Пазаруване от LCWaikiki тема 7

  • 39 264
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 246
Момичета, в неделя пуснах поръчка, до вчера стоеше на опакована, по едно време днес пишеше '' в карго'', сега гледам ''не е доставена''. Нямам имейл, нищо .. случвало ли ви се е?

# 46
  • Мнения: 200
Момичета, в неделя пуснах поръчка, до вчера стоеше на опакована, по едно време днес пишеше '' в карго'', сега гледам ''не е доставена''. Нямам имейл, нищо .. случвало ли ви се е?
Здравейте и аз имах такава поръчка.
Вижте да не сте объркали адреса си или тел. номер. Звънях на Уайкики и поисках номера на товарителницата. С този номер си я взех от офиса на Еконт. Беше ми объркан тел.номер.

# 47
  • Мнения: 287
Момичета, в неделя пуснах поръчка, до вчера стоеше на опакована, по едно време днес пишеше '' в карго'', сега гледам ''не е доставена''. Нямам имейл, нищо .. случвало ли ви се е?

Случвало се е при мен, някаква  грешка в статуса на поръчката (след известно време статуса се промени) Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 246
Благодаря ви. Явно има някъде нещо, защото то стана в рамките на часове, не е стигнала пратката въобще до Еконт. Имам имейл, че е изпратена, но без номер на товарителница.
Писах им, ама като знам как отговарят ... на високосна Grinning

# 49
  • Мнения: 1 109
Аз сега си видях любимите неща, които съм запазила. Цените са скандални. Помня цените на някои неща, когато ги запазих. Сега са тройни
аз забелязах разликата в цените в Бг и извън Бг също така

# 50
  • Мнения: 444
БД пуснаха

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз поръчах чорапи - за 24 лв 20 чифта, че вкъщи много се харчат.

# 52
  • Мнения: 36 457
Направих нещо глупаво - поръчах една риза, без да използвам код SAVE за допълнително намаление Sad После се сетих, че има код, освен БД и си поръчах още две рамки...

# 53
  • Мнения: 1 660
Благодаря, че споделихте за кода. Успях да взема на каката блузи с дълъг ръкав на много добра цена, както и едни чорапи за мен 😂

Апропо, можете да отказвате поръчка. Аз така отказах една. Пуснах я и след 15 минути се сетих, че исках още нещо. Отказах я. Изчаках да в отразят като отказана, около 30 минути им отне и пуснах нова.

# 54
  • Мнения: 36 457
Къде се натиска, ще опитам, ако още е възможно?
Не става, май съм закъсняла. Другият път ще внимавам повече.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Тюх, за този код да бях разбрала по-рано...
Пуснах вече поръчка, не мога и да я отменя и да поръчам наново, т.к. се е изчерпал нужният ми размер, а не ми се рискува да се надявам да се освободи от моята поръчка, та накрая да остана без нищо))

# 56
  • Мнения: 1 103
Някой може ли да ми каже каква е тази глупост, защо на тишлайферите никъде няма размер в сайта? 😁 Някой знае ли какви размери са, тъй като в моя град няма Молове и няма как да видя в магазините.

# 57
  • Мнения: 470
Какъв е кодът за отстъпка, че съм го пропуснала?

# 58
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Какъв е кодът за отстъпка, че съм го пропуснала?
Кодът е SAVE за 25%на всичко, но пише за първите 1000.При мен не действа, но и нямам какво да поръчам.

# 59
  • Мнения: 470
Ей, как съм го изпуснала, при мен също не действа. Нищо здраве да е! Благодаря за бързия отговор Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт