Пазаруване от LCWaikiki тема 7

  • 39 197
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 069
Аз сега си видях любимите неща, които съм запазила. Цените са скандални. Помня цените на някои неща, когато ги запазих. Сега са тройни

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Адски много ги вдигнаха цените! Погледнах тези, които са ми в "Любими" - ми то всичко вдигнато... Дънките по 40-50лв, а до скоро нямаха и 30лв. Едни зимни ръкавици, на които им се чудих вече са 20лв, а бяха 7лв. И днес сложили -23% на избрани артикули. Ми не, мерси!

# 32
  • Мнения: 36 196
Поръчах си една рамка за 8 лева - тя беше 9 преди, поне има някакво намаление. Щом доставят безплатно, защо не...

# 33
  • Мнения: 2 475
И аз пуснах 2-3 неща, не за друго, ами са стари колекции, на стари цени Simple Smile
Иначе имам някои неща, които съм взимала 6-7 лв, сега са по 20 (блузи суитчери). Ми и аз съм пас за повече.

# 34
  • Мнения: 2 874
И аз в търсене на есенния дрешки се сетих за бюджетния уайкики, но с добро качество, а те цените са уау. И то се сетих от реклама в фб, но там едни цени, които бяха преди, а като натисна нито продукта излиза нито такива цени...лошо Но и когато бях в Тр през юли /краят/ цените също ми се видяха високи и не взех нищо

# 35
  • Мнения: 4 841
И аз съм възмутена от цените, но няма какво да направим. Факт е, че доста дълго време държаха изключително ниски цени.
Влизам с въпрос аз. До сега поръчвах дънки с номерация 44 или 46, но сега харесах един друг модел, чиято номерация не ми е позната. Мислех си да поръчам 34, обаче нещо ме възпря, та реших да питам. Пускам и линк на дънките https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/outlet/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0 … 8/4301062/1013158

# 36
  • Мнения: 1 600
Това е дънковата номерация.
Нося 42, а от дънковата номерация купувам 32.

# 37
  • София
  • Мнения: 19 143
Аз нося 40-42 европейска. Взех си едни къси панталони 32 по дънковата номерация и са добре, но не тесни, както искам
Но при мен проблем е шкембето, 31 ми стоят чудесно (доколкото е възможно), но едва ги закопчавам.

# 38
  • Мнения: 1 240
Уф, как мразя да се туткам. Изпуснах БД-то и гледам 8лв ... брех ... Не стига, че цените им нереално високи за качеството, ми и с такава доставка ..

# 39
  • Мнения: 36 196
Пак ще има, този месец имаше няколко пъти.

# 40
  • Мнения: 2 608
Днес има БД, но с тези цени- мерси!

# 41
  • БГ
  • Мнения: 1 256
Здравейте, връщането с Еконт не е ли безплатно както със Спиди? След няколко мейла въпроса ескалира до колегите им от Румъния и преди малко получих известие от Еконт, че утре ще ме посети куриер, за да вземе пратката и дължа 7,99 лв.

# 42
  • Мнения: 2 694
Защо си писала мейли?
Вече няколко пъти връщам част от пратки с Еконт и няма проблем.

- регистрация в сайта на Еконт за да се следят лесно пратките
- прави се заявка през сайта на Wikkiki
- в профила в Еконт излиза товарителница в секция - подготвени
- взема се товарителницата и в офиса на Еконт или чрез заявка от вкъщи се връща пратката
- за ден - два пристига и веднага нареждат връщане на парите

Не чакам куриер 48 часа и не се обяснявам, връчвам товарителница и казвам, че има създадено връщане за Wikkiki.

Издокарали са те от единия служител да пита другия

# 43
  • БГ
  • Мнения: 1 256
Чудно, аз я видях подготвената от 19.09. товарителницата. Ще отида утре до офиса на Еконт и ще върна пратката с тази товарителница, а куриера ще откажа. Благодаря за разяснението.

# 44
  • Мнения: 809
Аз в любими имах зимно чувалче за малката , гледам днес 45.99 лв и не вярвам ... така ме е яд че не го пуснах когато беше 13 лв дори с доставката ..... цените са двойни поне ..
Някой ако предлага чувалче 4-5 или 5-6 год да свирка

Общи условия

Активация на акаунт