Гримиране - идеи и техники. Тема №86

  • 62 719
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Скрит текст:

И аз се гримирам на лампа, и като изляза навън, рядко си намирам кусури. Но пък аз нося очила, така че дори и нещо да не е много добре, не се вижда🤣🤗

Бихте ли казали кои са сенките?

Последна редакция: ср, 21 сеп 2022, 12:10 от Hrispa76

# 61
  • Мнения: 1 298
Благодаря Лакумпарсита.  Аз пък съм късогледа, и огледалото трябва да ми е доста близко до лицето.

Hrispa 76 сенките са на Makeup revolution ,но точно в момента не мога да се сетя за името на палитрата. Знам,че на кутийката има шоколад, но името й, ми изскочи от акъла в момента.
 Дали ще е удобно да изтриете снимката ми, която сте цитирала в мнението си, моля.
Аз по-късно ще изтрия и моята снримка.
Коригирам се, намерих коя е палитрата - https://makeup.bg/product/471116/

Последна редакция: ср, 21 сеп 2022, 11:55 от Lioness77

# 62
  • Мнения: 3 308
Лъвице, не може така не ни дадеш някоя от тайните ти за красота. Как кожата ти изглежда така, слънцезащита ли носиш? Някоя магическа маска? Сподели нещо, защото аз съм само на 30 и положението не е цветно Sad

# 63
  • Мнения: 1 298
Ето ме без грим  
 Glossycherry няма тайна мила, просто е ген предполагам.  Слънцезащита освен на плажа не съм носила през живота си. Споделяла съм как се грижа за кожата си. Нищо особено като рутина - двойно почистване , колаген,серум и крем. Маски почти не слагам от доста време.  Пуша вече   30 години, не пия вода през деня, не е да кажеш че съм някаква супер прилежна в това отношение. /Имам предвид как се отразяват тези два факта на кожата/ .

Последна редакция: ср, 21 сеп 2022, 21:04 от Lioness77

# 64
  • Мнения: 2 579
Чудесна и без грим! Yellow Heart

# 65
  • Мнения: 2 077
Лъвицата всякак е хубава! Purple Heart

# 66
  • Мнения: 1 298
Благодаря Пинки Simple Smile

# 67
  • Мнения: 872
Прекрасни, къде е нашата форумна богиня на грима - Ния? Не е същото без нея и все чакам да се включи с някой интересен пост.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 354
Lioness77 кой колаген използвате?

# 69
  • Мнения: 1 298
Stefina, ето този

Последна редакция: пт, 23 сеп 2022, 09:52 от Lioness77

# 70
  • Мнения: 1 325
Здравейте. Много съм доволна, мисля, че вече закупих всичко липсващо ми за сезона:)

Един тъп въпрос, обаче( ясно е, че всеки ползва нещата, както иска, но ми се ще да знам), в скулптуриращата палитра на МАК има  'cream'- за какво е? И, 'taupe' u 'bone beige'? Аз ги виждам- горният ред за под очите, озаряване и като руж, долният- скулптуриране.
Някой ползвал lip  conditioner hydrant- вечер, като маска ли го слагате?
И, да не би Мак и Есте Лаудър да са едно?На кутийките сякаш това пишеше🤔

# 71
  • Мнения: 13 082
MAC и Estee Lauder са под една шапка заедно с още марки. Lip conditioner можеш да си го ползваш и като обикновен балсам и като маска/нощна грижа. Склупториращата палитра я ползвай както ти се иска. Светлите цветове стават за отсичане на контура, като транзишън ако ти допадат ги ползвай.

# 72
  • Мнения: 1 883
Момичета искам хубав и пигментиран руж да бъде по бюджетен.Взех палитра make up revolition  изобщо не са пигментирани и все едно не нанасям нищо ето я палитрата

# 73
  • Мнения: 3 269
Аз използвам ружа на Наташа Денона, мисля, че е приличен. Качвам снимка от грима ми в 8 сутринта. Състои се от дневения ми крем на Кинуел, къшън на Том Форд, сенки, очна линия и спирала на Сефора, червило Ести Лаудър, хайлатър и руж на Наташа. Приемам съвети за подобрението му. Благодаря на Ния за безценните съвети за маслено почистване, определено кожата е подобрена! Flowers Rose

Последна редакция: вт, 27 сеп 2022, 22:28 от неви86

# 74
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз ползвам покривен ФДТ и нанасям руж със съвсем лека четка  колкото да има разлика в нюанса.

Неви, нямаш никаква нужда от подобряване на грима - поддържаш съвсем естествена визия с подчертаване на линията на очите и устните.

Вече за нещо различно или по-артистични визии - можем да си говорим, но за ежедневен грим - мисля, че си постигнала максимума Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт