Пациенти на Д-р Тихомирова МБАЛ “Надежда”

  • 2 062
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте, бих искала да чуя мнения относно Д-р Тихомирова, че никъде не намирам. Започнахме работа по въпроса с проблемното забременяване и този месец ако не дойде съм на цветна снимка, която ще ми я прави тя. Интересува ме дали е добра като специалист, защото ми допадна а и доста хубаво обяснява всичко. И дали прави инсеминация, че доколкото разбрах се занимава само с инвитро процедури. И горе долу колко струва цветната снимка там?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 154
Виж ценоразписа на болницата или се обади на кол центъра.
Само ще кажа, че след второ неуспешно ин витро смених и нея и клиниката. Simple Smile Подробностите няма да ги описвам тук. Който реши може винаги да ми пише ЛС.

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 09:10 от NadezhdaML

# 2
  • София
  • Мнения: 13 155
От личен опит - страшно разочарование, вкл. ме прехвърляше на колеги, обърка ми часовете на тригера и още куп неща. Нищо повече няма да кажа.

# 3
  • Мнения: 211
Противно на останалите, за нас д-р Теодора Тихомирова е нашето спасение! През декември 2022 тя ми отстрани тръбите, поради хидросалпингс и на 01.04.23г започнахме стимулация, като се падаше събота и ме прегледа д-р Стела Чапанова, след това си ме следеше Тихомирова, всичко се случи от първия път и вече съм в 15г.с.! За мен и двете докторки са страхотни професионалисти! Малко бях разочарована от бързите прегледи, но е факт, че не бях само аз пред кабинета! За мен е важен крайният резултат, който с нетърпение очакваме ❤️🤰

# 4
  • София
  • Мнения: 232
Д-р Тихомирова е прекрасен лекар. Януари 2021-ва година бях на първи преглед при нея, май месец същата година вече бях бременна от първи инвитро опит. Следих се и през цялата бременност при нея. Винаги е обяснявала всичко, което ме интересува, не ме е натоварвала с излишна информация. Сега искаме да имаме второ детенце и пак ще съм при нея. Не бих я сменила с друг лекар.

# 5
  • Мнения: 97
Здравейте. Преди малко повече от 3 години и А бях разпределена при Д-р Тихомирова. Търсих информация във форумите, не намерих много... Но и се доверихме и се доверява при всяка наша среща. Първи трансфер при нея имам момченце на 2 и половина. За което безкрайно ще и благодаря всеки миг ❤️ Тя проследи и цялата ми бременност (тогава водеше и ЖК).
В момента се борим за второ детенце и пак тя ще бъде до нас.
Успех желая на всичкин❤️

# 6
  • Мнения: 508
Тя беше Лекар и Човек , но вече няма нищо общо !
Груба, бърка, нищо ..

# 7
  • Мнения: 6
Моите впечатления от д-р Тихомирова са много положителни. Факт е, че е лаконична и не обяснява особено, но в моя случай действаше според ситуацията и в крайна сметка постигнахме успех от първия трансфер.

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте,
За мен Теодора Тихомирова е уникален човек и лекар! Със сигурност в живота няма магия, има борба, има доверие, има хора и това момиче беше всичко. Със сигурност в живота не винаги всяка битка е победа, но не трябва да се спира или отказва. За мен тя е изключителен човек и лекар!

Последна редакция: нд, 29 окт 2023, 09:43 от Valeri18

Общи условия

Активация на акаунт