Може би съм влюбена в друг мъж....

  • 9 813
  • 345
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 964
Много ми е интересно  всички ли тук сте толко морални , нито една от вас не се е заглеждала по чужд мъж и не е имала палави помисли. Стига с глупостите , просто е по лесно да обвиняваш...

Тук това е специалитет плюс съветите за развод. Незабавно, при всеки случай.
Все пак сме в бг-мамма.Innocent

# 61
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 250
Ами мен никога не ме е интересувало кой как си живее живота, нито близките ми, нито непознатите от форума. Как ли пък няма да се затръшкам да давам акъли на някого да се развежда, щото според моя мироглед, етика, вътрешни убеждения и т. н. това било правилно.  Достатъчно акъл имам да отговарям за себе си и все си мисля, че това важи или би трябвало да важи за всеки. Всеки си има глава на раменете и как ще живее, действа, бездейства си решава сам. И именно - ще си носи отговорност без да е нужно за това да се отчита на майките от форум или да се запъти към ъгъла да се срамува. Някои съвсем го обърнахте на морална прокуратура.

# 62
  • Мнения: 3 861
На мен пък ми е много интересно да се пускат теми и след като не получат подкрепата, която искат, авторите да твърдят, че това са глупости.
Никой не ви обвинява, няма и нужда, не сте ни фактор в живота. Искате мнение, изказваме го, действате си, както намерите за добре.
Аз се изчерпах по темата-отивам да готвя! 😁
Хубав и спокоен ден на всички участници!

# 63
  • Мнения: 6 307
Боцкай се на воля, разрешаване ти, поне аз. Обаче няма после аз да живея с последствията. Примерно ако мъжът ти те зареже като разбере за младия любовник, пък той също офейка като стане сложно, няма аз да те спасявам от самотата и проблемите в ежедневието.
Схващаш ли?

# 64
  • INFJ
  • Мнения: 9 652
AIDA_N, ами да закриваме форума тогава? Авторката е пуснала тема, пита, отговаря й се. Мненията може да са най-различни, вероятно половината няма да й харесат, но за това се мисли предварително, явно си е поела риска.

# 65
  • Мнения: 19
Да, сериозно. А и тя е готова да реализира фантазиите, както се вижда.

Фантазии, реалности, няма значение, да си поема отговорност за действията, без изобщо да намесва други фактори, защото става още по-грозно.

mjmjm, като имаш нужда да говориш за себе си, пусни си тема, спри да спамиш чуждите.
Мила, Elunaria... или там както се пишете във форума...
Благодаря, че сте загрижена за моите нужди! Най-сърдечно Ви отговарям, че това което пиша е споделяне на опит, докато Вие бълвате някакви "разсъждения по картинка" относно чуждите чувства и емоции. Мисля, че всички в този форум и най - вече участниците в тази тема разбраха Вашето укорително мнение относно намеренията на авторката, но това определено не Ви дава право да давате насоки на останалите.
Щом Ви е толкова тегаво и непонятно, че една зряла, обвързана и семейна жена има похотливи мисли към по - млад мъж, то проблема е Ваш, защото тя има право да се разпорежда с живота си както намери за добре особено в такава лична и интимна сфера.
Бъдете малко по - отворена за заобиклящия Ви свят и може би ще намерите вътрешен мир и най - вече да не възприемате всичко "по-грозно" както се изразихте.

# 66
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 250
Как ще го закриваме?! Къде ще се вихрите да съдите хората тогава?

# 67
  • INFJ
  • Мнения: 9 652
И ние разбрахме за мокрите ти сънища, само че не им беше тук мястото - пусни си тема за тях, щом имаш нужда да говориш.

AIDA_N, днес нещо не си на кеф явно. Всеки има право на мнение - казва си го. Моето мнение е, че авторката може да прави каквото иска, само да не се заблуждава, че някой друг е отговорен за решенията и действията й. Толкоз.

# 68
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 250
Скрит текст:
И ние разбрахме за мокрите ти сънища, само че не им беше тук мястото - пусни си тема за тях, щом имаш нужда да говориш.

AIDA_N, днес нещо не си на кеф явно.
Всеки има право на мнение - казва си го. Моето мнение е, че авторката може да прави каквото иска, само да не се заблуждава, че някой друг е отговорен за решенията и действията й. Толкоз.
Аааа, това вече е съвсем различно. И с това съм съгласна.

# 69
  • Мнения: 1 604
Според мен Анелия няма да се чувства по-доволна от живота си, ако изневери, защото проблемите ѝ са в семейството и докато не ги разреши там и 3-ма любовника да върти няма да е щастлива със себе си.

Моралният въпрос за изневярата е стар колкото света и откакто я има.
Никой, който изневерява не го вълнува особено.

# 70
  • Мнения: 3 022
Не мога да повярвам, че това е реална тема. Това да се точи 5 години? За толкова време тая нереализирана страст или щеше да е утихнала, или отдааааавна да е консумирана.

# 71
  • Мнения: 574
Моля, моля! Точно тези най - моралните и удохотворени са най - издънените. Изневярата съществува от как съществуват живите организми.
Аз лично когато съм бил в дългогодишна връзка съм изневерявал, но това винаги ми се е отразявало много зареждащо. Именно това зареждане ме е карало след това да побърквам от секс жена си.
Ако е уговорено само за чукане не е грешно, но това е възможно при нас мъжете, защото сме устроени така. Жените рядко намират желание за чисто плътско удоволствие при тях винаги има някакви чувства, мечти и т.н.
Правете малко безразборен секс и ще забележите как се вдига либидото Simple Smile

Разочарован съм да разбера че аз не съм мъж.

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 16:59 от Pako1

# 72
  • Мнения: 15 256
На първа страница съм, ама.. много ми е смешно някой като се закахъри как Х тръпката на бракувания/та У можело да иска деца и семейство, пък въпросният бракуван някак не се очаква да му ги предложи. Който не е поискал, той не се е бракувал и обебил - дали с първа, или втора употреба партньор.

Моят съвет е да видиш дали у вас може да се залепят нещата - понеже видимо са счупени - и ако прецениш, че не може - развод и почвай там каквото и когото те влече.

А и - понеже вероятно четирите страници, които още не съм прочела, съдържат и съвети за поправяне на брака - не се връзвай много на натиск от рода на макак така, той бракът, те децата, грешна ти е преценката, ще си разтуриш семейството за нищо... Никой не поглежда встрани веднага след първата липсваща целувка за добро утро, та много вероятно и бракът е свирен мач. Ама все пак огледай, де, може да е останал живец в отношенията със съпруга ти.

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 16:39 от Нарцùса

# 73
  • Мнения: 588
5 години и тя си мисли че човека я харесва щото му ставало неудобно около нея и имало напрежение. Дали ако действително я харесва нямаше да направи опит даже да я заговори и опознае?
Наистина е комично. На 40 години а да разсъждаваш като пубертет. А вие и любовници ги изкарахте. Какви любовници като човека дори не си е направил труда да я впечатли да му върже. Това че няма мъже които да отказват са митове.

# 74
  • Мнения: 19

Ама какви са тези съвети... Пък в същото време нямало морални ценности! То с такова мислене как да има!
Как пък примерно мъжът ми ще почука няколко пъти и ще се прибере на топло вкъщи-ще си остане на улицата!
Направо се изумявам. Като не сте щастливи с партньора си, се разведете и си чукайте наляво, надясно...
Моля, моля! Точно тези най - моралните и удохотворени са най - издънените. Изневярата съществува от как съществуват живите организми.
Аз лично когато съм бил в дългогодишна връзка съм изневерявал, но това винаги ми се е отразявало много зареждащо. Именно това зареждане ме е карало след това да побърквам от секс жена си.
Ако е уговорено само за чукане не е грешно, но това е възможно при нас мъжете, защото сме устроени така. Жените рядко намират желание за чисто плътско удоволствие при тях винаги има някакви чувства, мечти и т.н.
Правете малко безразборен секс и ще забележите как се вдига либидото Simple Smile

Разочарован съм да разбера че аз не съм мъж.
[/quote]

Разочароващо си е..., но все пак по - добре късно от колкото никога Simple Smile ( шегувам се... да не се приема буквално )

Общи условия

Активация на акаунт