риск не означава че със сигурност всичко е обречено, така че нищо не може да се твърди на 100%.
Ще стискам палци всичко да е наред в крайна сметка. Hug
тук къде е плодния сак.Чхг 14450

Общи условия

Активация на акаунт