Пазаруване от LCWaikiki тема 7

  • 39 328
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9
А пък аз бях от доволните доскоро, докато не започнаха да ми пращат счупени играчки, изцапани дрехи, разлепени обувки, грешни артикули, липсващи продукти .........При оплакване в страницата им ме насочват да се обърна към сайта. Там писах ли писах-отговор няма🙄Е нямам повече нито нерви за  хабене, нито излишни пари за хвърляне на вятъра. Не поръчвам! Отказаха ме!

# 496
  • Мнения: 1 280
Някой получил ли си е парите за липсващ, но фактуриран артикул? Аз не.

# 497
  • Мнения: 512
Аз на 1-ви си получих поръчката от 23-ти, един артикул липсва, но пък са ми сложили от друг (2лв. по-скъп) два броя. Не ми е драма и изобщо няма да се разправям. Така или иначе ще връща някои неща от поръчката, ще върна и това, което са ми сложили екстра. Всичко поръчано е за малкия, харесва ми като качество, не помня свиваха ли се много техните дрехи в пералня и сушилня?
Иначе от 28-ми имам две поръчки (с голямото намаление), едната вече е статус "опакована", другата все още е в "обработка". Голям кеф ще е ако изпратят всичко, поръчах страхотни неща на още по-страхотни цени.

# 498
  • Варна
  • Мнения: 25 287
В пералня никога нищо не ми се е свивало, за сушилня не знам.
Моята поръчка снощи стана Опакована. Май ще я дочакам.

# 499
  • Мнения: 444
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B4%D0%B0%D0% … 0/5986557/2621310
Получих днес тази пижама в размер ХЛ за 10,50лв,но ми е много голяма....От Голямото намаление излезе направо без пари-100% памук.
Скрит текст:
Ако някой я иска мога да я изпратя и с доставка на Спиди,пак е на много добра цена.

# 500
  • София
  • Мнения: 2 066
Ирис, тази пижама от поръчката през "бъгавата нощ" ли е? Някой получи поръчка от този период?

# 501
  • София
  • Мнения: 2 055
Някой получил ли си е парите за липсващ, но фактуриран артикул? Аз не.
Колко време вече чакате?

# 502
  • Мнения: 444
brayan__ ,да от тази нощ е поръчката.Аз повечето неща си ги получих вече,само 2-3 остават за получаване.От всичко съм мн. доволна.Даже ме е яд,че от килимите не поръчах още ....Детето сега се търкаля във коридора на един много пухкав килим,тип заешка козинка....

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 09:10 от *ирис*

# 503
  • Мнения: 394
Аз направих няколко поръчки от "оная" нощ. Половината дойдоха, другите ги чакам.

# 504
  • София
  • Мнения: 2 066
Радвам се, че сте получили поръчките 😊 Аз още нямам нищо 😥

Ирис, кой е пухкавия килим? Този?
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LCW-HOME/%D0%B6%D0%B8%D0%BB … C/6158874/2571106

# 505
  • Мнения: 5 895
Момичета, активен ли ви е кода с 20%?
Скрит текст:
Имах разни дреболии в кошницата, но не бяха намалени всички предните дни. Вчера гледам всичко с 20% и реших да се прежаля. Докато обаче преровя набързо сайта за още неща изведнъж спря да ми приема кода. В началото даже ми изскачаше прозорец да си го копирам. Реших да вляза през втория профил, който направих един от дните, в който даваше грешки при плащането. Тогава само през него успях да поръчах, както и още един път като имаше този бъг с поръчките. Не ми се иска много да го ползвам, че е с данните на мъжа ми. От любопитство отворих и там беше активен кодът. Ни оставих за днес поръчката. Преди малко сядам и упорито пробвам моя профил. Естествено нищо. Отварям другия и там същата работа. Тотално ме изнервиха с бъгавия им сайт. В последната година много активно пазарувам от тях и непрекъснато следя за разни находки. Но напоследък само губя напразно време намирайки неща, в които крайна сметка не мога да поръчам...
И аз съм с липсващ артикул от ЧП поръчките. Писах им и ми отговориха, че ще предадат на отговорния отдел. Да видим колко време ще мине докато върнат парите. Така като гледам май почти всеки има липсващ или объркан артикул от този период. За проклетията и сама си създадох допълнителен проблем като забравих да добавя фактурата към последните върнати дрехи. И там уж всичко било наред и да си чакам превод, ама какво и кога ще дочакам...

# 506
  • Мнения: 495
Аз пак с моята драма Sad Получих 2 от трите поръчки, но в едната липсва един артикул. Веднага се свързах по телефона със тях и им обясних- казаха, че няма да го изпратят, а ще ми върнат парите във сайта.
Кога да очаквам това да се случи според вас?
И друго- казаха ми, че мога парите от сайта да си ги прехвърля в картата ми - как става това?

# 507
  • София
  • Мнения: 2 055
На мен ми казаха, че ще ми ги върнат направо в картата, но аз съм платила с нея, ако има значение.

# 508
  • Мнения: 444
Радвам се, че сте получили поръчките 😊 Аз още нямам нищо 😥

Ирис, кой е пухкавия килим? Този?
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LCW-HOME/%D0%B6%D0%B8%D0%BB … C/6158874/2571106
Да,това е килима,само,че аз поръчах по-малкия размер 80/150см в сиво.Този,мисля че изобщо го нямаше като наличност в сайта.Другия килим е за детската стая с едно еленче,ще го използвам като Коледен декор.И той е мн.хубав, противоплъзгащи са и двата....То на цената на която ги взех-11,60лв и 12.60лв....офертата не беше за изтърване....

# 509
  • Мнения: 2 781
Лятото пижамите бяха точно на подобни цени като от намалението, разчистваха нещо, доста пижами се накупиха тук из темата

Код онзи ден беше 25%,после вчера 20%.
Мисля, че ще пускат често кодове, няма как иначе да привличат харчене у клиентите.

Нищо нямам опаковано още.

Общи условия

Активация на акаунт