Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 87

  • 47 159
  • 790
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 215
Ох, направо се ядосвам и аз с теб, размотаване, човъркане, изкъртиха ни, по-добре да се успокои канала, то от толкоз бъркане наистина вече да се чудим кое от къде и кво ни е дошло, дано е фалшива тревога. Незнам и аз какъв съвет да дам, да идеш другаде, ама така или иначе е добре да почакаш малко. Ох, дано бъдем възнаградени момичета някога, зарад всички тез мъки и изпитания и нечовешко търпение. ❤️❤️❤️

# 46
  • Мнения: 1 845
Нина Никол,благодаря ти за съчувствието,съветите и подкрепата❤🙏🏼От толкова човъркане наистина може да стане беля(недай Боже). И д-р Атанасова го изрази това мнение снощи 🥴дано все по-малко момичета минат по нашия път и не преживяват този ад!
Нека Господ възнагради със здрава рожба всяка една жена и единствената болка,която ще изпита е от раждането 🙏🏼🤞🍀
Късмет и нека има повече чудеса и детски глъч❤

# 47
  • Мнения: 1 751
Много неприятна ситуация, Девилче. Дано всичко е наред! Не знам какво да те посъветвам, определено е много стресово да нямаме пряка връзка с док. И мен нещо ме лови параноята. В подготовка за ЗЕТ съм. Снощи сложих към 19:00 хориомон (благодаря отново на Sunny_00 Heart). Вчера имах 20 мм фоликул и LH 32, лигавица 10 М. Утре трябва да дам кръв за първо pbmc и да почна само циклогест, събота - кръв за второ pbmc и контрол на прогестерон. Тази вечер започнаха болки, но не е ли твърде рано за О 24 часа след инжекцията? Да пусна ли утре на своя глава прогестерон, или няма смисъл? Резултати от него ще видя чак като съм извън града. Ако се спука сега, а не утре нали ще презрее лигавицата? Толкова пъти съм овулирала преди пункцията, че сега и за контролиран трансфер не мога да се отпусна. Док няма да ме погледне на ехограф, нито пък ще може да прецени кога се е спукал, разбира се. Последни донорски ембриони и нещо се шашкам, а ще е шести трансфер. За първи път ще е с хориомон и фоликул, затова съм на тръни. 🥺

# 48
  • Мнения: 793
Mandaria, не се притеснявай и мен ме заболя следващата вечер след поставянето на хориомона и мислех че е станала по-рано овулацията, но всичко си беше наред. Слушай си лекаря и успех.

# 49
  • Мнения: 2 498
Девилче, дано е фалшива тревога и следващата цитонамазка да е перфектна. Нека това да е последното ти изпитание преди трансфера и заветните две чертички. Искрено ти пожелавам успех, а сега много търпение, здрави нерви и спокойствие. ❤️❤️❤️
Манди, не се тревожи изобщо. Важното е фоликулът да се спука. Аз на моят ЗЕТ, според концентрацията на естрадиола, фоликулът беше празен, но направих таймиране и ЗЕТ. Много чакам положителен резултат от теб ❤️ А и от всички останали.
Аз се ядосвам от вчера....нали ми сложиха Диферелин като блокаж и трябваше да го платя, защото фонда покривал само Декапептил. Вчера започнах стимулацията по фонд, но естрадиолът, който ми пуснаха още ми виси като задължение към болница и нямам достъп до лабораторните ми резултати. Трябваше да платя и за ПКК и коагулация 30лв. Сега нямам идея какви за ми резултатите. Питах на регистратурата и казаха, че уж трябвало да се оправи...то така, ама аз съм си в правото да си знам резултатите. Страшно много се ядосах...изобщо не се знае дали преди края на стимулацията ще са оправили този проблем, а аз искам да знам какви са ми стойностите на естрадиол. Отделно от това продължавам да имам от време на време външен дискомфорт след поставянето на блокажа. Много е неприятно, а Чапанова отсъстваше и прегледът беше при Тихомирова...тя вдига рамене. Нали ЦН и микробиологията са чисти. Този път ми изписаха Пурегон 275. Предните две стимулации бях с други лекарства. Надявах се, че поне 4 дни няма да ходя пак до София, ама....Тихомирова каза, че предния път много се е проточила стимулация/13 дни/, не съм реагирала добре в началото, а ситуацията била деликатна, защото съм с ПКЯ и висок АМХ. Каза след 2 дни при Чапанова, за да ме следят постоянно този път още от началото. Иначе и предния път имах прегледи през 2 дни, ама....И много се надявам да има място в ембриоскопа също така. Някоя от вас може ли да ми даде съвет относно външния дискомфорт, не мога да преценя дали от сухота или друго.
Успех на всички! 🍀🍀❤️

# 50
  • Мнения: 3 208
Катусче, ти от кой град си? Няма ли как да останеш в София за стимулацията?

Манди, всичко ще е наред!!

# 51
  • Мнения: 2 498
Одри, от Бургас съм 😁 Много по-спокойно ми е вкъщи, за това пътувам в един ден до София и обратно.

# 52
  • Мнения: 793
Кактусче, а само естрадиола ли виси?Той май трябва да мине по фонда,пък ПКК си го плащаш? Аз бих им.звъняла ако е така да си оправят бакиите - факт само една жена оправяла нещата дето са за фонда,че и на мен веднъж ми бяха начислили неща дето не трябваше да плащам таа се разправях с тях,но оправиха нещата...

# 53
  • Мнения: 2 498
Само естрадиолът виси, другите си ги платих. Заради него не мога да видя резултата от нито едно изследване, дори старите. Питах на регистратурата, после на касата, уж щели да го оправят, когато фонда им плати....пак ще звъня днес.

# 54
  • Мнения: 793
Ами да досаждай им че някой път стават бавно нещата...Поне като се обадиш да ти продиктуват резултата ги накарай..

# 55
  • Мнения: 1 845
Манди,
Не се притеснявай-важното е да се спука,както и Кактусче ти е казала. Няма да презрее лигавицата толкова бързо. А и това,че те боли не е гаранция,че се пука. Мен всееееки път ме боли почти веднага и са само филми в главата ми,но понеже вече имаме доста стаж и все има за какво да се тревожим 🥴
Кактусче, благодаря и на теб❤ Досаждай им до дупка. Ти каква вина имаш,че системата им е бъгава, та да не си виждаш изследванията?!

# 56
  • Мнения: 250
Здравейте, дали някой знае лабораторията работи ли събота и неделя и до колко часа е.🙂

# 57
  • Мнения: 1 709
https://nadezhdahospital.com/kontakti/


Работно време на Клинична лаборатория в МБАЛ "Надежда"

без почивен ден, 7:00 – 21:00 ч.


Работно време на кабинети и лаборатория в Медицински център "Надежда" в Paradise Center

Понеделник – Събота: 8:30 – 20:30 ч.

Неделя: 8:30 – 14:00 ч.


Здравейте, дали някой знае лабораторията работи ли събота и неделя и до колко часа е.🙂

# 58
  • Мнения: 250
Kukli4ka, благодаря ти. Аз уж гледах, гледах, но явно съм го пропуснала 🙂

# 59
  • Мнения: 252
Здравейте, мили момичета.
Предстои ми биопсия за имплатационен прозорец. Доктор Кайръкова ще я вземе, тъй като Стаменов отсъства. Бих искала да попитам, ако някоя може накратко да сподели - как минава биопсията, боли ли, ако да - дават ли обезболяващо? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт