Електрическа помпа cangaroo elegance duo

  • 2 588
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Може ли мнения за електрическа помпа cangaroo elegance duo?Обмислям покупка на този модел помпа но все още имам колебания.

# 1
  • Костинброд
  • Мнения: 18
Аз също търся мнение за тази помпа. Дано някой, който я има да сподели мнението си.

# 2
  • Мнения: 421
Дано не е късно за отговора ми. Аз си я взех и в началото бях доволна. Имам недостиг на кърма и не знам дали това влияе, но почти нищо не изцеждам вече с нея. Мисля, че силиконовите неща вече не правят добър вакуум. Преди две седмици се наложи да пътувам и я забравих вкъщи. Купих си друга на Чико и е дооооста по-добра. По-бързо изцежда и изцеждам с нея, а не като другата само да "работи" на празно. С Чико-то не ме болят зърна, а с кенгуруто се усещаше лека болка.

# 3
  • Мнения: 8
Дали може да споделите от коя точно на Чико сте доволна? 🤗
Дано не е късно за отговора ми. Аз си я взех и в началото бях доволна. Имам недостиг на кърма и не знам дали това влияе, но почти нищо не изцеждам вече с нея. Мисля, че силиконовите неща вече не правят добър вакуум. Преди две седмици се наложи да пътувам и я забравих вкъщи. Купих си друга на Чико и е дооооста по-добра. По-бързо изцежда и изцеждам с нея, а не като другата само да "работи" на празно. С Чико-то не ме болят зърна, а с кенгуруто се усещаше лека болка.

# 4
  • Мнения: 421


Това е помпата, от която бях доволна. Препоръчвам ви да купите помпа, която има възможност за купуване на резервни части, тъй като след многократна употреба и стерилизация уплътнителите сигурно ще се деформират. Така стана при Кенгуру Дуо помпата, а за нея не намерих резервни части.

Общи условия

Активация на акаунт